Demirdöküm Servis Sultanbeyli

Sultanbeyli’de yaşayanlar için evlerindeki ısıtma ve sıcak su ihtiyaçlarını karşılayan Demirdöküm kombileri, konfor ve güvenilirlik arayanların tercihi haline gelmiştir. Ancak, her teknolojik ürün gibi, zamanla bakım ve onarım gereksinimleri ortaya çıkabilir. İşte tam da bu noktada, Sultanbeyli Demirdöküm Servis olarak devreye giriyoruz.

Demirdöküm Servis Sultanbeyli

Profesyonel kadromuz ve deneyimli teknisyenlerimizle Sultanbeyli ve çevresinde hizmet veren Demirdöküm Servis Sultanbeyli, kombi bakımı, onarımı ve montajı konularında uzmanlaşmıştır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, hızlı ve etkili çözümler sunmayı kendimize misyon edinmiş bulunmaktayız.

Servisimiz, her türlü kombi arızasına hızlı bir şekilde müdahale ederken, aynı zamanda düzenli bakım hizmetleriyle kombinizin performansını artırarak enerji tasarrufu sağlamanıza da yardımcı olur. Ayrıca, kombi montajı gerektiğinde de güvenilir ve kaliteli hizmetimizle sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız.

Demirdöküm kombinizle ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda veya düzenli bakım ihtiyacınız olduğunda, Sultanbeyli Demirdöküm Servis olarak bize ulaşabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz, sorunlarınıza en kısa sürede çözüm bulmak için hazır ve istekli bir şekilde beklemektedir. Güvenilir hizmetimizle sizleri memnun etmek için buradayız.

Demirdöküm Servis Sultanbeyli İletişim:

FİRMA:Sultanbeyli Demirdöküm Servisi
ADRES:Madımak Sk. No:11 Battalgazi 34935 Sultanbeyli / İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ :0850 668 04 79
HİZMET SAATLERİ :Hafta içi : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 08:00 – 20:00
Demirdöküm Kombi E5 Arızası
Demirdöküm Servis Sultanbeyli

6 Comments

  1. Oturmakta olduğum eve yıllar önce Demirdöküm marka kombi takılmış, eski ev sahibi de kombiden memnun olduğunu söylediği için eve ilk girdiğimizde hiç değiştirtmek istemedim. İlk 2 yıl aynı memnuniyeti ben de yaşadım. Fakat yakın zamanda kombi ekran sürekli F3 kodlu hatayı vermeye başladı. Bunun üzerine çağırdığım Demirdöküm Servis Sultanbeyli yetkilileri sorunun hava prosestatında kaynaklandığını ve parçanın değişmesi gerektiğini söyleyerek değişimi yaptı ve kombim sapasağlam çalışmaya devam ediyor.

  2. Evimde uzun zamandan beri kullanmakta olduğum Demirdöküm marka kombi gün içinde defalarca kendi kendine kapanıp açılmaya başladı. Hal böyle olunca kombiden hiçbir şekilde verim alamadık. Çağırdığım Demirdöküm Servis Sultanbeyli, sorunun elektrik voltajından kaynaklandığını tespit ederek küçük bir iki işlem uyguladı. İlk başta sorunun bu kadar kolay hallolmayacağını düşünsem de üzerinden bir ay geçmesine rağmen kombim sorunsuz çalışıyor.

  3. Demirdöküm markası herkes tarafından bilinen bir marka. Biz de kombi satın alırken bunu göz önünde bulundurarak Demirdöküm markasını tercih etmemiştik. Şu ana kadar küçük bir iki hata dışında hiçbir arızasıyla da karşılaşmadık. Fakat geçtiğimz günlerde kombimiz F1 isimli arıza kodunu vermeye başladı. Biz de hemen Demirdöküm Servis Sultanbeyli şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip limit termostatında sorun olduğunu söyleyip kısa süre içerisinde parça değişimi yaparak sorunu giderdi.

  4. Demirdöküm marka ürünleri tercih ediyorum ve teknoloji konusunda bu markaya fazlasıyla güveniyorum. Aynı zamanda servis desteği de muazzam bir seviyede. Sultanbeyli’de oturuyorum ve buradaki ekip beni gerçekten fazlasıyla memnun ediyor. Kombimde yaşadığım sorunu çözmeleri için aradığımda anında adresime geldiler. Verdikleri sözü tutan bir ekipten bahsediyorum.
    Yüksek rakamlar ödemeden kaliteli hizmet almak isterseniz eğer sizler de bu ekibi ve firmayı bir yerlere not edebilirsiniz. Neden tavsiye ettiğimi anlamanız kesinlikle uzun sürmeyecektir. Profesyonellik ne demek diye sorduğunuzda bu ekibi yaptığı işleri gösterebilirim. Eminim sizler de kısa süre içerisinde bana hak verecek ve aynı düşüncelere sahip olacaksınız.

  5. Yeni edindiğim Demirdöküm kombimden oldukça memnunum sadece bazı zamanlar basınç ile ilgil hata veriyor ve bu sürekli olarak tekrarlamaya başladı kendim sürekli olarak kontrol sağlasamda hatayı almaya devam ediyorum. Sorunun tamamen çözülmesi adına Demirdöküm’ün Sultanbeyli Teknik Servisi ile iletişime geçerek yardım talebinde bulundum. Yaklaşık üç saat içerisinde evime geldiler çeşitli kontrollerden sonra kombinin bir bölümünde arıza olduğunu belirttiler bu sorunun çözülmesi için bir kaç parça değişimi ile artık sorunun çözüldüğü ve artık bu sorunu almayacağımı söylediler. Gerçektende iki aydır hiçbir sorun ile karşılaşmadım.

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Klimacozum.com Altusservis.net Profilo-servis.com Onarimmerkezleri.com Electservis.com Buderus-servis.org 4445545.com