İstanbul

Demirdöküm Servis Maltepe

Demirdöküm Servisleri
Maltepe Demirdöküm Servisi
ADRES:İstiklal Cd. 56/A
Altayçeşme
34843 Maltepe/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ :0850 668 00 12
HİZMET SAATLERİ :PAZARTESİ : 07:55 – 18:33
SALI : 07:55 – 18:33
ÇARŞAMBA : 07:55 – 18:33
PERŞEMBE : 07:55 – 18:33
CUMA : 07:55 – 18:33
CUMARTESİ : 08:54 – 17:24

5 Yorum

 • Reply
  Ayşe

  Maltepe civarında ikamet ediyoruz. Dört kişilik bir aileyiz. Evimiz küçük ancak kış boyunca evin yeteri kadar ısınmamasından artık bıkmaya başladık. Çocuklarım kendi odalarında yatamaz hale geldiler. Demirdöküm servis Maltepe sayesinde bu sorun kısa sürede çözüldü. Peteklerin ısınmaması meğer kombinin içten yanmaya başlamış olmasıymış. Çok şükür ki bu sorun çözüldü ve tehlikeden kurtulduk.

 • Reply
  Figen

  Maltepe ilçesinde bulunan restoranımızda Demirdöküm marka kombi kullanıyoruz. Kombi sıcak su ihtiyacımızın tamamını karşılıyor. Ancak yakın zamanda kombimiz F2 arızası verdi ve sıcak sudan faydalanamadık. Hemen Demirdöküm Servis Maltepe şubesi ile iletişime geçtik. Gelen ekip NTC sensöründe arıza olduğunu tespit etti ve kısa süre içerisinde de onarımını yapıp sorunumuzu ortadan kaldırdı. Hızlı ve güvenli çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür ederim.

 • Reply
  Demirdöküm Kombi Tamir Servis Merkezi – Nazım Mert Bilgi

  […] arayışındaysanız tam da aranılan özelliklere sahip bir özel teknik servis firmasıdır. Maltepe Demirdöküm Servis merkezine 444 78 56 numaralı telefondan ulaşabilir bakım, montaj işlemlerini çok hızlı bir […]

 • Reply
  Sezgin

  Taşınmış olduğumuz 2008 yılından beridir evimizde Demirdöküm marka kombi kullanıyoruz. Şu zamana kadar geçen 12 senelik süre içerisinde de hiçbir arızası ile karşılaşmadık. Çünkü kusursuz bir performas sergiliyordu. Ancak geçtiğimz hafta kombi F4 arızası vermeye başladı. Hemen Demirdöküm Servis Maltepe şubesini aradım. Kısa süre içerisinde gelen ekip iyonizasyonunda sorun olduğunu söyleyerek kısa süre içerisinde de tamir ettiler.

 • Reply
  Vahide

  Kombim F10 kodlu bir arıza vermeye başladı kullanım kılavuzunda basınç ile ilgili olduğunu okudum ve basıncı dengeledim ardından ise F10 kodlu arıza devam etti. Bir çözüm bulamadığım için Demirdöküm Maltepe Teknik Servisini aradım ve yaptığım aynı şeyi tarif ettiler ancak sorunun devam ettiğini söyleyince gün içinde geleceklerini söylediler. Akşam üzeri gelerek kombiyi kontrol ettiler ancak yaptığım aynı şeyleri yaptılar bunun üzerine kalorifer suyu ile ilgili bir parçanın bozulduğunu anlayarak değişimi sağladılar. Teknik Servisin 45 dakikalık uğraşı sonucu kombi normal bir biçimde çalışmaya başladı

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA