Demirdöküm Servis Esenyurt

Demirdöküm Servis Esenyurt, ev aletleriniz için kaliteli ve güvenilir tamir hizmetleri sunan önde gelen bir servistir. Esenyurt ve çevresindeki müşterilere hizmet veren Demirdöküm Servis, kombi, klima, su ısıtıcıları gibi birçok cihazın bakım ve onarımını profesyonelce gerçekleştirmektedir. Bu hizmetler, Demirdöküm marka ürünlerin uzun ömürlü ve verimli çalışmasını sağlamak için büyük önem taşımaktadır.

Demirdöküm Servis Esenyurt

Esenyurt bölgesinde yaşayanlar için Demirdöküm Servis, hızlı ve etkili çözümler sunar. Acil durumlar için 7/24 ulaşılabilir olan servisimiz, arıza durumlarında hızlı bir şekilde müdahale ederek, müşterilerin mağduriyetini en aza indirgemeyi amaçlar. Servisimiz, alanında uzman ve tecrübeli teknisyen kadrosuyla, her türlü onarım ve bakım işlemini garantili bir şekilde sunmaktadır.

Demirdöküm Servis, müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak, şeffaf hizmet politikası ile faaliyet gösterir. Tüm servis işlemleri, müşterilerin beklentilerine uygun şekilde, yüksek standartlarda gerçekleştirilir. Servisimiz, kullanılan parçalar ve yapılan işlemler hakkında müşterilere detaylı bilgi vererek, güvenilir bir hizmet anlayışını benimser.

Demirdöküm Servis Esenyurt İletişim:

FİRMA :İmaj Teknik Servis
ADRES:Güzelyurt Mah. 6.Cadde Yeni Eser Sitesi D6A Blokdükkan 3 Esenyurt / İSTANBUL
ÇAĞRI MERKEZİ :444 1 833
HİZMET SAATLERİ :PAZARTESİ : 08:00 – 19:00
SALI : 08:00 – 19:00
ÇARŞAMBA : 08:00 – 19:00
PERŞEMBE : 08:00 – 19:00
CUMA : 08:00 – 19:00
CUMARTESİ : 08:00 – 19:00

7 Comments

  1. Klimamın kısa zamanda monte edilmesine hayran kalmamın yanı sıra, personellerinizin iş sırasındaki evin temizliğini düşünmesi de taktir edilmeye şayan doğrusu.

  2. Demirdöküm yıllardır kullandığım ve kalitesine güvendiğim bir markadır. Fakat son zamanlarda anladım ki bir markanın kalitesini sadece ürünleri değil, aynı zamanda vermiş olduğu servis hizmeti de belirliyor. Kendi yetkili servislerinin bilgisizliği, asık suratlılığı ve yeteneksizliği o kadar göze batıyor ki Esenyurt Demirdöküm servisini arayamıyorum artık. Bu yüzden yetkili yerine özel servislerini tercih ediyorum.
    Demirdöküm servis Esenyurt’ta birkaç tane var. Yetkili servisin yetersiz ve ilgisizliğinden kaynaklı özel servisler daha çok tercih ediliyor. Demirdöküm gibi kurumsal ve büyük bir mark nasıl olur da bu kadar kötü bir teknik servise sahip olur anlamış değilim. Bence en kısa süre içerisinde bu konuda müşteri memnuniyeti için bir şeyler yapmalı.

  3. Daha önce Beylikdüzünde oturuyordum ve oradaki özel Demirdöküm servisinden çok memnundum. Ancak çeşitli nedenlerle Esenyurta taşınmak durumunda kaldım. Burada daha ilk aramamda ön izlenimim servisi konusunda olumsuz oldu. Çünkü tam 2 gün boyunca Demirdöküm Servis Esenyurt yetkili birisiyle görüşebilmek için saatlerce arama yapmak zorunda kaldım. Dip dibe iki ilçede verilen servis hizmetinin kalitesinde böyle bir farkın olması anlaşılmaz. Gelen ekip çok fazla laubali bir yaklaşıma sahipti. Arızayı sorduğunda öylesine bir şeyler söylüyor ve bir şeyleri değiştirerek, yüklü fatura çıkartıp, gidiyor. Dolayısıyla firmadan fazlasıyla şikayetçiyim. Bu durum sadece bana mı böyle yoksa hep mi böyle yapıyorlar bilmiyorum ancak Esenyurt’ta Demirdöküm kullanmadan önce bunları da hesaba katmalısınız.

  4. Annemlerin evdeki kombi arızalandığında ev sahibi yeni bir kombi alırken Demirdöküm alalım dedi. Alırlarken aslında biraz endişeliydim ama yine de kararı sonuçta biz vermiyoruz. Neyse ben yanıldım ve çok uzun süredir annemler Demirdöküm kombiden çok memnunlar. Kombiden memnun kaldıkları gibi her yıl periyodik bakımını yaptırdıkları Demirdöküm Servis Esenyurt firmasından ve elemanlarından çok memnunlar. Çok ilgili olduklarını söylüyorlar. Aslında sanırım cihaz kaliteli olmasına kaliteli de sunulan servis hizmeti de iyi olunca cihazlar hiç sorun çıkarmadan, gerçek performanslarını ortaya çıkartabiliyor. Bu deneyim adeta pek iyi gözle bakmadığım Demirdöküm markasını bana sevdirdi. Bundan sonra her zaman Demirdöküm markalı ürünleri tercih edebilirim sanırım.

  5. Kombi satın almak istediğimiz dönemde ufak bir araştırmanın akabinde bizim için en doğru ürünün Demirdöküm marka bir kombi olduğunu fark ettik. Özellikle kaliteli ve bütçe dostu gözükmesi bizim için cezbedici durumlar arasına giriş yapmış durumdaydı. Satın aldığımız kombi modeli ilk dönemlerde iyi bir şekilde çalışırken sonraki dönemler içinde performansında önemli kayıplar ortaya çıkmıştı. Özellikle kış aylarında bu durumu bariz bir şekilde fark etmiştik. Sorundan kurtulmak ve kombiyi eski veriminde kullanmaya devam edebilmek için soluğu hemen işin uzmanı olan Demirdöküm Servis Esenyurt adresinde almayı tercih ettik. Servis yaptığı kısa incelemenin hemen sonrasında sorunu çözerek bizi bu sıkıntılı süreçten kurtarmış oldu.

  6. Biz de kombi alırken uzun araştırmalar yapıp hem cebimize uygun hem de kaliteli bir kombi almak istiyorduk. Komşumuzun tavsiyesi üzerine döneminde Demirdöküm’ün en son çıkan modelini satın aldık. Başlarda sorunsuz bir şekilde çalışan kombimiz birkaç yıl sonra F8 arıza kodunu vermeye başladı. Çağırdığımız Demirdöküm Servis Esenyurt şubesi sorunun tesisattaki gidiş suyunun sensönsünden kaynaklandığını ifade edip, tamir ederek sorunumuzu çözdü.

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Klimacozum.com Altusservis.net Profilo-servis.com Onarimmerkezleri.com Electservis.com Buderus-servis.org 4445545.com