İstanbul

Demirdöküm Servis Şişli

Şişli Demirdöküm Servisi
ADRES:Dedeoğlu Sk. No:26
H. Edip Adıvar
34382 Şişli/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ :0850 446 00 32
HİZMET SAATLERİ :PAZARTESİ : 07:55 – 18:33
SALI : 07:55 – 18:33
ÇARŞAMBA : 07:55 – 18:33
PERŞEMBE : 07:55 – 18:33
CUMA : 07:55 – 18:33
CUMARTESİ : 08:54 – 17:24

5 Yorum

 • Reply
  Hüseyin

  Uzun zamandır memnuniyetle kullandığım Demirdöküm kombim dün banyo esnasında sıcak suyun birden soğuk suya dönmesi ile beni mağdur etti. Önce kapandığını düşündüm ama gidip kontrol ettiğimde ise kombi ekranında F19 arıza kodunu vermişti. Daha sonra petekler de yanmamaya başladı. Hem sıcak su hem ısınma problemi yaşayınca Demirdöküm Servis Şişli ekibini aradık ve anında gelip problemi giderdiler.

 • Reply
  Servet

  Aşağı yukarı 5-6 yıldır kullanmakta olduğum Demirdöküm marka kombimin ekranında yakın zamanda F2 hatası verdi. İnternetten araştırma yapınca kendimin çözemeyeceği bir sorun olduğunu anladım ve Demirdöküm Servis Şişli şubesine ulaştım. Oldukça hızlı bir sürede evime gelen teknik servis ekibi ntc sensöründe hata meydana geldiğini söyledi. Aynı günün akşamında da sorunu gidererek kombimizi tamir etmiş oldular.

 • Reply
  Ali

  Kombi satın alırken hem ekonomik hem de kaliteli bir marka olmasının üzerinde durmuştuk. Biz de bu nedenle Demirdöküm marka kombi satın almıştık.. Fakat yakın zamanda sıcak su kullanımında sıcak suyun birden kesildi ve hiçbir şekilde verim alamadık. Çağırdığımız Eca Servis Sultanbeyli şubesi kısa süre içersinde gelip, sensör değişikliği yaparak sorunumuzu ortadan kaldırdı.

 • Reply
  Emre Yılmaz

  Yaptıkları işin hakkını veren çok iyi servis ben beğendim. Hoşuma gitti ilgi ve alakada süperdi çok memnun kaldık herkese tavsiye ederim. İyi servis 👍

 • Reply
  Yusuf

  Yanma esnasında patlama yapan Demirdöküm marka kombimi servis ekiplerine emanet etmek için kısa süreli bir araştırma yaptım. Şişli’de hizmet veren demirdöküm servis firması da bu konuda güvenebileceğim bir adrese dönüştü. İnsanlar bu firma ve ekip hakkında gayet güzel şeyler yazmış ve ben de onlara güvenerek servis hizmeti talep ettim.
  Aynı gün gelip verdikleri sözü tuttular. Yaptıkları iş gerçekten kusursuz ve ödediğim rakam da gayet uygun. Kendilerine sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkür etmek isterim. Beni hiçbir şekilde pişman etmediler ve ben de bu firmayı daha fazla insana duyurmak adına buradan da isimlerini zikretmek istedim

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR