Demirdöküm Servis Üsküdar

Özel Demirdöküm Servis Üsküdar olarak, siz değerli müşterilerimize en üst düzeyde ısıtma sistemleri hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

Demirdöküm markası, yıllardır kalitesi ve güvenilirliği ile tanınan bir markadır. Biz de bu markanın sunduğu üst düzey teknolojiyi ve yenilikçi çözümleri, profesyonel kadromuzla birleştirerek evinizde ve işyerinizde konforlu bir ısınma ortamı sağlıyoruz.

Demirdöküm Servis Üsküdar İletişim:

Üsküdar Demirdöküm Servisi
ADRES:Dündar Sk. 1-1 İcadiye 34674 Üsküdar / İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ :0850 495 06 21
HİZMET SAATLERİ :Hafta içi : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 08:00 – 20:00
Demirdöküm Kombi F12 Arızası
Demirdöküm Servis Üsküdar

Özel Demirdöküm Servis Üsküdar Hizmetleri Neler İçerir?

  1. Bakım ve Onarım: Isınma sistemlerinizin düzenli bakımı, uzun ömürlü ve verimli bir çalışma sağlar. Profesyonel ekibimiz, Demirdöküm marka cihazlarınızın periyodik bakımını gerçekleştirir ve olası sorunları önceden tespit ederek önler.
  2. Arıza Giderme: Aniden oluşan arızalar karşısında hızlı müdahale şarttır. Özel Demirdöküm Servis Üsküdar, anında çözümler sunarak sizin için zaman kaybını minimuma indirir.
  3. Yedek Parça Temini: İhtiyaç duyduğunuz orijinal Demirdöküm yedek parçaları, servisimiz aracılığıyla güvenilir bir şekilde temin edilir.

“Demirdöküm Servis Üsküdar” üzerine 5 yorum

  1. Üsküdar ilçesinde bulunan özel bir poliklinikte Demirdöküm marka kombi kullanmaktayız. Gerek ısıtma, gerekse de sıcak su ve ocak kullanımı açısından bizim için önemli bir demirbaş. Arızalanması birçok işimiz aksatır. Geçtiğimiz günlerde de kombi durduk yere F4 arızası verdi. Vakit kaybetmeden Demirdöküm Servis Üsküdar şubesini aradık. Gelen arkadaşlar çok anlayışlılardı. Sorunun ateşlemeden kaynaklandığını söyleyen teknik servis ekibi, durumun aciliyetini bildikleri için hızlı bir şekilde çalışıp, problemi çözdüler.

  2. Kullanmış olduğum Demirdöküm marka kombi son bir haftadır sürekli olarak şarteli attırıyodu. Bu yüzden sürekli olarak kapalı tutmak zorunda kaldım. Bu sırada da düzgün bir teknik servis arayışına girdim. Arayışlarım sonucunda Demirdöküm Servis Üsküdar şubesi ile karşılaştım. Gelen ekip kombime regülatör takarak sorunu giderdi.

  3. Yakın zamanda evde otururken bir petekten evin yer döşemelerine damlayan su sesi kulaklarıma geldi. Gidip baktığımda bir petekten su sızıyordu. İnternetten küçük bir aramayla sorunu çözüp çözemeyeceğime baktım. Sorunu kendim çözemeyeceğimi, teknik servis çağırmam gerektiğini anladım. Hemen Demirdöküm Servis Üsküdar şubesini aradım. Gelen teknik servis ekibi kısa sürede sorunumu çözüp beni su sızıntısı probleminden kurtardı.

  4. Kısa bir süre önce demirdöküm kombimde yaşadığım sorun beni bir hayli tedirgin eti. Kombi, yanarken patlama yapıyor ve bunu da gürültülü bir ses ile gerçekleştiriyordu. Hal böyle olunca servis hizmeti almak istedim. Üsküdar’da faaliyet gösteren Demirdöküm servis ekiplerini aradım. Kısa süre içerisinde geldiler ve sorunun fan motoru ile alakalı olduğunu söylediler.
    Değişim yapıldı ve orijinal parça desteği ile birlikte sorun giderildi. Abartılı bir fiyat bekliyorum ancak gayet uygun bir rakam karşılığında servis hizmeti aldım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum ve mükemmel bir işe imza attılar. İhtiyaç duyduğunuz takdirde aklınızda bulunsun diye yazmak istedim.

  5. Demirdöküm markasının Atron modelini kullanıyorum ve kombim çalışmamaya başladı arıza ışığı yanmaya başlayarak panelde F7 arıza yazısı yanıp sönmeye başladı. Hemen bana en yakın olaran Demirdöküm Üsküdar Teknik Servisini aradım daha öncesinde çıkan bir sorunda da yardım almıştır. Gün içinde gelerek bu model dahilinde ateşleme sorunu olduğunu belirttiler. Bunun üzerine gerekli kontrolleri sağladıktan sonra malzeme alarak tekrar bir saat içerisinde geldiler. Kombinin sorununun çözdükten sonra bu gibi sorunların uzun kullanıma bağlı olarak olabileceğini belirttiler.

Yorumlar kapalı.

TIKLA SERVİSİ ARA
Klimacozum.com Altusservis.net Profilo-servis.com Onarimmerkezleri.com Electservis.com Buderus-servis.org 4445545.com