İstanbul

Demirdöküm Servis Beşiktaş

Demirdöküm Servis Buca
Beşiktaş Demirdöküm Servisi
ADRES:Akdoğan Sk. No:6
Cihannüma
34353 Beşiktaş/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ :0850 446 02 06
HİZMET SAATLERİ :PAZARTESİ : 07:55 – 18:33
SALI : 07:55 – 18:33
ÇARŞAMBA : 07:55 – 18:33
PERŞEMBE : 07:55 – 18:33
CUMA : 07:55 – 18:33
CUMARTESİ : 08:54 – 17:24

3 Yorum

 • Reply
  Murat

  Uzun yıllardır müteahhitlik yapıyorum. En son yaptığım binadaki tüm dairelere Demirdöküm marka kombi taktırdım. Üzerinden yaklaşık 3 yıl geçti üzerinden ve en son kiraya verdiğim dairemdeki kombinin düğmesinin içe göçük olduğunu sonradan farkettim. İletişim bilgilerine internetten ulaştığım Demirdöküm Servis Beşiktaş ekibini arayıp durumu bildirdim bunun üzerine gelen ekip 2 saat gibi bir süre içerisinde sıkıntıyı hallettiler.

 • Reply
  Orçun

  Günümüzde evlerin ısınma kaynağındaki bir numaralı tercihi doğalgaz ve haliyle kombi olmakta. Biz de bu nedenle evimizde Demirdöküm marka kombi kullanıyoruz. Fakat yakın zamanda sıcak su kullanımında sıcak suyun birden gittiğini, kombiye bakınca da F2 arıza kodunu verdiğini gördük. Çağırdığımız Demirdöküm Servis Beşiktaş şubesi kısa süre içersinde gelip, sensör değişikliği yaparak sorunumuzu ortadan kaldırdı.

 • Reply
  Burhan

  Beşiktaş ilçesinde bulunan bir kültür sanat atölyesinde yöneticiyim ve aynı zamanda kullanılan ekipmanlardan da sorumluyum. Şirkette kullanılan ekipman ve elektronik eşyaların uzun ömürlü olması gerektiği için her sene periyodik bakımını yaptırmamız gerekiyordu. Kombimizin bakımı için de yakın zamanda Demirdöküm Servis Beşiktaş ile anlaştık. Şirketteki Demirdöküm marka kombilerimizin yıllık rutin bakımlarını uygun fiyatlı güvenli bir şekilde sayelerinde sağladığımız gibi profesyonel ve güleryüzlü bir ekiple çalışıyoruz, teşekkür ederiz

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır