Demirdöküm Kombide A6 Hatası

Demirdöküm markası kombi denilince akla gelen kombi markalarının başında gelmekte olup kullanıcılar tarafından da severek kullanılmaktadır. Her mevsim kullanılan ve her mevsimde oldukça fonksiyonel olan kombiler arasından, Demirdöküm kombilere ait hata kodları ise çok yaygın bir şekilde kullanıcılar tarafından sorulmaktadır.

Demirdöküm kombide A6 hatası çok görülmeyen hatalardan biri olmakla birlikte yine de bu konuda mağdur olan kullanıcılar tarafından sorulan hata kodlarından bir tanesidir.

Demirdöküm kombide A6 hatası, genellikle Atron model kombilerde görülmekte olup, birden ses çıkması şikayeti ile ekranda a6 ibaresinin gözükmesi ile görülmektedir. Bu ses sıcak suyu açtığında da yapıyor ise ve A6 hata kodunu verdiğinde sıcak su ya da ısıtma devresi çalışmıyor ise size tavsiyemiz ana kartı kontrol etmenizdir.

Atron model Demirdöküm kombilerde genellikle ana kart arızalandığı zaman bu hata meydana gelmektedir. Anakart arızası oldukça teknik bir durum olduğundan ötürü kullanıcılara herhangi bir müdahalede bulunmamaları ve teknik destek veren bir yerden teknik destek almaları önerilmektedir.

TIKLA SERVİSİ ARA
Klimacozum.com Altusservis.net Profilo-servis.com Onarimmerkezleri.com Electservis.com Buderus-servis.org 4445545.com