Demirdöküm Servis Maltepe

Demirdöküm markası, Türkiye genelinde ısınma ihtiyaçlarını karşılamak için tercih edilen bir marka olmuştur. Özellikle Maltepe bölgesindeki kullanıcılar için, Özel Demirdöküm Servis Maltepe olarak sizlere en üst düzeyde hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Demirdöküm Servis Maltepe İletişim:

Maltepe Demirdöküm Servisi
ADRES:İstiklal Cd. 56/A
Altayçeşme
34843 Maltepe/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ :0850 668 00 12
HİZMET SAATLERİ :Hafta içi : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 08:00 – 20:00

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  1. Deneyimli ve Eğitimli Ekip: Özel Demirdöküm Servis Maltepe olarak, uzman teknik ekibimizle sizlere en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Eğitimli ve deneyimli personelimiz, Demirdöküm cihazlarınızın her türlü bakım ve onarımını gerçekleştirmek için hazır.
  2. Orjinal Yedek Parça Kullanımı: Cihazlarınızın ömrünü uzatmak ve en iyi performansı almak için orijinal yedek parça kullanımına özen gösteriyoruz. Bu, sizin için uzun vadeli bir çözüm ve tasarruf anlamına gelir.
  3. Hızlı ve Güvenilir Çözümler: Servis ihtiyaçlarınız acilse, Özel Demirdöküm Servis Maltepe olarak hızlı bir şekilde müdahale ediyor ve sorunları en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir.

“Demirdöküm Servis Maltepe” üzerine 5 yorum

  1. Maltepe civarında ikamet ediyoruz. Dört kişilik bir aileyiz. Evimiz küçük ancak kış boyunca evin yeteri kadar ısınmamasından artık bıkmaya başladık. Çocuklarım kendi odalarında yatamaz hale geldiler. Demirdöküm servis Maltepe sayesinde bu sorun kısa sürede çözüldü. Peteklerin ısınmaması meğer kombinin içten yanmaya başlamış olmasıymış. Çok şükür ki bu sorun çözüldü ve tehlikeden kurtulduk.

  2. Maltepe ilçesinde bulunan restoranımızda Demirdöküm marka kombi kullanıyoruz. Kombi sıcak su ihtiyacımızın tamamını karşılıyor. Ancak yakın zamanda kombimiz F2 arızası verdi ve sıcak sudan faydalanamadık. Hemen Demirdöküm Servis Maltepe şubesi ile iletişime geçtik. Gelen ekip NTC sensöründe arıza olduğunu tespit etti ve kısa süre içerisinde de onarımını yapıp sorunumuzu ortadan kaldırdı. Hızlı ve güvenli çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür ederim.

  3. Taşınmış olduğumuz 2008 yılından beridir evimizde Demirdöküm marka kombi kullanıyoruz. Şu zamana kadar geçen 12 senelik süre içerisinde de hiçbir arızası ile karşılaşmadık. Çünkü kusursuz bir performas sergiliyordu. Ancak geçtiğimz hafta kombi F4 arızası vermeye başladı. Hemen Demirdöküm Servis Maltepe şubesini aradım. Kısa süre içerisinde gelen ekip iyonizasyonunda sorun olduğunu söyleyerek kısa süre içerisinde de tamir ettiler.

  4. Kombim F10 kodlu bir arıza vermeye başladı kullanım kılavuzunda basınç ile ilgili olduğunu okudum ve basıncı dengeledim ardından ise F10 kodlu arıza devam etti. Bir çözüm bulamadığım için Demirdöküm Maltepe Teknik Servisini aradım ve yaptığım aynı şeyi tarif ettiler ancak sorunun devam ettiğini söyleyince gün içinde geleceklerini söylediler. Akşam üzeri gelerek kombiyi kontrol ettiler ancak yaptığım aynı şeyleri yaptılar bunun üzerine kalorifer suyu ile ilgili bir parçanın bozulduğunu anlayarak değişimi sağladılar. Teknik Servisin 45 dakikalık uğraşı sonucu kombi normal bir biçimde çalışmaya başladı

Yorumlar kapalı.

TIKLA SERVİSİ ARA
Klimacozum.com Altusservis.net Profilo-servis.com Onarimmerkezleri.com Electservis.com Buderus-servis.org 4445545.com