Demirdöküm Servis Gebze

Demirdöküm cihazlarınızda bir sorunla karşılaştıysanız, doğru yerdesiniz. Özel Demirdöküm Servis Gebze olarak, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

Demirdöküm Servis Gebze İletişim:

Gebze Demirdöküm Servisi 
Adres:502. Sk. No:21 Köşklü Çeşme 41400 Gebze/Kocaeli
Telefon No:0850 495 59 47
HİZMET SAATLERİ :Hafta içi : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 08:00 – 20:00

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

1. Alanında Uzman Teknik Ekip

Servisimizde görev yapan teknik ekip, Demirdöküm cihazları konusunda uzmanlaşmıştır. Sorunlarınıza en etkili çözümü bulmak için sürekli olarak kendilerini geliştirmekte ve güncel teknolojilere hakim olmaktadırlar.

2. Orijinal Yedek Parça Kullanımı

Cihazlarınızın tamiri için kullanılan yedek parçalar, orijinal ve kaliteli malzemelerden seçilir. Bu sayede, cihazlarınızın ömrünü uzatır ve verimliliğini arttırırız.

3. Hızlı ve Güvenilir Hizmet

Müşteri memnuniyeti bizim için önceliktir. Arızalanan cihazlarınız için en kısa sürede hızlı ve güvenilir onarım hizmetleri sunarak, yaşam konforunuzu minimum kesintiyle sürdürmenize yardımcı oluyoruz.

7 Comments

  1. Kiracı olarak oturduğum evde uzun süredir Demirdöküm marka kombi kullanılıyor. Şu ana kadar da performans olarak oldukça memnumum. Ancak geçtiğimz hafta balkonda bulunan kombimin alttan su damlattığını gördüm. İlk müdahele olarak altına bir kova koyup, Demirdöküm Servis Gebze şubesini aradım. Gelen teknik servis ekibi kombinin su damlatmasının kireçlenmeden kaynaklandığını söyledi. Parça değişimi için benden vakit isteyen ekip, iki gün içerisinde parça değişimi yaparak sorunumu ortadan kaldırdı.

  2. 2 senedir kullanmakta olduğum Demirdöküm kombimin ekranında dünden beri ekranında F10 arızası veriyor. İnternetten baktığımda bar basıncıı ile alakalı olduğu bilgisi verilmişti fakat düşük olan barını yükselttiğimde de aynı problem devam etti. Demirdöküm Servis Gebze gelip sensörden dolayı barın sürekli düştüğünü tespit ettiler ve sensör kısmını değiştirerek bu soğuk günlerinde bizi mağdur etmediler.

  3. Sıcak su musluklarımızı sonuna kadar açmamıza rağmen sıcak su akışı istediğimiz seviyede gelmiyordu. Biz de Demirdöküm servis Gebze ile tanışarak bu ekipten bir yardım istedik. Bizi hiç üzmeden ve vakit kaybettirmeden, üstelik çok uygun fiyatlar dahilinde sıcak su bölümünde oluşan sorunu çözdüler ve arıza kolaylıkla giderilmiş oldu.

  4. Yaşadığımız bölgede daha önce olmadığı için doğalgaz gelince hemen kombi arayışına girdik. Hem herkes tarafından bilinirliği, hem de uygun fiyatlı olmasından dolayı Demirdöküm marka kombi almaya karar verdik. İlk zamanlarda hiç sorun çıkarmayan kombi geçtiğimiz hafta F12 arıza kodunu verdi. Havalar da soğumaya başladığından hemen Demirdöküm Servis Gebze şubesini aradım. Gelen ekip kombiye gelen voltajın düşük olmasından dolayı böyle bir hata verdiğini söyleyip regülatör taktı. Böylelikle sorunum çözülmüş oldu.

  5. Gebze ilçesinde bulunan resotranımızda Demirdöküm marka kombi kullanıyoruz. Yakın zamanda bulaşık personeli sıcak suyun sürekli kesildiğini söyledi. Böyle çalışmak da kendisi için oldukça meşakatli. Ben de kısa süre içersinde Demirdöküm Servis Gebze şubesiyle iletişime geçtim. Gelen ekip aynı gün 1 saat gibi kısa bir sürede yerinde sorunu çözerek bizi de bulaşık personelimizi de büyük bir dertten kurtardı.

  6. Gebze ilçesinde bulunan fabrikamızda uzun yıllardır Demirdöküm marka kombi kullanıyoruz. Uzun senelerdir de hiçbir arızasıyla karşılaşmadığımız gibi yüksek derecede vermiş olduğu performanstan ötürü de kombimizden memnunduk. Fakat geçtiğimiz hafta kombim F13 arıza kodunu vermeye başladı. Ben de hemen vakit kaybetmeden Demirdöküm Servis Gebze şubesine ulaştım. Gelen ekip kombi anakartında bir arıza olduğunu, bu yüzden de çalışmadığını söyleyip parça değişimini yaptı. Değişimden sonra hata kodu ve arıza ortadan kalktı.

  7. Kombi seçimimi gerçekleştirirken yılların markası olması sebebiyle Demirdöküm markasını tercih ettim sorunsuz bir biçimde bağlantısını gerçekleştirdikten sonra bir aylık bir süre içerisinde kombim çalışmamaya başladı ilk önce bağlanttığım yeri aramama rağmen hiçbir şekilde bir geri dönüş alamadım. Son çare olarak Demirdöküm’ün Gebze Teknik Servisini aradım ve aradan iki saat geçmeden evime ulaştılar. Arızanın kaynağını belirleyerek işlemlerini gerçekleştirdiler. Bu kadar hızlı bir şekilde çözüm üreteceklerini bilseydim diğer şeylerle uğraşmazdım. Teşekkürler.

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Klimacozum.com Altusservis.net Profilo-servis.com Onarimmerkezleri.com Electservis.com Buderus-servis.org 4445545.com