Bakırköy Demirdöküm Servisi

Demirdöküm marka ısıtma sistemleri, kalitesi ile bilinse de zaman içinde bakıma ihtiyaç duyar. Özel Bakırköy Demirdöküm Servisi de, Demirdöküm marka ısıtma sistemleri konusunda uzmanlaşmış olup, sizlere en kaliteli ve profesyonel hizmeti sunmaktadır.

Bakırköy Demirdöküm Servisi İletişim:

Bakırköy Demirdöküm Servisi
ADRES:Yeni Bağlar Sk. No:19 Şenlikköy 34153 Bakırköy / İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ :0850 668 01 47
HİZMET SAATLERİ :Hafta içi : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 08:00 – 20:00
Demirdöküm Kombi Isıtmıyor
Demirdöküm Servis Bakırköy

Servisimizin Avantajları

1. Teknolojik Donanıma Sahip Ekip

Servis ekibimiz, son teknoloji ekipman ve araçlarla donatılmıştır. Bu sayede, ısıtma sistemlerinizdeki sorunları en hızlı şekilde tespit edip çözebilmekteyiz.

2. Hızlı Çözümler, Minimum Bekleme Süresi

Müşteri odaklı çalışma prensibimizle, sorunlarınıza en kısa sürede çözüm üretiyoruz. Bekleme sürelerinizi minimumda tutarak konforunuzu arttırıyoruz.

3. Güvenilir ve Kalıcı Onarımlar

Yaptığımız işin arkasında duruyor, sorunlarınıza kalıcı çözümler sunuyoruz. Güvenilirliğimiz ve uzmanlığımız ile sizlere en iyi hizmeti sağlıyoruz.

“Bakırköy Demirdöküm Servisi” üzerine 6 yorum

  1. Geçen ay Demirdöküm kombimizin ana kartında yaşadığımız bir problemden ötürü kombide parça değişimi yapıldı. O günden beri sürekli ana ekranındaki kısımda F20 hata kodu veriyor. Hangi servise sorduysak problemi çözemediler. En sonunda Demirdöküm Servis Bakırköy şubesine başvurduğumuzda sorunun sebebinin uyumsuz parça olduğunu söyleyerek ana kartını tekrar makul bir fiyata değiştirip arızayı giderdiler.

  2. Ben de herkes gibi kombi alırken uzun araştırmalar yaptım. Araştırmalar sonucunda hem ekonomik olarak hem de kalite bakımından Demirdöküm markasını en uygun kombi olarak gördüm. Geçen hafta kullandığım kombi F18 arızası verdi. Bu işlerden pek anlamadığım için Demirdöküm Servis Bakırköy şubesini aradım. Gelen ekip kombinin ekran kartında arıza olduğunu tespit edip parça değişikliği yaptıktan sonra sorunu giderdi.

  3. Yaklaşık olarak 10 senedir düzenli bir şekilde kullanmakta olduğum Demirdöküm marka kombim geçtiğimiz ay gün içinde defalarca kendi kendine kapanmaya başladı. Bundan dolayı da kombimizden istediğimiz verilimi alamadık. Bundan dolayı Demirdöküm Servis Bakırköy şubesi ile iletişime geçtik. Gelen ekip sorunun elektrik voltajından kaynaklandığını tespit ederek küçük bir iki işlem uyguladı. İlk başta sorunun bu kadar kolay hallolmayacağını düşünsem de üzerinden bir ay geçmesine rağmen kombim sorunsuz çalışıyor.

  4. Demirdöküm kombi kullanıcısı olarak düzenli bakım hizmeti alıyorum fakat ara sıra da olsa bazı sorunlar meydana geliyor. Kombinin çalışmadığını fark ettiğimde kendim müdahale etmeye çalıştım ancak başarılı olamadım. Ürüne zarar vermemek için tabii ki profesyonel bir ekipten yardım aldım. Telefon numaraları bende vardı ve komşumdan almıştım.
    Bakırköy’de oturuyorum ve bura bir Demirdöküm servis ekibi var. Hemen aradım ve sorunu ilettim. Telefonda yardımcı oldular ve su basıncı seviyesini kontrol etmemi istediler. Meğerse büyük bir sorun yokmuş ve saniyeler içerisinde sayelerinde sorunu çözmüş olduk. Kendilerine bir kez daha teşekkür etmek isterim.

  5. Kiracısı olduğum evde Demirdöküm kombi bulunmakta. Ancak kombi sürekli olarak kullanım ekranında F4 Error yazısını alıyordum kombiyi açtığım zaman. İlk olarak Doğalgaz yetkililerini çağırarak kontrol ettirdim ama gazda bir problem olmadığını söylediler. Bunun üzerine Demirdöküm Bakırköy Teknik Servisi ile iletişime geçerek sorunu çözmelerini istedim. Yoğunluktan dolayı ertesi gün geldiler ve gaz valfi olarak adlandırılan parçada sorun olduğunu söylediler değişimini sağladıktan sonra kombiyi resetlediğimde kombi normal şeklinde çalışmaya başladı.

  6. Teknolojik ürünler bu evde en büyük yardımcım diyebilirim. Özellikle kombi bu konuda vazgeçilmez bir ürüne dönüşmüş durumda. Sorun yaşattığı zamanlarda ise can sıkıcı olabiliyor. Baymak marka kombi kullanıcısıyım ve su basıncı düşük olduğu için kombinin çalışmadığını da servis ekipleri sayesinde öğrendim.
    Bakırköy’de hizmetlerini sürdüren Baymak servis firmasını sizlere de tavsiye etmek isterim. Bu sorunu en hızlı şekilde çözdüler ve zahmet vermediler. Yani ürünü taşımama gerek kalmadı. Üstelik çok cazip bir rakam ile hizmet sundular. Sizler de ihtiyaç duyduğunuz takdirde bu ekipten yardım alabilir ve ürünlerinizi de yine tereddüt etmeden ekiplere teslim edebilirsiniz.

Yorumlar kapalı.

TIKLA SERVİSİ ARA
Klimacozum.com Altusservis.net Profilo-servis.com Onarimmerkezleri.com Electservis.com Buderus-servis.org 4445545.com