İstanbul

Demirdöküm Servis Üsküdar

Demirdöküm Servis Karşıyaka
Üsküdar Demirdöküm Servisi
ADRES:Dündar Sk. 1-1
İcadiye
34674 Üsküdar/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ :0850 495 06 21
HİZMET SAATLERİ :PAZARTESİ : 07:55 – 18:33
SALI : 07:55 – 18:33
ÇARŞAMBA : 07:55 – 18:33
PERŞEMBE : 07:55 – 18:33
CUMA : 07:55 – 18:33
CUMARTESİ : 08:54 – 17:24
Demirdöküm Kombi F12 Arızası
Demirdöküm Servis Üsküdar
 • Filiz

  Üsküdar ilçesinde bulunan özel bir poliklinikte Demirdöküm marka kombi kullanmaktayız. Gerek ısıtma, gerekse de sıcak su ve ocak kullanımı açısından bizim için önemli bir demirbaş. Arızalanması birçok işimiz aksatır. Geçtiğimiz günlerde de kombi durduk yere F4 arızası verdi. Vakit kaybetmeden Demirdöküm Servis Üsküdar şubesini aradık. Gelen arkadaşlar çok anlayışlılardı. Sorunun ateşlemeden kaynaklandığını söyleyen teknik servis ekibi, durumun aciliyetini bildikleri için hızlı bir şekilde çalışıp, problemi çözdüler.

 • Ziya

  Kullanmış olduğum Demirdöküm marka kombi son bir haftadır sürekli olarak şarteli attırıyodu. Bu yüzden sürekli olarak kapalı tutmak zorunda kaldım. Bu sırada da düzgün bir teknik servis arayışına girdim. Arayışlarım sonucunda Demirdöküm Servis Üsküdar şubesi ile karşılaştım. Gelen ekip kombime regülatör takarak sorunu giderdi.

 • Bahattin

  Yakın zamanda evde otururken bir petekten evin yer döşemelerine damlayan su sesi kulaklarıma geldi. Gidip baktığımda bir petekten su sızıyordu. İnternetten küçük bir aramayla sorunu çözüp çözemeyeceğime baktım. Sorunu kendim çözemeyeceğimi, teknik servis çağırmam gerektiğini anladım. Hemen Demirdöküm Servis Üsküdar şubesini aradım. Gelen teknik servis ekibi kısa sürede sorunumu çözüp beni su sızıntısı probleminden kurtardı.

 • Gencay

  Kısa bir süre önce demirdöküm kombimde yaşadığım sorun beni bir hayli tedirgin eti. Kombi, yanarken patlama yapıyor ve bunu da gürültülü bir ses ile gerçekleştiriyordu. Hal böyle olunca servis hizmeti almak istedim. Üsküdar’da faaliyet gösteren Demirdöküm servis ekiplerini aradım. Kısa süre içerisinde geldiler ve sorunun fan motoru ile alakalı olduğunu söylediler.
  Değişim yapıldı ve orijinal parça desteği ile birlikte sorun giderildi. Abartılı bir fiyat bekliyorum ancak gayet uygun bir rakam karşılığında servis hizmeti aldım. Kendilerini kesinlikle tavsiye ediyorum ve mükemmel bir işe imza attılar. İhtiyaç duyduğunuz takdirde aklınızda bulunsun diye yazmak istedim.

 • Muharrem

  Demirdöküm markasının Atron modelini kullanıyorum ve kombim çalışmamaya başladı arıza ışığı yanmaya başlayarak panelde F7 arıza yazısı yanıp sönmeye başladı. Hemen bana en yakın olaran Demirdöküm Üsküdar Teknik Servisini aradım daha öncesinde çıkan bir sorunda da yardım almıştır. Gün içinde gelerek bu model dahilinde ateşleme sorunu olduğunu belirttiler. Bunun üzerine gerekli kontrolleri sağladıktan sonra malzeme alarak tekrar bir saat içerisinde geldiler. Kombinin sorununun çözdükten sonra bu gibi sorunların uzun kullanıma bağlı olarak olabileceğini belirttiler.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA