Demirdöküm Servis Darıca

Özel Demirdöküm Servis Darıca olarak, siz değerli müşterilerimize en üst düzeyde kaliteli ve güvenilir hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz. Demirdöküm marka kombilerinizde meydana gelen her türlü arıza, bakım veya onarım ihtiyacınızda yanınızda olmak için buradayız.

Demirdöküm Servis Darıca İletişim:

Darıca Demirdöküm Servisi 
Konum:Nehir Sk. 1 Piri Reis 41700 Darıca/Kocaeli
İrtibat No:0850 259 89 14
HİZMET SAATLERİ :Hafta İçi: 08:00 – 20:00
Cumartesi: 08: 00 – 20:00
Demirdöküm Servis Menemen
Demirdöküm Servis Darıca

Neden Özel Demirdöküm Servis Darıca?

Profesyonellik ve Deneyim

Özel Demirdöküm Servis Darıca olarak, sektördeki yılların getirdiği birikim ve deneyimi bünyemizde bulunduruyoruz. Eğitimli ve uzman teknik ekibimiz, Demirdöküm kombilerinizde karşılaştığınız her türlü teknik sorunu çözmek için hazır.

Hızlı Çözümler

Isınma sisteminizde meydana gelen bir arıza, özellikle kış aylarında acil bir durum haline gelebilir. Biz, hızlı müdahale ve çözüm sunarak, yaşam alanlarınızı en kısa sürede tekrar sıcacık bir ortama dönüştürüyoruz.

Güvenilir Hizmet

Müşteri memnuniyeti bizim için önceliklidir. Güvenilir ve dürüst hizmet anlayışımızla, sizlere tam bir memnuniyet sunmayı hedefliyoruz. Her işimizi titizlikle gerçekleştiriyor ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyoruz.

3 Comments

  1. Yıllar önce yaşamakta olduğumuz muhite doğalgaz geldiğinde bir kombi almamız gerekliydi. Kısa bir araştırmayla en doğru markanın Demirdöküm olduğuna karar verdik. Aldıktan sonra ilk birkaç sene hiçbir sorun yaşatmayan Demirdöküm marka kombimiz geçtiğimiz hafta F12 arızasını verdi.. Vakit kaybetmeden internette bir araştırma yapıp Demirdöküm Servis Darıca şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip kombiye gelen voltajın düşük olmasından dolayı böyle bir hata verdiğini söyleyip regülatör taktı. Böylelikle sorunum çözülmüş oldu.

  2. Daha önce karşı karşıya gelmediğim bir sorun olduğu için açıkçası kısa süreliğine de olsa panik yaşadım. Kombi su damlatıyordu ve buna tek başıma müdahale edemezdim. Darıca’da hizmet veren ve komşularımın da sık sık tavsiye ettiği Demirdöküm servis ekibine ulaştım. Evime kadar geldiler ve ürünü inceleyerek sorunu tespit ettiler. Su tankında bir sorun varmış ve parça değişimi ile birlikte sorun kısa süre içerisinde giderildi.
    Burada en önemli detay ise orijinal parça desteği sunuyor olmalarıdır. Kendilerine sizlerin huzurunda da teşekkür etmek isterim. Gerçekten kıymetli insanlar ve işlerini de layıkıyla yapıyorlar. Bu da onları daha tercih edilir bir hale getiriyor.

  3. Demirdöküm kombimin elektronik panelinde OC kodlu bir arıza başladı. İnternette araştırmalarım sonucunda dış hava sensöründe sorun olduğu yazıyordu. Bir süre bekledim daha sonra resetlememe rağmen kombi çalışmaya başlamadı. Bu nedenle Demirdöküm Darıca Teknik Servisi ile iletişime geçerek sorunumu bildirdim. Gün içerisinde gelerek kontrollerini sağladılar. Kombi bacasında tıkanıklık olduğunu ve bunu giderdiklerini söylediler. Kombiyi tekrar resetledikten sonra hata kodu gitti.

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Klimacozum.com Altusservis.net Profilo-servis.com Onarimmerkezleri.com Electservis.com Buderus-servis.org 4445545.com