Kocaeli

Demirdöküm Servis Darıca ☎

Demirdöküm Servis Buca

Hesaplı olmasının yanında ısınmak için kullanılan diğer yöntemlere göre çevre dostu olması sebebi ile de en çok kullanılan ısınma yöntemlerinin başında doğal gaz gelir. Kombiler yaz ve kış mevsimlerinde, mevsim fark etmeksizin doğal gaz kullanan her kullanıcının her dönem kullandığı elektronik eşyalardır.

Kombiler yaz-kış çalışmalarından ötürü her elektronik eşyanın yapacağı gibi ya kullanıcı hatasına bağlı olarak ya da kendi kullanım kapasitelerine göre arızalanması kaçınılmazdır. Bu sebep ile kombilerimiz başta olmak üzere elektronik eşyaları kullanım talimatlarına göre kullanmanın yanında bakım zamanı geldiği zaman da bakımlarını ihmal etmememiz gerekir.

Demirdöküm Servis Menemen
Demirdöküm Servis Darıca

Bakım zamanı geldiğinde bakımı yaptırılmayan kombilerin arızalanma ihtimali ve arızalanma yüzdesi de, bakımı yapılanlara göre daha fazla olduğu bilinir. Bu arızaların çözümü başta olmak üzere, bakım, montaj gibi birçok hizmetin verildiği Demirdöküm Servis Darıca firmamız ile bir telefon kadar uzağındayız. . Kombi bakım, montajı, onarımı gibi hizmetlerin hepsini veren alanında uzman, güler yüzlü ve kendini sürekli geliştirmeye yatkın ekibimiz ile Darıca ve çevresinde bir teknik servis arayışındaysanız iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz


Darıca Demirdöküm Servisi 
Konum:Nehir Sk. 1
Piri Reis
41700 Darıca/Kocaeli
İrtibat No:0850 888 22 33
HİZMET SAATLERİ :Hafta İçi: 08:00 – 20:10
Hafta Sonu: 10: 00 – 18:00
 • Sezai

  Yıllar önce yaşamakta olduğumuz muhite doğalgaz geldiğinde bir kombi almamız gerekliydi. Kısa bir araştırmayla en doğru markanın Demirdöküm olduğuna karar verdik. Aldıktan sonra ilk birkaç sene hiçbir sorun yaşatmayan Demirdöküm marka kombimiz geçtiğimiz hafta F12 arızasını verdi.. Vakit kaybetmeden internette bir araştırma yapıp Demirdöküm Servis Darıca şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip kombiye gelen voltajın düşük olmasından dolayı böyle bir hata verdiğini söyleyip regülatör taktı. Böylelikle sorunum çözülmüş oldu.

 • Sinan

  Daha önce karşı karşıya gelmediğim bir sorun olduğu için açıkçası kısa süreliğine de olsa panik yaşadım. Kombi su damlatıyordu ve buna tek başıma müdahale edemezdim. Darıca’da hizmet veren ve komşularımın da sık sık tavsiye ettiği Demirdöküm servis ekibine ulaştım. Evime kadar geldiler ve ürünü inceleyerek sorunu tespit ettiler. Su tankında bir sorun varmış ve parça değişimi ile birlikte sorun kısa süre içerisinde giderildi.
  Burada en önemli detay ise orijinal parça desteği sunuyor olmalarıdır. Kendilerine sizlerin huzurunda da teşekkür etmek isterim. Gerçekten kıymetli insanlar ve işlerini de layıkıyla yapıyorlar. Bu da onları daha tercih edilir bir hale getiriyor.

 • Mert

  Demirdöküm kombimin elektronik panelinde OC kodlu bir arıza başladı. İnternette araştırmalarım sonucunda dış hava sensöründe sorun olduğu yazıyordu. Bir süre bekledim daha sonra resetlememe rağmen kombi çalışmaya başlamadı. Bu nedenle Demirdöküm Darıca Teknik Servisi ile iletişime geçerek sorunumu bildirdim. Gün içerisinde gelerek kontrollerini sağladılar. Kombi bacasında tıkanıklık olduğunu ve bunu giderdiklerini söylediler. Kombiyi tekrar resetledikten sonra hata kodu gitti.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA