Demirdöküm Servis Şişli

Demirdöküm, yıllardır kaliteli ısıtma cihazlarıyla bilinen bir markadır. Şişli bölgesinde yaşayanlar için özel Demirdöküm servisi olarak, sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

Isınma sisteminizde meydana gelen her türlü sorun için profesyonel çözümler sunan ekibimizle, kış aylarını sıcak ve konforlu geçirmenizi sağlıyoruz.

Demirdöküm Servis Şişli İletişim:

Şişli Demirdöküm Servisi
ADRES:Dedeoğlu Sk. No:26 H. Edip Adıvar 34382 Şişli/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ :0850 446 00 32
HİZMET SAATLERİ :Hafta içi : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 08:00 – 20:00

Servisimizin Sunduğu Hizmetler

Demirdöküm Kombi Bakımı:

Kombi bakımı, ısıtma sisteminizin uzun ömürlü ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlar. Özel Demirdöküm servisi olarak, uzman teknik ekibimizle kombi bakımı konusunda profesyonel hizmet sunuyoruz. Düzenli bakım, enerji tasarrufu sağlamanın yanı sıra arızaların önlenmesine de yardımcı olur.

Kombi Onarımı ve Tamiri:

Isınma sisteminizde bir arıza meydana geldiğinde, hemen harekete geçiyoruz. Uzman ekibimiz, kısa sürede kombi arızalarını tespit eder ve etkili bir şekilde tamir eder. Sizlere sıcak ve konforlu bir ortam sağlamak için her an hazırız.

6 Comments

  1. Uzun zamandır memnuniyetle kullandığım Demirdöküm kombim dün banyo esnasında sıcak suyun birden soğuk suya dönmesi ile beni mağdur etti. Önce kapandığını düşündüm ama gidip kontrol ettiğimde ise kombi ekranında F19 arıza kodunu vermişti. Daha sonra petekler de yanmamaya başladı. Hem sıcak su hem ısınma problemi yaşayınca Demirdöküm Servis Şişli ekibini aradık ve anında gelip problemi giderdiler.

  2. Aşağı yukarı 5-6 yıldır kullanmakta olduğum Demirdöküm marka kombimin ekranında yakın zamanda F2 hatası verdi. İnternetten araştırma yapınca kendimin çözemeyeceği bir sorun olduğunu anladım ve Demirdöküm Servis Şişli şubesine ulaştım. Oldukça hızlı bir sürede evime gelen teknik servis ekibi ntc sensöründe hata meydana geldiğini söyledi. Aynı günün akşamında da sorunu gidererek kombimizi tamir etmiş oldular.

  3. Kombi satın alırken hem ekonomik hem de kaliteli bir marka olmasının üzerinde durmuştuk. Biz de bu nedenle Demirdöküm marka kombi satın almıştık.. Fakat yakın zamanda sıcak su kullanımında sıcak suyun birden kesildi ve hiçbir şekilde verim alamadık. Çağırdığımız Eca Servis Sultanbeyli şubesi kısa süre içersinde gelip, sensör değişikliği yaparak sorunumuzu ortadan kaldırdı.

  4. Yaptıkları işin hakkını veren çok iyi servis ben beğendim. Hoşuma gitti ilgi ve alakada süperdi çok memnun kaldık herkese tavsiye ederim. İyi servis 👍

  5. Yanma esnasında patlama yapan Demirdöküm marka kombimi servis ekiplerine emanet etmek için kısa süreli bir araştırma yaptım. Şişli’de hizmet veren demirdöküm servis firması da bu konuda güvenebileceğim bir adrese dönüştü. İnsanlar bu firma ve ekip hakkında gayet güzel şeyler yazmış ve ben de onlara güvenerek servis hizmeti talep ettim.
    Aynı gün gelip verdikleri sözü tuttular. Yaptıkları iş gerçekten kusursuz ve ödediğim rakam da gayet uygun. Kendilerine sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkür etmek isterim. Beni hiçbir şekilde pişman etmediler ve ben de bu firmayı daha fazla insana duyurmak adına buradan da isimlerini zikretmek istedim

  6. Demirdöküm kombim ani bir biçimde arıza verdi ve reset atmama rağmen düzelmedi. Ekranda ise F23 Error yazısı yanıp sönmeye başladı resetleme işlemimi bir kaç kere denemem rağmen düzelmedi. Sorunun çözülmesi için iki gün beklememe rağmen aynı sorun devam etti bu nedenle Demirdöküm’ün Şişli Teknik Servisini arayarak yardım istedim. 16.00 saatlerinde geldiklerinde arıza devam ediyordu ve kombinin içini açarak anakart gibi bölümlerini kontrol ettiler sorunun kalorifer sıcaklığının ani artışı ile ilgili olduğunu söyleyerek resetleme işlemi yaptılar ancak arıza vermeye devam etti. Bunun üstüne tekrar kontrol ettiklerinde bir parçanın arızalı olduğu ve bu nedenle bu sorunun olduğu ortaya çıktı. Yanlarında parçanın bulunması sayesinde değişimi yaparak arızayı giderdiler. Uzun uğraşlarından dolayı Demirdöküm Şişli teknik servis ekibine teşekkürlerimi iletiyorum.

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Klimacozum.com Altusservis.net Profilo-servis.com Onarimmerkezleri.com Electservis.com Buderus-servis.org 4445545.com