İstanbul

Demirdöküm Servis Şişli

Demirdöküm Servis Şişli bölgesinde kombi ve klimalarınızla ilgili her türlü servis hizmetini vermektedir. İklimlendirme cihazları arasında kombi ve klimaların yeri oldukça büyüktür. Yaz ve kış aylarında devamlı kullandığınız bu cihazların öncelikle kurulumları çok önemlidir. Servis elemanlarımız şartnamelere uygun olarak Demirdöküm kombi ya da Demirdöküm klimalarınızın montajını yapmaktadır. Düzenli bakım hizmetlerinden faydalanmanız cihazlarınızın ömrünü artıracak hem de performanslı çalışmalarını sağlayacaktır. İşinde uzman olan teknik personellerle çalışmaktayız. Kombi ve klima bakımları konusunda da bizleri arayarak kaliteli hizmet alabilirisiniz.

Demirdöküm Servis Şişli

Şişli Demirdöküm, karşılaştığınız arızalarda da hızlı servis anlayışı ile yanınızdadır. Bizleri arayarak arıza kaydı oluşturan müşterilerimize aynı gün içinde ulaşarak onların mağduriyetlerini gidermekteyiz. Kombi bakım ve arıza işlemlerinde temiz işçilik ve güler yüzlü hizmetle yanınızdayız. Ayrıca bizlerden petek temizliği konusunda da yardım talep edebilir kış mevsiminde verimli ısınma sağlayabilirsiniz. Klima bakım ve arıza hizmetleri sizlere kaliteli bir şekilde sunulmaktadır. Bu cihazlarınızda arızaya neden olan parçalarda değişim gerekiyorsa orijinal yedek parça ile cihazlarınızın verimli çalışmasını sağlamaktayız. 7/24 hizmetlerimizden faydalanmak için hemen iletişim numaramızdan bizi arayabilirsiniz.

Şişli Demirdöküm Servisi
ADRES:Dedeoğlu Sk. No:26
H. Edip Adıvar
34382 Şişli/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ :0850 446 00 32
HİZMET SAATLERİ :PAZARTESİ : 07:55 – 18:33
SALI : 07:55 – 18:33
ÇARŞAMBA : 07:55 – 18:33
PERŞEMBE : 07:55 – 18:33
CUMA : 07:55 – 18:33
CUMARTESİ : 08:54 – 17:24
 • Hüseyin

  Uzun zamandır memnuniyetle kullandığım Demirdöküm kombim dün banyo esnasında sıcak suyun birden soğuk suya dönmesi ile beni mağdur etti. Önce kapandığını düşündüm ama gidip kontrol ettiğimde ise kombi ekranında F19 arıza kodunu vermişti. Daha sonra petekler de yanmamaya başladı. Hem sıcak su hem ısınma problemi yaşayınca Demirdöküm Servis Şişli ekibini aradık ve anında gelip problemi giderdiler.

 • Servet

  Aşağı yukarı 5-6 yıldır kullanmakta olduğum Demirdöküm marka kombimin ekranında yakın zamanda F2 hatası verdi. İnternetten araştırma yapınca kendimin çözemeyeceği bir sorun olduğunu anladım ve Demirdöküm Servis Şişli şubesine ulaştım. Oldukça hızlı bir sürede evime gelen teknik servis ekibi ntc sensöründe hata meydana geldiğini söyledi. Aynı günün akşamında da sorunu gidererek kombimizi tamir etmiş oldular.

 • Ali

  Kombi satın alırken hem ekonomik hem de kaliteli bir marka olmasının üzerinde durmuştuk. Biz de bu nedenle Demirdöküm marka kombi satın almıştık.. Fakat yakın zamanda sıcak su kullanımında sıcak suyun birden kesildi ve hiçbir şekilde verim alamadık. Çağırdığımız Eca Servis Sultanbeyli şubesi kısa süre içersinde gelip, sensör değişikliği yaparak sorunumuzu ortadan kaldırdı.

 • Emre Yılmaz

  Yaptıkları işin hakkını veren çok iyi servis ben beğendim. Hoşuma gitti ilgi ve alakada süperdi çok memnun kaldık herkese tavsiye ederim. İyi servis 👍

 • Yusuf

  Yanma esnasında patlama yapan Demirdöküm marka kombimi servis ekiplerine emanet etmek için kısa süreli bir araştırma yaptım. Şişli’de hizmet veren demirdöküm servis firması da bu konuda güvenebileceğim bir adrese dönüştü. İnsanlar bu firma ve ekip hakkında gayet güzel şeyler yazmış ve ben de onlara güvenerek servis hizmeti talep ettim.
  Aynı gün gelip verdikleri sözü tuttular. Yaptıkları iş gerçekten kusursuz ve ödediğim rakam da gayet uygun. Kendilerine sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkür etmek isterim. Beni hiçbir şekilde pişman etmediler ve ben de bu firmayı daha fazla insana duyurmak adına buradan da isimlerini zikretmek istedim

 • Betül

  Demirdöküm kombim ani bir biçimde arıza verdi ve reset atmama rağmen düzelmedi. Ekranda ise F23 Error yazısı yanıp sönmeye başladı resetleme işlemimi bir kaç kere denemem rağmen düzelmedi. Sorunun çözülmesi için iki gün beklememe rağmen aynı sorun devam etti bu nedenle Demirdöküm’ün Şişli Teknik Servisini arayarak yardım istedim. 16.00 saatlerinde geldiklerinde arıza devam ediyordu ve kombinin içini açarak anakart gibi bölümlerini kontrol ettiler sorunun kalorifer sıcaklığının ani artışı ile ilgili olduğunu söyleyerek resetleme işlemi yaptılar ancak arıza vermeye devam etti. Bunun üstüne tekrar kontrol ettiklerinde bir parçanın arızalı olduğu ve bu nedenle bu sorunun olduğu ortaya çıktı. Yanlarında parçanın bulunması sayesinde değişimi yaparak arızayı giderdiler. Uzun uğraşlarından dolayı Demirdöküm Şişli teknik servis ekibine teşekkürlerimi iletiyorum.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA