İstanbul

Demirdöküm Servis Beşiktaş

Demirdöküm Servis Buca
Beşiktaş Demirdöküm Servisi
ADRES:Akdoğan Sk. No:6
Cihannüma
34353 Beşiktaş/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ :0850 446 02 06
HİZMET SAATLERİ :PAZARTESİ : 07:55 – 18:33
SALI : 07:55 – 18:33
ÇARŞAMBA : 07:55 – 18:33
PERŞEMBE : 07:55 – 18:33
CUMA : 07:55 – 18:33
CUMARTESİ : 08:54 – 17:24
 • Murat

  Uzun yıllardır müteahhitlik yapıyorum. En son yaptığım binadaki tüm dairelere Demirdöküm marka kombi taktırdım. Üzerinden yaklaşık 3 yıl geçti üzerinden ve en son kiraya verdiğim dairemdeki kombinin düğmesinin içe göçük olduğunu sonradan farkettim. İletişim bilgilerine internetten ulaştığım Demirdöküm Servis Beşiktaş ekibini arayıp durumu bildirdim bunun üzerine gelen ekip 2 saat gibi bir süre içerisinde sıkıntıyı hallettiler.

 • Orçun

  Günümüzde evlerin ısınma kaynağındaki bir numaralı tercihi doğalgaz ve haliyle kombi olmakta. Biz de bu nedenle evimizde Demirdöküm marka kombi kullanıyoruz. Fakat yakın zamanda sıcak su kullanımında sıcak suyun birden gittiğini, kombiye bakınca da F2 arıza kodunu verdiğini gördük. Çağırdığımız Demirdöküm Servis Beşiktaş şubesi kısa süre içersinde gelip, sensör değişikliği yaparak sorunumuzu ortadan kaldırdı.

 • Burhan

  Beşiktaş ilçesinde bulunan bir kültür sanat atölyesinde yöneticiyim ve aynı zamanda kullanılan ekipmanlardan da sorumluyum. Şirkette kullanılan ekipman ve elektronik eşyaların uzun ömürlü olması gerektiği için her sene periyodik bakımını yaptırmamız gerekiyordu. Kombimizin bakımı için de yakın zamanda Demirdöküm Servis Beşiktaş ile anlaştık. Şirketteki Demirdöküm marka kombilerimizin yıllık rutin bakımlarını uygun fiyatlı güvenli bir şekilde sayelerinde sağladığımız gibi profesyonel ve güleryüzlü bir ekiple çalışıyoruz, teşekkür ederiz

 • Güray

  Bu sorunu yaşayacağım aklıma gelmezdi çünkü düzenli olarak petek temizliği yapıyorum ancak daha profesyonel bir hamleye ihtiyacımız varmış. Beşiktaş’ta ikamet ediyorum ve burada hizmet veren Demirdöküm servis ekibini aradım. Peteklerin tıkandığını tahmin etmem pek zor olmadı çünkü kombi çalıştığı halde ısıtmıyordu.
  Tek başıma bu işlemi yapamayacağım için profesyonel destek almanın daha doğru ve daha sağlıklı olacağını düşündüm. Ekipler hemen evime kadar geldiler ve sorunu giderdiler. Şimdilerde yine ürünü sorunsuz bir şekilde kullanıyorum ve herhangi bir şekilde ısıtmama durumu da ortaya çıkmadı. Eğer ihtiyaç duyarsanız sizler de bu profesyonel ekipten yardım alabilirsiniz.

 • Osman

  Demirdöküm marka kombi kullanıyorum yaklaşık beş senelik bir süreçte hiçbir zaman büyük bir sorunla karşılaşmadım karşılaştığım sorunları da kendim hallettim. Ancak son çıkan arızada bir çözüm bulamadım. Bu nedenle Demirdöküm Beşiktaş Teknik servisi yetkilileri ile iletişime geçtim . Beklemediğim bir şekilde bir saat içinde geldiler ve sorunun kaynağını 10 dakikalık bir inceleme sonucunda buldular bir parçada sorun olduğunu ve değişiminin yapıldıktan sonra kombinin eski hale geleceğini söylediler. Gerçektende değişim yapıldıktan sonra kombim eski sağlam haline geri döndü

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA