Demirdöküm Servis Bahçelievler

Bahçelievler’de yaşayanlar için güvenilir bir servis deneyimi sunan Demirdöküm Servis Bahçelievler, kombi, klima ve diğer ev aletlerinizin bakım ve onarım hizmetlerinde yanınızda! Demirdöküm marka cihazlarınız, alanında uzman ve sertifikalı teknisyenlerimiz tarafından en iyi şekilde onarılır. Yaşadığınız her türlü arıza durumunda, Demirdöküm Servis Bahçelievler olarak hızlı ve etkili çözümler üretiyoruz.

Demirdöküm Servis Bahçelievler

Servisimiz, müşteri memnuniyetini öncelik haline getirerek, Bahçelievler ve çevresindeki Demirdöküm kullanıcılarına kaliteli hizmet sağlamaktadır. Onarım sürecini mümkün olduğunca rahat ve sorunsuz hale getirmek için çalışıyoruz. Kombi servisinden klimaların bakımına kadar geniş bir yelpazede hizmet sunuyoruz. Arızalanan cihazınızı ilk günkü performansına kavuşturmayı hedefliyoruz.

Demirdöküm Servis Bahçelievler, yalnızca onarım ve bakım yapmakla kalmaz, aynı zamanda cihazlarınızın daha verimli çalışması için gereken periyodik bakımları da gerçekleştirir. Bu sayede enerji tasarrufu sağlamanıza yardımcı olurken, cihazlarınızın ömrünü uzatıyoruz. Servisimiz, yedek parça konusunda %100 orijinal ürünler kullanarak, her türlü onarım ve bakım işleminde kaliteden ödün vermez.

Demirdöküm Servis Bahçelievler İletişim:

FİRMA :Bilgin Teknik
ADRES:Yenibosna Merkez Mah. Bahçıvan Sok. 3/A Bahçelievler / İSTANBUL
ÇAĞRI MERKEZİ :444 1 833
HİZMET SAATLERİ :PAZARTESİ : 08:00 – 19:00
SALI : 08:00 – 19:00
ÇARŞAMBA : 08:00 – 19:00
PERŞEMBE : 08:00 – 19:00
CUMA : 08:00 – 19:00
CUMARTESİ : 08:00 – 19:00

FİRMA :Taşkan Ticaret
ADRES:Şirinevler Mah. Fetih Cad. 4.Sok. No:4/A Bahçelievler / İSTANBUL
ÇAĞRI MERKEZİ :444 1 833
HİZMET SAATLERİ :PAZARTESİ : 08:00 – 19:00
SALI : 08:00 – 19:00
ÇARŞAMBA : 08:00 – 19:00
PERŞEMBE : 08:00 – 19:00
CUMA : 08:00 – 19:00
CUMARTESİ : 08:00 – 19:00

5 Comments

  1. Kalorifer peteğinden kirli su akmaya başlamıştı önce damla damla oldu siliyordum sonra baktım artıyor servisi aradım gelip hızlı bir şekilde hallettiler sonra bir daha sıkıntı yaşarsam nasıl halledebileceğimi anlattılar çalışanlarınıza çok teşekkür ederim.

  2. Evim İstanbul’ da Bahçelievler ilçesinde hemen hemen merkezi bir noktada. Buna rağmen kış ya da yaz fark etmeksizin Demirdöküm markalı kombi için servisleri eve getirtemiyorum Her biri en yakın 3-5 gün sonraya bakım randevusu veriyorlar. Bu şekilde neredeyse şehrin göbeğinde ve üstelik İstanbul gibi bir yerde servis hizmeti alma konusunda yaşadığım bu sorun bu çağda nasıl bir şeydir anlamış değilim. Defalarca şikayetler oluşturmama rağmen halen değişen hiç ama hiçbir şey yok. bir yer olsa da bilişim çağında bu şekilde gecikmeli bir hizmet anlayışının hala var olmasını anlamıyorum. Lütfen havalar iyice soğumadan kombinin bakımını yaptırabileceğim bir Demirdöküm Servis Bahçelievler firması gösterin.

  3. Kombi satın almak için arayışta olduğumuz dönemde yaptığımız araştırmalara bağlı olarak Demirdöküm markasında karar kıldık. Özellikle kaliteli bir marka olması bu konuda bizim için cezbedici olmuştu. Satın aldığımız Demirdöküm marka kombi modeli ilk dönemlerde başarılı bir performans sunarken ilerleyen dönemler içinde eski performansını aratmaya başlamıştı. Bu can sıkıcı sorundan bir an önce kurtulmak için soluğu hemen Demirdöküm Servis Bahçelievler Şirinevler adresinde almayı tercih ettik. Servis ekibi yaptığı incelemenin hemen sonrasında basit bir arızadan kaynaklı olarak bu durumla karşılaştığımızı belirtti. Sorunun çözümü sağlayarak kombiyi ilk günkü performansına geri getirdi. Bu sorundan bu şekilde çok kısa bir süre içinde kurtulmuş olduk.

  4. Demirdöküm’ ün hem kombisini hem de klimasını kullanıyorum. Her iki cihazda gerçekten verimli çalışıyor ve çok az tüketim gerçekleştiriyor. Demirdökümün uzun yıllardır sürekli duyduğum kalitesini kendi gözlerimle görme fırsatını yakaladım. Cihazları çok iyi olsa da İstanbul’da 3 farklı ilçede otururken cihazları kullandım ve üç yerde de cihazlar için verilen servis hizmeti çok kötüydü. Demirdöküm markasının ürünlerindeki kaliteye yakışmayacak yetkili ve özel fark etmeksizin tüm servislerinde kötü bir hizmet veriliyor. Bu yüzden çok fazla mağduriyet yaşadığım zamanlar dahi oldu. Şimdi Bahçelievler ilçesine taşındım. Yıllık bakımlarını yaptırmak için Demirdöküm Servis Bahçelievler güvenilir servis firması arıyorum.

  5. Geçen ay Demirdöküm kombimizin anakartında yaşadığımız bir problemden ötürü kombide parça değişimi yapıldı. O günden beri sürekli anaekranda F20 hata kodu veriyor. Hangi servise sorduysak problemi çözemediler. En sonunda Demirdöküm Bahçelievler servisine başvurduğumuzda sorunun sebebinin uyumsuz parça olduğunu söyleyerek anakartını tekrar makul bir fiyata değiştirip arızayı giderdiler.

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Klimacozum.com Altusservis.net Profilo-servis.com Onarimmerkezleri.com Electservis.com Buderus-servis.org 4445545.com