Demirdöküm Klima E6 Arızası

Klima özellikle doğalgaz hizmetinin olmadığı bölgelerde kışın bulunmaz bir nimet olmakla birlikte yazın sıcak bölgelerde yaşayan insanların ise kurtarıcısı olan bir beyaz eşyadır. Her mevsim kullanılan ve her mevsimde oldukça fonksiyonel olan klimalar arasından, Demirdöküm klimalara ait hata kodları ise çok yaygın bir şekilde kullanıcılar tarafından sorulmaktadır.

Demirdöküm klima e6 arızası çok görülen hatalardan biri olmakla birlikte bu konuda mağdur olan kullanıcılar tarafından sorulan hata kodlarından bir tanesidir. Demirdöküm klima E6 arızası, özellikle sanayi elektriği olarak tanımlamakta olduğumuz 380 volt gerilimin olduğu;48.000 btu ve üzerindeki cihazlar için geçerlidir.

Demirdöküm klima E6 arıza ikazının çözümünü gerçekleştirmek için teknik bilgiye biraz da olsa sahip olmanız ve özellikle faz yönleri hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Elektrik enerjisini keserek cihazınızın dış ünite üzerindeki fazlarının yerlerini değiştirmeniz gerekir.

Bu işlem tamamlandıktan sonra dış ünite koruması iptal olacak ve cihazın aktif bir şekilde çalışmaya başladığını göreceksiniz. Tüm bu işlemlere rağmen hala cihazınızda E6 arızası görünüyor ise daha fazla müdahalede bulunmadan teknik bir destek almanız önerilmektedir.

TIKLA SERVİSİ ARA
Klimacozum.com Altusservis.net Profilo-servis.com Onarimmerkezleri.com Electservis.com Buderus-servis.org 4445545.com