Demirdöküm Servis Beşiktaş

Özellikle kış aylarında, etkili bir ısınma sistemi olmadan evde geçirilen zaman rahatsız edici olabilir. Beşiktaş bölgesindeki kullanıcılar için en iyi özel Demirdöküm servis hizmeti sunan firmamız, uzun yıllara dayanan deneyimi ve profesyonel ekibi ile ısınma sorunlarınıza kalıcı çözümler sunuyor.

Demirdöküm Servis Beşiktaş İletişim:

Beşiktaş Demirdöküm Servisi
ADRES:Akdoğan Sk. No:6 Cihannüma 34353 Beşiktaş/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ :0850 446 02 06
HİZMET SAATLERİ :Hafta içi : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 08:00 – 20:00

Özel Demirdöküm Servis Beşiktaş’tan Beklentileriniz

Beşiktaş bölgesindeki müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için, özel Demirdöküm servisimiz bir dizi beklentiyi karşılamaya hazır:

1. Hızlı Servis

Acil bir durum mu var? Ekiplerimiz, talebinizi aldıktan hemen sonra harekete geçer ve en kısa sürede adresinizde olur.

2. Güvenilirlik

Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır. Güvenilir ve dürüst hizmet anlayışımız ile sizlere sorunsuz bir deneyim sunuyoruz.

3. Uygun Fiyatlar

Kaliteli hizmetin bir diğer önemli unsuru da uygun fiyatlandırmadır. Firmamız, bütçenizi düşünerek rekabetçi fiyatlar sunar.

5 Comments

  1. Uzun yıllardır müteahhitlik yapıyorum. En son yaptığım binadaki tüm dairelere Demirdöküm marka kombi taktırdım. Üzerinden yaklaşık 3 yıl geçti üzerinden ve en son kiraya verdiğim dairemdeki kombinin düğmesinin içe göçük olduğunu sonradan farkettim. İletişim bilgilerine internetten ulaştığım Demirdöküm Servis Beşiktaş ekibini arayıp durumu bildirdim bunun üzerine gelen ekip 2 saat gibi bir süre içerisinde sıkıntıyı hallettiler.

  2. Günümüzde evlerin ısınma kaynağındaki bir numaralı tercihi doğalgaz ve haliyle kombi olmakta. Biz de bu nedenle evimizde Demirdöküm marka kombi kullanıyoruz. Fakat yakın zamanda sıcak su kullanımında sıcak suyun birden gittiğini, kombiye bakınca da F2 arıza kodunu verdiğini gördük. Çağırdığımız Demirdöküm Servis Beşiktaş şubesi kısa süre içersinde gelip, sensör değişikliği yaparak sorunumuzu ortadan kaldırdı.

  3. Beşiktaş ilçesinde bulunan bir kültür sanat atölyesinde yöneticiyim ve aynı zamanda kullanılan ekipmanlardan da sorumluyum. Şirkette kullanılan ekipman ve elektronik eşyaların uzun ömürlü olması gerektiği için her sene periyodik bakımını yaptırmamız gerekiyordu. Kombimizin bakımı için de yakın zamanda Demirdöküm Servis Beşiktaş ile anlaştık. Şirketteki Demirdöküm marka kombilerimizin yıllık rutin bakımlarını uygun fiyatlı güvenli bir şekilde sayelerinde sağladığımız gibi profesyonel ve güleryüzlü bir ekiple çalışıyoruz, teşekkür ederiz

  4. Bu sorunu yaşayacağım aklıma gelmezdi çünkü düzenli olarak petek temizliği yapıyorum ancak daha profesyonel bir hamleye ihtiyacımız varmış. Beşiktaş’ta ikamet ediyorum ve burada hizmet veren Demirdöküm servis ekibini aradım. Peteklerin tıkandığını tahmin etmem pek zor olmadı çünkü kombi çalıştığı halde ısıtmıyordu.
    Tek başıma bu işlemi yapamayacağım için profesyonel destek almanın daha doğru ve daha sağlıklı olacağını düşündüm. Ekipler hemen evime kadar geldiler ve sorunu giderdiler. Şimdilerde yine ürünü sorunsuz bir şekilde kullanıyorum ve herhangi bir şekilde ısıtmama durumu da ortaya çıkmadı. Eğer ihtiyaç duyarsanız sizler de bu profesyonel ekipten yardım alabilirsiniz.

  5. Demirdöküm marka kombi kullanıyorum yaklaşık beş senelik bir süreçte hiçbir zaman büyük bir sorunla karşılaşmadım karşılaştığım sorunları da kendim hallettim. Ancak son çıkan arızada bir çözüm bulamadım. Bu nedenle Demirdöküm Beşiktaş Teknik servisi yetkilileri ile iletişime geçtim . Beklemediğim bir şekilde bir saat içinde geldiler ve sorunun kaynağını 10 dakikalık bir inceleme sonucunda buldular bir parçada sorun olduğunu ve değişiminin yapıldıktan sonra kombinin eski hale geleceğini söylediler. Gerçektende değişim yapıldıktan sonra kombim eski sağlam haline geri döndü

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Klimacozum.com Altusservis.net Profilo-servis.com Onarimmerkezleri.com Electservis.com Buderus-servis.org 4445545.com