İstanbul

Pendik Demirdöküm Servisi

Demirdöküm Kombi Servis

Pendik Demirdöküm Servisi ailesi olarak sizlere klima onarım, bakım servis hizmeti vermekten büyük gurur duyuyoruz. Birçok servis noktamız sayesinde sizlere en hızlı şekilde ulaşmak, hızlı bir servisten yararlanmanız için çalışıyoruz. Güvenilir ve kaliteli hizmet vermek için alanında uzman bir personel ekibiyle ve çözüm odaklı teknolojik cihazlarımızla çalışıyoruz.

Demirdöküm servis Pendik firması dahilinde alacağınız güvenilir ve kaliteli hizmetlerimizin uygun fiyatlar dahilinde olduğundan emin olabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz klimanızın onarım ve bakımı ile ilgili ihtiyacınız olan her konuda gerekli donanıma sahiptir. Klimalarınızla ilgili her türlü durum için istediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere verdiğimiz hizmetin kalitesini arttırmak için her gün daha çok gelişmeye, yenilenmeye önem veriyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizlerin en büyük amacıdır.

Demirdöküm Servis Karabağlar
Demirdöküm Servis Pendik

Pendik Demirdöküm Servisi


FİRMA :Levent Isıtma
ADRES:Bahçelievler Mah. Zümrüt Cad. No15/A
ÇAĞRI MERKEZİ :444 1 833
HİZMET SAATLERİ :PAZARTESİ : 07:55 – 18:33
SALI : 07:55 – 18:33
ÇARŞAMBA : 07:55 – 18:33
PERŞEMBE : 07:55 – 18:33
CUMA : 07:55 – 18:33
CUMARTESİ : 08:54 – 17:24
 • Gökhan F.

  Sürekli olarak Demirdöküm markasını kullanıyorum. Bunun tek nedeni ne teknik servis çalışanlarının yaklaşımı. Normalde çok sert olan ve yüzü beş karış olan servis görevlilerine Demirdöküm’de hiç rastlamadım. Demirdöküm servis Pendik civarında birkaç tane var, hemen hepsi ile de bir irtibatım olmuştur. Hepsi çok anlayışlı ve sakin davrandı. Bu yüzden buradan teşekkür etmek isterim.

 • Asuman P.

  Doğalgaz açısından tasarruf sağlaması ve sorunsuz çalışması yönünden araştırdığım her yerde övülen Demirdöküm kombiyi satın aldım ki gerçekten memnun kaldım. Özellikle de garanti süresi sona ermesinden kısa bir süre arızalanan kombi için Demirdöküm Servis Pendik merkezine başvuru yaptım. Kısa sürede geldiler ve çok ilginç şekilde güler yüzlü ve seni dinleyen teknik personeller, kombinin arızasını son derece ekonomik bir şekilde çözdüler.

 • Eren U.

  Pendik bölgesinde yaşıyor olmamla beraber, Demirdöküm kombi kullanıyorum aktif olarak. Demirdöküm kombide sağlamlık esas alınıyor şeklinde mevcut olan fikrimden dolayı, Demirdöküm markasına sahip olan yeni seri kombiyi aldım. Atron kategorisinde yer alan kombi için yaşadığım sorunlar nedeniyle evin içerisinde rahatlığım bozuldu desem yeridir. Demirdöküm Servis Pendik hizmeti almak ideal çözüm oldu fakat yine de ekonomik açıdan zor durumda kalmış oldum beklenmedik anda

 • Pendik Demirdöküm Servisi 7/24 Yanınızda - Ogreniyoruz.Org

  […] da birinci sınıf kalitedeki malzemeler ile arıza onarım müdahalelerini gerçekleştiren Demirdöküm Servis Pendik merkezi, bu şekilde arıza onarım müdahaleleri sonucunda çok kısa süre içerisinde cihazın […]

 • Ali E.

  Evimdeki Demirdöküm kombim için ve iş yerimdeki Demirdöküm klima için işini düzgün yapan, yüksek maliyetler çıkarmayan ve zamanında gelen iyi bir özel servis merkezi arıyorum. Pendik Demirdöküm Servis merkezleri arasında düzenli kombi ve klima bakımı yapacak ve bunu baştan savma yapmayacak bir merkez önerebilir ya da yönlendirebilir misiniz?

 • Demirdöküm Kombi Servisi Pendik | Webzura - Web Haberleri, Teknoloji ve İnternet

  […] Demirdöküm Servis Penik ile bakım onarım ve hasar tespit işlemleri Güler yüzlü ve alanında uzman özel teknik ekip ile sağlanmaktadır. […]

 • Vedat

  İş yerimizde ısınmak amaçlı kullanmış olduğumuz kombinin arıza vermesi sonucunda oldukça soğuk bir ortam meydana geldi. Personellerin üşümemesi için hemen Demirdöküm Servis Pendik ile iletişime geçtik. Şubeden gönderilen ekipler yarım saatten kısa bir sürede adresse ulaşarak, son derece hızlı bir şekilde kombi tamirini yaptılar. Tamirin ardından eskisi gibi çalışmaya başladı.

 • Orçun

  Yılların eskitemediği markalardan biri olan DemirDöküm çok iyi diyerek yeni satın aldığımız eve eşimin isteği ile Demir Döküm marka bir adet kombi satın aldık. Kombi ilk yıllarda hiçbir sorun çıkarmazken daha sonradan her hafta ayrı bir sorun çıkarmaya başladı. Servis ücretlerinin oldukça şişmesi ve sürekli masraf çıkarması bizi oldukça sıktı. Fakat bir gün arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine Demirdöküm Servis Pendik ile iletişime geçtim. Arkadaşlar eve gelip incelediklerinde hem kızdılar hem güldüler. Kendilerinden önce gelen herkes idareten hatayı çözecek çözümler üretip bir daha gelip para alabilmek amaçlı gidiyorlarmış. Neyse ki bu güzel yürekli ustalar sorunu temelden çözdü ve bizde bu sıkıntıdan kurtulduk.

 • Kerem

  Düzenli olarak yılda en az bir defa kombiye ve peteklere bakım yaptırmak gerekiyormuş. Ben de kışa girmeden düzenli olarak bakım yaptırırım. Bu sene hem fırsat olmadı, hem de uygun bir pozisyon olmadığından yaptıramadım ve petekleri bir türlü ısıtamıyoruz. Geçen seneye göre iki kat daha sıcak yakmamıza rağmen geçen senenin yarısı kadar bile ısınamıyoruz. Peteklerin havasını aldım, su basıncını kontrol ettim ama bana mısın demiyor. Bakım için ne yapmam gerektiğini öğrenmek için Pendik Demirdöküm servisini aradım ama bakımı benim yapamayacağımı söylediler. Demirdöküm servis Pendik’te kaç tanevarsa aradım, hepsi de ağız birliği yapmış gibi bakımı içinne yapmam gerektiğini tarif etmiyor. İlla para ver biz yapalım diyorlar yani.

 • Ahmet

  Pendik Demirdöküm Servis sadece bana mı bu şekilde ilgisiz ve kötü hizmet veriyor yoksa tüm Pendik ilçesindeki hizmetleri mi bu şekilde anlamış değilim. Ancak kendilerinden fazlasıyla şikayetçiyim. Ne zaman bir kombi arızası için arasam ya açmıyorlar ya da çok uzun süre telefonda bekletip, açıyorlar. Ayrıca açtıklarında da sanki cihazı arızalandırdığımdan dolayı çocuk azarlar gibi bir üslupla adeta azarlıyor. Özellikle çağrı merkezindeki personel yaptığı işin ne olduğunun bile farkında olmayan bir zihniyete sahip. Her konuda sorun yaşamadan hiçbir işlem yapabilmek mümkün değil. Bu bölgede benim bildiğim ve bulabildiğim tek Demirdöküm servis firması olduklarından ne yapacağımı bilmiyorum. Artık markayı değiştirmeyi bile düşünmeye başladım.

 • Yamaç

  Cihazlarının kalitesi konusunda biraz endişelerim olsa da sırf yedek parça temini konusunda sorun yaşamayacağımı düşündüğümden Demirdöküm kombi aldım. Nitekim düşündüğüm gibi de çıktı. Geçen sene kombi kartında bir arıza vardı ve değişmesi gerekiyordu. Hiç beklemeden, gelen Demirdöküm Servis Pendik personellerinin yanında bulunduğundan parçayı hemen değiştirdiler. Ne parça siparişi verdik gelsin ne de parça yok atın bunu çöpe gibi sinir bozucu durumlarla karşı karşıya kaldım. 2 gün önce suyu ısıtmada sorun yaşamaya başladığı için yeniden aynı Demirdöküm servisine başvurdum. Yine aynı hizmet kalitesiyle gelip, cihazdaki sorunu hemen giderdiler. Üstelik geçen sefer olduğu gibi oldukça uygun bir servis ücreti istediler.

 • İzgi

  Yeni bir kombi satın almak istediğimiz süreçte çevremizce bir hayli fazla övülen Demirdöküm markasında karar kıldık. Satın aldığımız kombi ilk dönemlerde sorunsuz bir şekilde çalışırken, bir süre sonra eskiye nazaran daha gürültülü bir şekilde çalıştığını fark ettik. Bu sorun bizim için artık iyice can sıkıcı hale gelmeye başlamıştı. Bu sorundan kurtulmak ve kombiyi eski veriminde kullanmaya devam etmek için soluğu hemen işin uzmanı olan Demirdöküm Servis Pendik Kurtköy adresinde aldık. Servis yaptığı incelemenin hemen sonrasında ufak bir sorundan kaynaklı olarak bu durumun karşımıza çıktığını bildirdi. Tahminimizden daha kısa süre içinde bu sorundan bu şekilde kurtulmuş olduk.

 • Aycan

  Yaklaşık 10 senedir kiracı olarak oturduğum evde Demirdöküm marka kombi kullanılıyor. Bu geçen 10 senelik süre zarfında herhangi bir sorunla karşılaşmadığım kombim geçen hafta F0 hatası vermeye başladı. Ben de internetten küçük bir araştırmayla basınç değeri düşük olduğunda bu hatayı verdiğini öğrendim. Ancak basınç değerini olması gereken seviyeye getirdiğim halde birkaç gün sonra tekrar basınç değeri düşüyor. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan var mı? Acaba kombim arıza mı yaptı? Teşekkür ederim.

 • Melih

  Pendik ilçesinde bulunan özel bir poliklnikte Demirdöküm marka kombi kullanmaktayız. Gerek ısıtma, gerekse de sıcak su ve ocak kullanımı açısından bizim için önemli bir demirbaş. Arızalanması birçok işimiz aksatır. Geçtiğimiz günlerde de kombi durduk yere F4 arızası verdi. Vakit kaybetmeden Demirdöküm Servis Pendik şubesini aradık. Gelen arkadaşlar çok anlayışlılardı. Sorunun ateşlemeden kaynaklandığını söyleyen teknik servis ekibi, durumun aciliyetini bildikleri için hızlı bir şekilde çalışıp, problemi çözdüler.

 • Gürkan

  Oturmakta olduğum eve yıllar önce ben oturmadan da önce Demirdöküm marka kombi takılmış. Eski ev sahibi de kombiden memnun olduğunu söyledi ve bu yüzden hiç değiştirmek istemedim. İlk 2 yıl aynı memnuniyeti ben de yaşadım. Fakat yakın zamanda kombi ekran sürekli F3 kodlu hatayı vermeye başladı. Çağırdığım Demirdöküm Servis Pendik şubesi sorunun hava prosestatında kaynaklandığını ve parçanın değişmesi gerektiğini söyleyerek değişimi yaptı ve kombim sapasağlam çalışmaya devam ediyor.

 • Rasim

  Çok makul bir fiyat dahilinde ve son derece profesyonel bir ekip dahilinde Demirdöküm servis Pendik kombimiz ve peteklerimizle alakalı tüm sorunları kontrol edip bizlere de detaylı bir bilgi verdiler. Kendilerinden çok memnun kaldığımı belirtmek istiyor ve her zaman danışacağım ilk servis olacaklarını da bildirmekten gurur duyuyorum. Başarılar diliyorum.

 • Melih

  Uzun yıllardır işyerimizin ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılayan Demirdöküm markasına ait kombimiz geçenlerde 05 nolu arıza kodunu vermeye başladı. Yakınımızda olan Demirdöküm Servis Pendik şubesini çağırdığımızda sıcak su sensörünün arızalandığını söyleyerek parça değişimi yapılması gerektiğini söyledi. Yaklaşık 1 hafta kadar yedek parçayı bekledikten sonra gelen yedek parça takıldıktan sonra kombimizin sorunu ortadan kaldıran şubeyi herkese tavsiye ediyorum.

 • Figen

  Evimde uzun zamandır Demirdöküm marka kombi kullanıyorum. Aldığım zamandan beri hiçbir sorunuyla da karşılaşmamıştım. Ta ki kombinin kazanından su damlatmasına kadar… Ancak kombim çok eski bir olduğu için üretimi durdurulmuş halde ve baktığım hiçbir yerde parçayı bulamıyordum. Araştırmalarım sonucunda Demirdöküm Servis Pendik ile karşılaştım. Sorunu anlattığım servis özel ilgi göstererek parçayı birkaç gün içinde bulup kombiyi tamir etti. Ben de burdan kendilerine teşekkür etmek istedim.

 • Emrah

  Kombi satın alırken en iyisi olsun diyerekten Eca marka kombi satın almayı tercih etmiştik. Fakat yakın zamanda kombimiz birden çok fazla gürültülü çalışmaya başladı. İnternetten araştırınca birçok nedenden olayı gürültülü çalışabileceği yazıyordu. Ardından ben de Demirdöküm Servis Pendik şubesine ulaştım ve gelip arızanın fandan kaynaklandığını söyleyip kısa süre içerisinde de sorunu giderdiler.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA