Demirdöküm Servis Çayırova

Evinizdeki Demirdöküm cihazlarınızın uzun ömürlü ve sorunsuz bir performans sergilemesi için güvenilir bir servis şarttır. İşte size özel, Çayırova bölgesinde sunduğumuz profesyonel hizmetlerimiz.

Demirdöküm Servis Çayırova İletişim:

Çayırova Demirdöküm Servisi 
Konum:Şht. Ali Atik Cd. No:15 Cumhuriyet 41420 Çayırova / Kocaeli
İrtibat No:0850 259 88 84
HİZMET SAATLERİ :Hafta İçi: 08:00 – 20:10
Hafta Sonu: 10: 00 – 18:00

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Evinizdeki Demirdöküm cihazlarınıza özel bakım ve onarım hizmetleri sunan birçok servis arasında neden bizi tercih etmelisiniz? İşte size sunduğumuz avantajlar:

Profesyonellik ve Deneyim

Özel Demirdöküm servis Çayırova olarak, sektördeki uzun yıllar boyunca edindiğimiz deneyimle size en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Eğitimli teknisyenlerimiz, Demirdöküm cihazlarınızı en ince detayına kadar anlar ve çözüm odaklı bir yaklaşımla çalışır.

Hızlı ve Güvenilir Hizmet

Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Hızlı ve güvenilir servis hizmetimizle, sorunlarınıza anında çözüm bulur ve yaşamınızı kesintisiz devam ettirmenize yardımcı oluruz. Size değer veriyor ve zamanınızı önemsiyoruz.

Şeffaflık ve Dürüstlük

İşimizi şeffaf ve dürüst bir şekilde yapmayı ilke ediniyoruz. Sizinle her adımda iletişimde kalarak, yapılacak işlemleri detaylı bir şekilde açıklıyoruz. Size sunduğumuz hizmetin arkasında duruyor ve her zaman dürüst bir ilişki kurmayı amaçlıyoruz.

6 Comments

  1. Kombi satın alırken biz de herkes gibi kaliteli olmasının yanı sıra ekonomik bir marka arayışındaydık. Bu noktada bize en mantıklı görünen Demirdöküm markasını tercih ettik. Şu ana kadar fiyat performans olarak bizi fazlasıyla tatmin eden kombimiz F8 arıza kodunu vermeye başladı. Çağırdığımız Demirdöküm Servis Çayırova şubesi sorunun tesisattaki gidiş suyunun sensönsünden kaynaklandığını ifade edip, tamir ederek sorunumuzu çözdü.

  2. Uzun zamandır memnuniyetle kullandığım Demirdöküm kombim dün banyo esnasında sıcak suyun birden soğuk suya dönmesi ile haber vererek arızalandı. Gidip kontrol ettiğimde ise kombi ekranında F19 arıza kodunu vermişti. Daha sonra hemen kapatıp sıcak su problemi yaşadığımızı Demirdöküm Servis Çayırova şubesini arayarak aktardık ve anında gelen ekip problemi çözerek mağduriyetimizi giderdiler.

  3. İnternet üzerinden bütçemize uygun ve aynı zamanda kaliteli iş yapan bir servis arıyordum. Kombimde oluşan basınç arızasının giderilmesi için Demirdöküm servis Çayırova ekibiyle tanışarak çok doğru bir karar aldığımı anlamış oldum. Evime gelerek kombimdeki arızayı anında tespit ederek çözümsel çalışmaya başladılar. Temiz ve güvenilir çalıştıkları için çok teşekkür ederim.

  4. Yaklaşık 3 yıl önce satın aldığım evde Demirdöküm marka kombi kullanılıyordu. Ben de masraf olmasın diyerekten hiç değiştirme ihtiyacı hissetmedim. Aradan geçen beş yıllık sürede de hiç arızasını görmedim. Ancak yakın zamanda kombinin su damlattığını farkettim. Altına bir kova koyup hemen Demirdöküm Servis Çayırova şubesini aradım. Gelen ekip sorunun kireçlenmeden kaynaklandığını söyleyerek parça değişimi olması gerektiğini belirtti. İki gün sonra gelip yerinde parça değişimini yapıp sorunu çözdüler.

  5. Senelerden beridir kullanmakta olduğum Demirdöküm marka kombimin bakımını asla aksatmam. Çünkü bakımı yapılan kombinin daha az arıza vereceğini bilirim. Bu sene de kombi bakımını Demirdöküm Servis Çayırova şubesinden yaptırdım. Özenli ve kaliteli hizmetten ötürü kendilerine teşekkür ederim. Çayırova bölgesinde oturup kombi bakımı yaptırmayı düşünenler hiç düşünmeden bu firmayı tercih edebilir.

  6. Evim İstanbul’un biraz dışında Çayırova’da bulunmakta bu nedenle sürekli olarak arıza durumlarında kendi çözümlerimi üretmem gerekiyor ancak kombimde çıkan arıza sonucu çözemediğim için üç gün soğukta yaşadım daha sonrasında Demirdöküm’ün Çayırova Teknik Servisi olduğunu öğrendim ve hemen aradım. Teknik servis yetkilileri durumu belirtmem üzere 30 dk içerisinde geldiler ve elektronik bir sorundan dolayı kombimin arızalandığı ve çözdüklerini söylediler. Kombiyi tekrardan çalıştırdığımda kaloriferler ve kombi sorunsuz bir biçimde evimi ısıtmaya başladı.

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Klimacozum.com Altusservis.net Profilo-servis.com Onarimmerkezleri.com Electservis.com Buderus-servis.org 4445545.com