Demirdöküm Arıza Çözümleri

Demirdöküm Kombi Reset Atma

Demirdöküm Kombi Reset Atma

Demirdöküm Kombi Reset Atma

Kombi resetleme işlemi yeri geldiğinde gerekli bir işlem olduğu için nasıl yapılacağının bilinmesi şarttır. Gerekli durumlarda kombinizi 3 defa resetlemek arıza durumunda çıkmasına neden olabilir. Bazı modellerde direk reset düğmesi bulunurken, daha eski modellerde reset düğmesi bulunmaz. Bu nedenle model model reset atma işlemini açıklayalım;

  • Demirdöküm Aden modellerinde direk reset atma düğmesi bulunmaz. Ön panelde 3 adet çevirerek kullanabileceğiniz anahtar düğme bulunur. Bunlardan ortadaki olan konum değiştirme dümesidir. Bunu sıfıra getirdiğinizde kombi kapanır. Bu kapatma işlemi bir nevi reset atma işlevi görür.
  • Demirdöküm Adonis modellerinde ekranın altında, iki anahtar düğmenin arasında üzerinde “Reset” yazan bir tuş bulunur. Bu tuşa basarak resetleme işlemini yapabilirsiniz.
 • Demirdöküm Atron modellerinde reset düğmesi direk ekranın altındadır. Düğmenin üzerinde “Reset” yazar. Buna basarak resetleme işlemini yapabilirsiniz.
 • Demirdöküm Nepto modellerinde ki reset tuşu Adonis modelleri ile tamamen aynı konumdadır. Bunda da ekranın altında ki reset tuşuna basarak reset atabilirsiniz.
 • ÜCRETSİZ ARIZA TESPİTİ İÇİN BİZİ DİLEDİĞİNİZ ZAMAN ARAYABİLİRSİNİZ.
  444 78 56

 • Demirdöküm Neva modellerinde direk reset tuşu bulunmaz. Ön panelde 8 adet tuş vardır. Bu tuşların en alt sağda ki kombiyi açma kapama tuşudur. Açma kapama işlemini yaparak kombiye reset atmış olursunuz.
 • Demirdöküm Nitromix modellerinde ise reset tuşu ekranın hemen sol tarafında bulunur. Bu tuşun hemen altın “Reset” yazar. Bu tuşa bir defa basmanız resetleme işlemi için yeterlidir.

Henüz Yorum Yapılmamış

  Görüşünüzü Paylaşın

  Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR