Demirdöküm Servis Bayrampaşa

FİRMA : Erkan Uygur
ADRES: Murat Mah.Kamil Cad.No:62
ÇAĞRI MERKEZİ : 444 1 833
HİZMET SAATLERİ : PAZARTESİ : 07:55 – 18:33
SALI : 07:55 – 18:33
ÇARŞAMBA : 07:55 – 18:33
PERŞEMBE : 07:55 – 18:33
CUMA : 07:55 – 18:33
CUMARTESİ : 08:54 – 17:24

“Demirdöküm Servis Bayrampaşa” üzerine 6 yorum

  1. 3 senedir kullandığımız klima sorunsuz bir şekilde çalışıyordu ancak bu sene kullanmaya başladığımızdan beri hiç soğutmuyor. Sadece ılık hava veriyor tamir ücreti hakkında bilgi alabilir miyim ?

  2. Bayrampaşa’da yıllardır oturuyorum ve çok sayıda farklı markanın kombi cihazını kullandım. İçlerinde tasarruflu olması ve iyi ısıtması nedeni ile en çok sevdiğim ve beğendiğim Demirdöküm kombiler oldu. Teknolojisi yeni ya da eski olsun fark etmiyor, cihazlar gerçekten az doğalgaz harcıyor ve çok iyi ısıtıyor. Üstelik Bayrampaşa’nın her yerinde Demirdöküm kombi servis hizmetleri gerçekten üst düzey. Çok uzun yıllardır bu işi yaptıklarını biliyorum ve artık bakımından arızasına kadar çok sık görüştüğümüzden Demirdöküm Servis Bayrampaşa firma personelleri ile bir samimiyetimiz oldu. İşini hakkıyla yapan ve işin ederi neyse sadece onu söyleyen gerçekten güvenilir ve çok nadir bulunur bir kombi servis firması.

  3. Kombi satın almak istediğimiz dönemde çevremizin verdiği tavsiyeler üzerine Demirdöküm markasında karar kıldık. Özellikle kaliteli ve bütçe dostu modellere sahip olması bizim için fazlasıyla cezbedici konulardan biri haline gelmiştir. Satın aldığımız kombi modeli ilk dönemlerde gayet iyi bir performans ortaya çıkarırken, ilerleyen dönemlerde performans bakımından eskiyi aratmaya başlamıştı. Bizde bu sıkıntılı soruna çözüm bulabilmek için soluğu hemen konunun uzmanı olan Demirdöküm Servis Bayrampaşa adresinde almayı tercih ettik. Servis yaptığı kısa incelemenin hemen sonrasında çözümü sağlayarak cihazı bize teslim etti. Tahminimizden daha kısa bir süre içinde sorun bu şekilde çözülmüş oldu.

  4. Eve klima almak için internette araştırma yaparken sürekli Demirdöküm hakkında olumlu yorumlar okudum. Kullanan herkesin Demirdöküm klimadan çok memnun kaldığını fark ettim. Ayrıca Bayrampaşa ilçesinde Demirdöküm kullanan kişilerin, ilçedeki servis hizmeti hakkında da sürekli çok olumlu yorumlarda bulunduğunu gördüm. Bunun üzerine bende bir tane Demirdöküm klima almaya karar verdim. Şükür ki şu ana kadar hiç arızalanmadı ama yıllık bakımı için Bayrampaşa Demirdöküm Servisi firmasıyla birkaç defa görüştüm. Her seferinde de çok memnun kaldım. Bir arıza halinde de aynı kalitede hizmet vereceklerinden hiç şüphem yok. O yüzden Demirdöküm servis firmasını herkese kesinlikle tavsiye ediyorum. Her zaman aradığınızda yetkili birisiyle görüşebilirsiniz.

  5. Uzun yıllardır müteahhitlik yapıyorum. En son yaptığım binadaki tüm dairelere Demirdöküm marka kombi taktırdım. Yaklaşık 2 yıl geçti üzerinden ve en son kiraya verdiğim dairemdeki kombinin düğmesinin içe göçük olduğunu sonradan farkettim. İletişim bilgilerine internetten ulaştığım Demirdöküm Bayrampaşa servisini arayıp durumu bildirdim fakat 2 gündür gelip bakmalarını ya da durumu halletmelerini bekliyorum hala bir geri dönüş olmadı. Bu sorunumu halledebilecek bildiğiniz daha etkin ve hızlı bir Demirdöküm servisi var mı?

Yorumlar kapalı.

TIKLA SERVİSİ ARA
Klimacozum.com Altusservis.net Profilo-servis.com Onarimmerkezleri.com Electservis.com Buderus-servis.org 4445545.com