İstanbul

Demirdöküm Servis Çekmeköy

Demirdöküm Servis Telefonu

Demirdöküm servis Çekmeköy kapsamında yer alan servislerimizi sizlere hızlı bir hizmet vermek için bir arada sunuyoruz. Sizlerin çok değerli zamanları ve memnuniyetini ön planda tuttuğumuz için servislerimizin hızlı olmasına önem veriyoruz. Profesyonel, alanında uzman personellerimizle klimalarınızın bakım ve onarım servis hizmetini sunuyoruz. Demirdöküm servis Çekmeköy olarak sizlere verdiğimiz hizmetlerde son teknolojik gelişmelere uygun, hızlı ve çözüm odaklı ekipmanlarımızı kullanıyoruz.

Demirdöküm Servis Çekmeköy
Demirdöküm Servis Çekmeköy

Ekonomik hizmetlerimizle alacağınız servis hizmeti için her geçen gün kendimizi geliştirmek için çalışıyoruz. Klimalarınızın her türlü onarım, bakım işlemleri için geliştirdiğimiz uygun fiyat politikası sayesinde de bütçenizi sarsmamaya özen gösteriyoruz. Firma olarak bizlerin en öncelikli amacı ise, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.


FİRMA :Karademir Ticaret
ADRES:Hamidiye Mah. Hamidiye Cad. No5
ÇAĞRI MERKEZİ :444 1 833
HİZMET SAATLERİ :PAZARTESİ : 07:55 – 18:33
SALI : 07:55 – 18:33
ÇARŞAMBA : 07:55 – 18:33
PERŞEMBE : 07:55 – 18:33
CUMA : 07:55 – 18:33
CUMARTESİ : 08:54 – 17:24
 • Gizem

  Servisler konusunda biraz hassas bir yapım var. Şimdiye kadar benimle konuşurken not almakta olan başka bir servis personeli ile karşılaşmadım. Teşekkür ederim.

 • Batuhan M.

  Öncelikle merhabalar. Her sene sürekli olarak kombinin bakımını yaptırıyorum. Bu sene de 100 TL vererek bakımını yaptırdım. Fakat gelen ekiplerin işi çok çabuk bitti, ısınmada da sanki bir düşüklük var gibi hissediyorum. Tam olarak kombinin bakımları nasıl yapılıyor? Ben kendim yapabilir miyim? Diye soracaktım. Ayrıca Demirdöküm servis Çekmeköy civarında var mı? Her seferinde uzak yerlerden çağırıyorum.

 • Serhat P.

  Demirdöküm marka kombim daha takıldığı gün su akıtmaya başladı. Kombiyi kış günü çalıştıramadık. Servisi aradık, ama kaç gündür oyalıyorlar. Çocuklarım hasta oldu hala gelmediler, ben de mecburen Çekmeköy Demirdöküm servisi aradım ve özel servis çağırdım. Hiçbir garanti çocuklarımın sağlığından önemli değil. Ama yetkili servislerin, özel servislerin yüzde biri kadar anlayışlı olması yeter.

 • Cansın L.

  Demirdöküm kombi kullanımını aktif olarak gerçekleştiriyoruz. Şimdiye kadar aile boyu mutluyduk fakat son zamanlarda kombimiz çok su kaybetmeye başladı. Demirdöküm Servis Çekmeköy ekibine danışmak istiyoruz problemle ilgili. Su kaybı yaşandığından dolayı sürekli problemle baş başa olmak kombi kullanımını gözden geçirmemize sebep oluyor. Yeni bir kombi almaksa ekonomik anlamda bizi zorlayacak.

 • Mehmet Serhat B.

  Uzun yıllardır evimde Demirdöküm markalı kombi kullanıyorum. Hatta Demirdöküm’ ün birden fazla farklı modelini kullandım ve hiç sorun yaşamadım. Ama kısa bir süre önce Üsküdar’ da bulunan ofiste de işyeri sahibince Demirdöküm klima alındı ve cihaz iyi olsa da servis hizmeti konusunda çok fazla sorun yaşadık. Bunun üzerine ben Demirdöküm Servis Çekmeköy merkezinden gerçekten iyi bir hizmet aldığımı ve sayelerinde cihazımı sorunsuzca kullandığımı anladım. Kendilerine teşekkür ediyorum.

 • Ahmet

  Geçen sene Demirdöküm Nitromix bir kombi aldım. Kombiyi getirip taktılar ve çalıştırdılar fakat kombi oldukça sesli çalışıyor. İlk başta yeni takıldığı için böyle olduğunu sandım ama ses devam edince Çekmeköy Demirdöküm servisini aradım. Gelip baktılar ve sesin normal olduğunu söylediler. Yeni modeller eskiye göre biraz daha sesli çalışıyormuş. Kombi çocukların odasında olduğu için sesli çalışması çocukların uyuyamamasına ya da uyanmasına neden oluyor. Demirdöküm servis Çekmeköy’de ne kadar varsa hepsini dolaştım ve sorunu anlattım. Ama hiç biri sesi için bir şey yapabileceğini söylemedi. Satın alırken böyle bir durum olduğunu bilseydim almazdım. Bu ses sorununu nasıl çözebilirim bir bilginiz var mı?

 • Duygu

  Çekmeköy genelinde tüm markaların servisleri çok ağır işliyor. Tüm elektronik ürünlerin yetkili ya da özel servisleri fark etmeksizin illa ki birkaç gün sonrasına servis randevusu veriyor. Bu da haliyle o birkaç gün içerisinde çok fazla sorun yaşamanıza neden oluyor. Ayrıca aradığınız zaman çok uzun süre beklemek zorunda kalıyorsunuz. Çekmeköy gibi çok fazla yoğun nüfusu bulunmayan bir yerde böyle bir hizmet anlayışını anlayabilmek mümkün değil. Nitekim Demirdöküm Servis Çekmeköy firmasının verdiği hizmet bunun tam tersi şekilde. Adeta ilçedeki servislere örnek teşkil edecek hızlı ve güvenilir bir hizmeti var. Aynı gün içerisinde servis ekibini yolluyor ve çözüm odaklı müdahalelerde bulunuyorlar.

 • Yalçın

  Çekmeköy’deki Demirdöküm kombi servisinden fazlasıyla şikayetçiyim. Birkaç defa kombinin arızasını çözemediklerinden dolayı tartışma yaşamış olmamızdan dolayı sadece bana mı özel yapıyor bilmiyorum ama hizmetlerinden şikayetçiyim. Tanıdığım bazı insanlar ise hiç sorun yaşamadıklarını söylüyorlar. Ama ben müşteriye ve hatta gelen işe göre tavır takındıklarını düşünüyorum. Personelleri son derece ilgisiz ve kombi cihazlarına neredeyse tamamen yabancı. Hiçbir arıza için bir çözüm oluşturamadıkları gibi defalarca geldiklerinden dolayı her seferinde servis ücreti yazıyor. Bu yüzden artık Demirdöküm Servis Çekmeköy merkezinden şikayetçiyim. Bana bu konuda yardımcı olabilecek ve iyi bir yer tavsiye edebilecek birilerini arıyorum. Yoksa bu kombiyi elden çıkartıp, farklı bir markaya geçeceğim sırf kötü servisi yüzünden.

 • Rıfat

  Uzun zamandan beri kullanmaya devam ettiğimiz kombi modeli bozulunca yeni bir kombi satın almak için arayış içine girdik. Bu dönemde çevremizin tavsiyeleri üzerine Demirdöküm markasında karar kılmıştık. Satın almış olduğumuz kombi modeli ilk dönemlerde tam olarak aradığımız performansı ortaya çıkarırken, ilerleyen zamanlarda performansında ciddi anlamda düşüşlerin var olduğunu gördük. Bizde bu can sıkıcı sorundan acil bir şekilde kurtulmak için soluğu hemen Demirdöküm Servis Çekmeköy adresinde almayı tercih ettik. Servis yaptığı kısa incelemenin hemen sonrasında sorunu çözerek kombinin ilk günkü performansına geri dönmesine neden oldu. Ekibin ilgili ekibi sorunun fazla zamanımızı almadan kısa bir süre içinde çözülmesine yol açmıştı. Her açıdan oldukça fazla memnun kaldık.

 • İstanbul Demirdöküm Kombi Servisi - Oguzhantemiz.com

  […] Demirdöküm Servis Çekmeköy firması yıllardır bulunduğu sektörde kusursuz hizmet verebilmek adına elinden gelenin en iyisini yapıyor ve buna bağlı olarak yürütülen çalışmalarda da sizlerden gelen tepki telefonlarını en iyi şekilde değerlendiriyor. Servis hizmetlerimizde hata payımız çok düşüktür eğer bu düşük ihtimal gerçekleşirse de ücretsiz olarak telafisini yapıyoruz. […]

 • İstanbul Demirdöküm Kombi Servisi

  […] firma sizlere 1 yıl garanti hizmeti sağlıyor. Bizlere güvenebilir ve gönül rahatlığıyla Demirdöküm Servis Çekmeköy marka ürünlerinizi emanet […]

 • Gürkan

  Günümüzde elektronik bir ürün alırken yüz defa düşünüp bir kere almalıyız. Aksi takdirde hem cebimizden hem de zamanımızdan oluruz. Ben de elli kez düşünmenin sonucunda Demirdöküm markasında karar kılmıştım. Fakat geçtiğimiz günlerde şu ana kadar sorunsuz bir şekilde görevini yapan kombim F18 kodlu arızayı vermeye başladı. Çağırdığım Demirdöküm Servis Çekmeköy bayiisi sorunun ekran kartından kaynaklandığını tespit ederek değişimini yaptı ve sorunu ortadan kaldırdı.

 • Emre

  Uzun senelerdir kullanmış olduğum kombim son aylarda oldukça yoğun bir şekilde gürültülü olarak çalışmaya başladı. Daha önce hiç bu şekilde gürültü çıkartmıyordu. Ben de Demirdöküm Servis Çekmeköy ile iletişime geçtim. Gelen ekip fan değişimi yaptı. Ancak gürültüsü azalsa da hala eskisinden daha çok gürültülü bir şekilde çalışıyor. Teknik servis ekibi zamanla normale döner dedi ancak aradan bir hafta geçmesine rağmen hala aynı. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan var mı?

 • Sergen

  Kendimi bildim bileli Demirdöküm markasını kullanıyoruz. Milli markalardan olması da kombi alımımda olukça etkili bir rol oynadı. Fakat son zamanlarda yaşadığım sorunlar, benim fikrimi biraz değiştirdi. Kombi sürekli F0 hatası veriyor. İnternetten bakınca basıncın düşük olduğundan kaynaklandığı yazıyor. Ben de normal olması gereken ayara getiriyorum, birkaç gün sonra tekrar aynısı oluyor ve aynı arıza çıkıyor. Demirdöküm Servis Çekmeköy şubesini aramadan önce sormak istedim. Kombisinde daha önce bu sorunu yaşayan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi?

 • Aydın

  Çekmeköy’deki evime her sene kombi ustası ve tamirci çağırmaktan artık gerçekten yoruldum ve bıktım. Soba yakmaya karar verdiğim anda Demirdöküm servis Çekmeköy ile tanışma fırsatım oldu. İletişim ve adres bilgilerimi alır almaz geldiler ve kombimdeki arızayı gidererek beni ve ailemi son derece memnun ettiler. Kendilerine teşekkürlerimi sunarım.

 • Recep

  İşyerimde kullandığım kombiyi çok fazla açmıyordum. Sıcak su ihtiyacı için açtığımda kombi çalışmadı. Elektrik tesisatını kontrol ettim her şey normaldi. Servisi aradım geldiler. Ateşlemesinde sorun olduğunu söylediler. Hemen yaptılar. Fiyat açısından baktığımda diğer firmalara göre ekonomikti. Uzman bir servis tercih etmenin önemini anladım. İşini iyi yapan insanları tercih edin.

 • Özgür

  Uzun zamandır evimde kullanmakta olduğum Demirdöküm marka kombim gün içinde defalarca kendi kendine kapanmaya başladı. Hal böyle olunca ne ev doğru düzgün ısınabildi, ne de sıcak sudan yararlanabildik. Çağırdığım servis, sorunun elektrik voltajından kaynaklandığını tespit ederek küçük bir iki işlem uyguladı. İlk başta sorunun bu kadar kolay hallolmayacağını düşünsem de üzerinden bir ay geçmesine rağmen kombim sorunsuz çalışıyor.

 • Mithat

  Yıllar önce eski kullanmış olduğum kombi ardı ardına arızalar verince daha fazla katlanamadım ve Demirdöküm marka kombi satın aldım. Aldığım ilk zamandan bu yana da hiçbir arızasıyla karşılaşmamıştım. Fakat yakın zamanda kombim F09 nolu hatayı verdi. Çağırdığım Demirdöküm Servis Çekmeköy ekibi sorunun elektronik karttan kaynaklandığını söyleyerek hem uygun fiyata hem de kısa sürede sorunu giderdi.

 • Demirdöküm Kombi Servisi Çekmeköy

  […] Kaliteye ve insana verilen değer ortada ve her geçen gün bu değer artıyor. Özel Demirdöküm Servis Çekmeköy adresinden alacağınız servis hizmetlerinde 1 yıl garanti belgesi de tarafınıza […]

 • Nurettin

  Yaklaşık olarak 12 yıldan beridir evimizde Demirdöküm marka kombi kullanıyoruz. Bugüne dek geçen 12 yıllık süre içerisinde de performansından oldukça memnunduk. Fakat kombimiz bir gün F7 kodlu arıza kodu verdi ve çalışmadı. İlk başta cihazı resetledik, fakat çalışmamaya devam etti. Biz de Demirdöküm Servis Çekmeköy şubesini aradık. Gelen ekip sorunun gaza armatüründen kaynaklandığını söyleyip değişimi yaptıktan sonra kombimizin sorunu çözüldü.

 • Özel İstanbul Demirdöküm Servis Merkezi

  […] atabilirsiniz. Uzun süredir mercek altına aldığım ve yakın zamanda da hizmet aldığım Özel Demirdöküm Servis Çekmeköy firması, ürünlerinize değer veren ve daha da önemlisi sizleri müşteri değil, bir arkadaş […]

 • Nadir

  Yeni evime Demirdöküm marka kombi taktırdım ve üzerinden iki ay geçti ancak kombi çalışmamaya başladı takan ustayı çağırdığımda ise kombinin ana kartının değişmesi gerektiğini söyledi bu kadar kısa sürede böyle bir sorunun nasıl çıktığını sorduğumda cevap veremedi. Bunun üzerine internette araştırma yaparak Demirdöküm Çekmeköy Teknik servisine ulaştım yakın olmalarından dolayı 30 dk içinde geldiler ve kombide sadece su basıncı sorunu olduğunu belirttiler. Sorunu giderdiklerinde kombi tekrardan çalışmaya başladı.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA