Kocaeli

Demirdöküm Servis Çayırova

Demirdöküm Servis Karşıyaka

Kombiler özellikle kış aylarında ısınmamızda rol oynayan baş kahraman oldukları gibi yaz aylarında da sıcak su ihtiyacımızı karşılayan elektronik eşyalardır. Her elektronik eşyanın bir zaman sonra kullanım süresinin dolduğunu ya da yanlış kullanıma bağlı olarak arızalanıp ömrünün bittiğini biliyoruz.

Bu sebep ile kombilerimiz başta olmak üzere elektronik eşyaları kullanım talimatlarına göre kullanmanın yanında bakım zamanı geldiği zaman da bakımlarını ihmal etmememiz gerekir. Demirdöküm markası ise en çok tercih edilen markalardan biri olup, kombileri en rağbet görülen ürünleri arasındadır.

Demirdöküm Servis Çayırova şubesinde güleryüzlü, alanında uzman ve yine alanında kendini geliştirmeye oldukça meraklı ve hevesli kadromuzla kombi ile alakalı her sorununuza çözüm olabilmek için hizmetinizdeyiz. Servis Servislerin hizmetini almadan önce en fazla merak edilen işlemlerden bir tanesi de ekonomik kısmı oluyor.

Bu sebep ile müşterilerin hizmet öncesi fiyatlandırma kısmının nasıl olduğuna dair sorular fazlası ile geliyor. İlgili iletişim kanallarından bize ulaşarak müşteri hizmetlerimizdeki arkadaşlara sorularınızı yöneltip, konular ile alakalı merakınızı giderebilirsiniz.


Çayırova Demirdöküm Servisi 
Konum:Şht. Ali Atik Cd. No:15
Cumhuriyet
41420 Çayırova/Kocaeli
İrtibat No:0850 259 88 84
HİZMET SAATLERİ :Hafta İçi: 08:00 – 20:10
Hafta Sonu: 10: 00 – 18:00
 • Ekin

  Kombi satın alırken biz de herkes gibi kaliteli olmasının yanı sıra ekonomik bir marka arayışındaydık. Bu noktada bize en mantıklı görünen Demirdöküm markasını tercih ettik. Şu ana kadar fiyat performans olarak bizi fazlasıyla tatmin eden kombimiz F8 arıza kodunu vermeye başladı. Çağırdığımız Demirdöküm Servis Çayırova şubesi sorunun tesisattaki gidiş suyunun sensönsünden kaynaklandığını ifade edip, tamir ederek sorunumuzu çözdü.

 • Ferhat

  Uzun zamandır memnuniyetle kullandığım Demirdöküm kombim dün banyo esnasında sıcak suyun birden soğuk suya dönmesi ile haber vererek arızalandı. Gidip kontrol ettiğimde ise kombi ekranında F19 arıza kodunu vermişti. Daha sonra hemen kapatıp sıcak su problemi yaşadığımızı Demirdöküm Servis Çayırova şubesini arayarak aktardık ve anında gelen ekip problemi çözerek mağduriyetimizi giderdiler.

 • Selim

  İnternet üzerinden bütçemize uygun ve aynı zamanda kaliteli iş yapan bir servis arıyordum. Kombimde oluşan basınç arızasının giderilmesi için Demirdöküm servis Çayırova ekibiyle tanışarak çok doğru bir karar aldığımı anlamış oldum. Evime gelerek kombimdeki arızayı anında tespit ederek çözümsel çalışmaya başladılar. Temiz ve güvenilir çalıştıkları için çok teşekkür ederim.

 • Furkan

  Yaklaşık 3 yıl önce satın aldığım evde Demirdöküm marka kombi kullanılıyordu. Ben de masraf olmasın diyerekten hiç değiştirme ihtiyacı hissetmedim. Aradan geçen beş yıllık sürede de hiç arızasını görmedim. Ancak yakın zamanda kombinin su damlattığını farkettim. Altına bir kova koyup hemen Demirdöküm Servis Çayırova şubesini aradım. Gelen ekip sorunun kireçlenmeden kaynaklandığını söyleyerek parça değişimi olması gerektiğini belirtti. İki gün sonra gelip yerinde parça değişimini yapıp sorunu çözdüler.

 • Deniz

  Senelerden beridir kullanmakta olduğum Demirdöküm marka kombimin bakımını asla aksatmam. Çünkü bakımı yapılan kombinin daha az arıza vereceğini bilirim. Bu sene de kombi bakımını Demirdöküm Servis Çayırova şubesinden yaptırdım. Özenli ve kaliteli hizmetten ötürü kendilerine teşekkür ederim. Çayırova bölgesinde oturup kombi bakımı yaptırmayı düşünenler hiç düşünmeden bu firmayı tercih edebilir.

 • Nalan

  Evim İstanbul’un biraz dışında Çayırova’da bulunmakta bu nedenle sürekli olarak arıza durumlarında kendi çözümlerimi üretmem gerekiyor ancak kombimde çıkan arıza sonucu çözemediğim için üç gün soğukta yaşadım daha sonrasında Demirdöküm’ün Çayırova Teknik Servisi olduğunu öğrendim ve hemen aradım. Teknik servis yetkilileri durumu belirtmem üzere 30 dk içerisinde geldiler ve elektronik bir sorundan dolayı kombimin arızalandığı ve çözdüklerini söylediler. Kombiyi tekrardan çalıştırdığımda kaloriferler ve kombi sorunsuz bir biçimde evimi ısıtmaya başladı.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA