İstanbul

Demirdöküm Servis Sultanbeyli

Demirdöküm Kombi Servis
Sultanbeyli Demirdöküm Servisi
ADRES:Madımak Sk. No:11
Battalgazi
34935 Sultanbeyli/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ :0850 668 04 79
HİZMET SAATLERİ :PAZARTESİ : 07:55 – 18:33
SALI : 07:55 – 18:33
ÇARŞAMBA : 07:55 – 18:33
PERŞEMBE : 07:55 – 18:33
CUMA : 07:55 – 18:33
CUMARTESİ : 08:54 – 17:24
Demirdöküm Kombi E5 Arızası
Demirdöküm Servis Sultanbeyli

5 Yorum

 • Reply
  Filiz

  Oturmakta olduğum eve yıllar önce Demirdöküm marka kombi takılmış, eski ev sahibi de kombiden memnun olduğunu söylediği için eve ilk girdiğimizde hiç değiştirtmek istemedim. İlk 2 yıl aynı memnuniyeti ben de yaşadım. Fakat yakın zamanda kombi ekran sürekli F3 kodlu hatayı vermeye başladı. Bunun üzerine çağırdığım Demirdöküm Servis Sultanbeyli yetkilileri sorunun hava prosestatında kaynaklandığını ve parçanın değişmesi gerektiğini söyleyerek değişimi yaptı ve kombim sapasağlam çalışmaya devam ediyor.

 • Reply
  Şengül

  Evimde uzun zamandan beri kullanmakta olduğum Demirdöküm marka kombi gün içinde defalarca kendi kendine kapanıp açılmaya başladı. Hal böyle olunca kombiden hiçbir şekilde verim alamadık. Çağırdığım Demirdöküm Servis Sultanbeyli, sorunun elektrik voltajından kaynaklandığını tespit ederek küçük bir iki işlem uyguladı. İlk başta sorunun bu kadar kolay hallolmayacağını düşünsem de üzerinden bir ay geçmesine rağmen kombim sorunsuz çalışıyor.

 • Reply
  İlker

  Demirdöküm markası herkes tarafından bilinen bir marka. Biz de kombi satın alırken bunu göz önünde bulundurarak Demirdöküm markasını tercih etmemiştik. Şu ana kadar küçük bir iki hata dışında hiçbir arızasıyla da karşılaşmadık. Fakat geçtiğimz günlerde kombimiz F1 isimli arıza kodunu vermeye başladı. Biz de hemen Demirdöküm Servis Sultanbeyli şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip limit termostatında sorun olduğunu söyleyip kısa süre içerisinde parça değişimi yaparak sorunu giderdi.

 • Reply
  Ahmet

  Demirdöküm marka ürünleri tercih ediyorum ve teknoloji konusunda bu markaya fazlasıyla güveniyorum. Aynı zamanda servis desteği de muazzam bir seviyede. Sultanbeyli’de oturuyorum ve buradaki ekip beni gerçekten fazlasıyla memnun ediyor. Kombimde yaşadığım sorunu çözmeleri için aradığımda anında adresime geldiler. Verdikleri sözü tutan bir ekipten bahsediyorum.
  Yüksek rakamlar ödemeden kaliteli hizmet almak isterseniz eğer sizler de bu ekibi ve firmayı bir yerlere not edebilirsiniz. Neden tavsiye ettiğimi anlamanız kesinlikle uzun sürmeyecektir. Profesyonellik ne demek diye sorduğunuzda bu ekibi yaptığı işleri gösterebilirim. Eminim sizler de kısa süre içerisinde bana hak verecek ve aynı düşüncelere sahip olacaksınız.

 • Reply
  Sultanbeyli Demirdöküm Kombi Tamir Servisi

  […] Sultanbeyli Demirdöküm Servis Telefonu : 444 78 […]

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR