Demirdöküm Servis Avcılar

Demirdöküm Servis Avcılar, İstanbul’un birçok semtine ve bölgesine kombi servis hizmeti veren firmamıza bağlı olarak çalışmaktadır. Avcılar’da oturan müşterilerimize de kaliteli kombi servis desteği sağlamaktayız. Sizlerin memnuniyeti adına firmamız çalışanları kendilerini sürekli olarak yenilemekte; bilgi ve tecrübelerini en iyi şekilde size sunmaktadırlar. Kombiler günümüzde çok sayıda evde kullanılmaktadır ama bilindiği üzere eğer bakımı iyi bir şekilde yapılmazsa kombiler sağlık açısından da oldukça olumsuz sonuçlara yol açabilmektedirler. Demirdöküm Servis Avcılar olarak kombilerinizin bu rutin bakımlarından, arıza onarımı, montaj ve demontajlarına kadar tüm gerekli işlemleri için bize ulaşabilirsiniz. Kombileriniz için uygun fiyatlı bir teknik servis arayışınız varsa etkili ve hızlı çözümler adına firmamızla Pazar günü hariç her gün iletişime geçmeniz mümkündür.


FİRMA :

Avcılar Demirdöküm Servisi

ADRES:Merkez, Fatih Sokağı No:34, 34310 Avcılar/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ :0850 446 02 15
HİZMET SAATLERİ :PAZARTESİ : 07:55 – 18:33
SALI : 07:55 – 18:33
ÇARŞAMBA : 07:55 – 18:33
PERŞEMBE : 07:55 – 18:33
CUMA : 07:55 – 18:33
CUMARTESİ : 08:54 – 17:24

“Demirdöküm Servis Avcılar” üzerine 10 yorum

  1. Demirdöküm kombi kullanıyorum sürekli F01 diye bir hata veriyor bu sorunu nasıl çözebilirim.

  2. Demirdöküm kombi kullanıyorum. Genel olarak da memnunum. Demirdöküm servis Avcılar herhangi bir sorun oluştuğunda hemen geliyor. Ancak son günlerde arada sırada F13 yanıyor. Musluğu açtığımızda bu ışık kayboluyor. Garantiden çıktığı için servis çağırıp ücret ödemek istemiyorum. Bizim halledebileceğimiz bir sorun mu acaba? Yoksa servis çağırmam gerekir mi? Bu konuyla ilgili yardımcı olursanız sevinirim.

  3. Demirdöküm’ün servis hizmetleri konusunda son derece başarılı olduğunu ve diğer markalarla arasında dağlar kadar fark olduğunu kısa bir önce arızalanan kombimle deneyimledim. Garanti süresi dolmuş kombim ısıyı kesme gibi bir sorun yaşatmaya başladı. Hemen Demirdöküm Servis Avcılar merkezini aradım ve servis talebinde bulundum. Bazı servisler 2 gün ve hatta 10 güne kadar randevu verirlerken, bunlar aynı gün içerisinde geldiler ve beni çoluk çocuk kışın ortasında mağdur etmediler.

  4. Demirdöküm’ ün hem kombisini hem de klimasını kullanıyorum. Her ikisi içinde yıllık bakım yaptırmak durumunda kalıyorum ama sürekli geliştiği bahsedilen Avcılar gibi bir yerde bu hizmeti alabilecek kaliteli bir servis bulamıyorum. Uzun süredir ya ben kendim yapabildiğim kadar yapıyordum ya da yapılmıyordu. Kısa süre önce keşfettiğim Avcılar Demirdöküm Servisi merkezini aradım ilk bakım için gerçekten iyi bir hizmet aldım. Umarım bu kaliteli hizmet süreklilik arz eder.

  5. Kombi ve klima gibi cihazların ısınma gibi temel bir gereksinim karşılamalarından dolayı Demirdöküm markasını tercih ettim. Daha önce oturduğum ilçelerde hem klimama hem de kombim için verimli bir servis hizmeti alamamıştım. Ancak geçen gün arızalanan klimam için Demirdöküm Servis Avcılar merkezine başvuruda bulundum ve hizmetlerinden gerçekten memnun kaldım.

  6. Yeni evimiz için kombi alırken tercihimizi Demirdöküm markasından yana yaptık. Özellikle de kombi cihazlarının kalitesi sebebi ile tercih ettiğimiz Demirdöküm markası, her açıdan bize gerçekten iyi bir seçim yaptığımızı gösterdi. Hem doğalgaz faturalarını düşürdü hem de gerçekten ısındığımızı hissetmeye başladık. Ama bir süre sonra Demirdöküm kombinin ön kısmındaki paneli bazen çalışmamaya başladı. Bu sorunun tam olarak neden kaynaklandığını çözemedik. Bu yüzden de Demirdöküm Servis Avcılar firmasına başvuruda bulunduk. Firmayı internetten bulduğumuz için güvenilirliğinden endişe etsek de bu konuda da gerçekten iyi bir seçim yapmışız. Çok uygun fiyata kombinin ön panelindeki ekranı değiştirdiler, teşekkürler.

  7. Uzun süredir devam eden arayışlarımızın sonrasında bizim için en doğru ürünün Demirdöküm marka bir kombi olduğuna karar verdik. İlk dönemlerde performans bakımından bizi oldukça fazla memnun eden bu cihaz sonraki dönemler içinde bu performansı aratmaya başlamıştı. Isıtma konusunda eskisi kadar başarılı değildi. Bu can sıkan sorundan kurtulmak için soluğu hemen işin uzmanı olan Demirdöküm Servis Avcılar Gümüşpala adresinde almayı tercih ettik. Servis yaptığı kısa incelemenin hemen sonrasında sorunu çözmüş oldu. Servisin ilgili ekibi sayesinde bu konu tahminimizden daha kısa bir süre içinde çözüme kavuşturulmuş oldu. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir servis süreci bu şekilde tamamlandı.

  8. Demirdöküm markalı klimaları çok yerde gördüm ve performansından çok memnun kaldım. Çevremden de Demirdöküm markalı klimaların çok iyi olduğu konusunda bilgiler alıyorum. Bu yüzden bende Demirdöküm klima kullanmaya karar verdim ancak benim için cihazın kalitesi kadar servis hizmetlerinin nasıl olduğu da çok önemlidir. Bu yüzden Demirdöküm Servis Avcılar firmasının hizmetlerini daha önce kullanmış olan kişilerin yorumlarını merak ediyorum. Hizmet kalitesi nasıl, ne kadar hızlılar, fiyatlandırmaları nasıl gibi konularda deneyimleri olanlar varsa dönüş yaparsa sevinirim. Çünkü cihazı alıp, daha önce çokça yaşadığım gibi sonradan mağduriyet yaşamak istemiyorum. Cihazın bakımı ya da arızası için parasını verip, iyi bir hizmet almak istiyorum.

  9. Oturmakta olduğumuz evde henüz doğalgaz yokken Demirdöküm marka şofben kullanıyorduk. Performansından da oldukça memnunduk. Bir kez olsun arızasını görmemiştik. Apartmana doğalgaz gelince kombi tercihimizi de Demirdöküm markasından yana kullandık. İlk senelerde sorun çıkartmayan kombi bu ayın başında F13 adlı arıza kodunu vermeye başladı. Aradıktan bir saat sonra gelen Demirdöküm Servis Avcılar şubesi anakartın yandığını tespit edip kombiyi götürdü. Birkaç gün sonra parça değişimi yapılan kombim kullanıma hazır hale geldi.

Yorumlar kapalı.

TIKLA SERVİSİ ARA
Klimacozum.com Altusservis.net Profilo-servis.com Onarimmerkezleri.com Electservis.com Buderus-servis.org 4445545.com