İstanbul

Demirdöküm Servis Küçükçekmece

Demirdöküm Klima Servis
FİRMA :Tosya Isı
ADRES:Mehmet Akif Mah. Kırlangıç Sk. No54 İkitelli
ÇAĞRI MERKEZİ :444 1 833
HİZMET SAATLERİ :PAZARTESİ : 07:55 – 18:33
SALI : 07:55 – 18:33
ÇARŞAMBA : 07:55 – 18:33
PERŞEMBE : 07:55 – 18:33
CUMA : 07:55 – 18:33
CUMARTESİ : 08:54 – 17:24

 • Ali

  Demirdöküm kombileri çevremde çok fazla insan kullanıyor ve gerçekten memnunlar. Ben kullandığım markanın cihazından da servisinde de adeta bıktım usandım. Süreli şikayet edip durduğumdan bana kombiyi değiştirerek Demirdöküm almamı tavsiye edip, duruyorlar. Aslında düşünmüyor değilim. Çünkü dün sabah komşumdayken, arızalı kombisi için çağırdığı Demirdöküm Servis Küçükçekmece ekibi geldi. Personeller profesyonelliğe yakışır bir üslup ve güler yüzlü yaklaşımları ile ne sorun olduğunu dinlediler. Kendi ekipmanlarıyla kombiyi incelediler ve sorunu hemencecik buldular. Benim kombim için aynı durum servisin en az 2 ya da 3 defa gidip, gelmesi sorununda tespit edilebilir ki anca tamir aşamasına daha yeni geçerdik. Onlar bu sürede sorunu buldu, çözdü ve bunları çok uygun fiyata yaptılar.

 • Gülsüm

  Kombi satın almak için araştırma sürecinde olduğumuz bir dönemde çevremizin vermiş olduğu tavsiyelere uyum sağlayarak Demirdöküm markasında karar kıldık. Satın aldığımız kombi modeli bir müddet sonrasında performans bakımından eskiyi aratmaya başlamıştı. Bu konuda teknik bilgiye sahip olmadığımızdan dolayı bir uzmana danışmaya karar verdik. Demirdöküm Servis Küçükçekmece Halkalı adresi yaptığı incelemenin hemen sonrasında performans sorununun neden kaynaklı olarak karşımıza çıktığını çözmüş oldu. Servisin ilgili ekibi konunun çok kısa bir süre içinde çözülmesine neden olmuştu. Tahminimizden daha kısa sürede bu sorundan bu şekilde kurtulmuş olduk. Demirdöküm Servis Küçükçekmece (Halkalı) sayesinde oldukça iyi bir servis süreci bu şekilde sonuçlandırılmış oldu.

 • Kenan

  Demirdöküm markalı kombiyi uzun yıllardır hiçbir sorun yaşamadan kullanıyordum. Demirdöküm markasının daha önce kullandığım klimasından da çok memnun kalmıştım ve bu yüzden kombisini de aldım. Her iki cihaz içinde periyodik bakımından herhangi bir arızasında onarım hizmetine kadar Küçükçekmece’de çok kaliteli bir hizmet alıyorum.
  Küçükçekmece Demirdöküm Servisi firmasının servis elemanları gerçekten işinin uzmanı ve ayrıca tecrübeleriyle size fazlasıyla yardımcı oluyor. Tüm sorunlar için çekinmeden, yardımcı olacaklarını bilerek başvuruda bulunuyor. Her yaptığım başvuruya aynı gün içerisinde geri dönüş yapıyorlar. Şu ana kadar vermiş oldukları hizmetlerin iyi olmasından dolayı firmaya ve personellerine çok teşekkür ediyorum.

 • Mücahit

  Uzun senelerdir kullanmakta olduğumuz Demirdöküm marka kombi bu sabah F15 adlı arıza kodunu verdi ve çalışmıyor. Bu soğuk kış günlerinde mağdur durumdayız. İnternetten arıza kodu hakkında bilgi almak için baktığımda parça değişimi gerektiği yazıyor. Birkaç yere sordum fahiş fiyatlar verildi. Acaba sizden de bu parça değişimi için fiyat almam mümkün müdür?

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA