Demirdöküm Servis İçerenköy

FİRMA : Avcı Isıtma
ADRES: Kayışdağı Yolu Cad. Karsan Sk. No31/1 İçerenköy
ÇAĞRI MERKEZİ : 444 1 833
HİZMET SAATLERİ : PAZARTESİ : 07:55 – 18:33
SALI : 07:55 – 18:33
ÇARŞAMBA : 07:55 – 18:33
PERŞEMBE : 07:55 – 18:33
CUMA : 07:55 – 18:33
CUMARTESİ : 08:54 – 17:24

6 Comments

  1. Klimamdan öyle bir ses geliyordu ki artık dayanamadım servisi aradım hızlıca gelip kısa bir sürede temizlediler artık hiçbir problem yaşamıyorum.

  2. Kiracı olduğumuzdan defalarca taşınmak zorunda kaldık ve her evde de farklı bir kombi markasını ya da modelini kulandık. Bu yüzden de pek çok kişiye göre kombiler konusunda daha teferruatlı bilgimiz var diyebiliriz. En son taşındığımız evde Demirdöküm markalı yeni nesil bir kombi modeli varmış. Evde daha önce oturanlar, cihazdan çok memnunlarmış. Gelen elektrik, su ve doğalgaz faturaları oldukça düşük oluyormuş. Ayrıca Demirdöküm Servis İçerenköy şubesi hizmetleri de çok iyiymiş. Yıllık bakımından, arızalarının tamir edilmesine kadar her türlü konuda profesyonel ve ekonomik hizmetleri varmış. Bakalım bu kadar övmeden sonra bizde kullanmaya başlayacağız umarım bizde kombiden ve servis hizmetlerinden memnun kalabiliriz.

  3. Kombi satın almak için arayış içinde olduğumuz dönemde çevremizin tavsiyelerine uyarak Demirdöküm markasında karar kıldık. Bütçe dostu ve kaliteli modeller sunması bizim için cezbedici konular olmuştu. Satın aldığımız kombi bir müddet geçtikten sonra eskisi gibi iyi bir şekilde ısıtmamaya başlamıştı. Özellikle soğuk kış aylarında bu durum bizim için can sıkıcı olduğundan dolayı fazla zaman kaybetmeden soluğu hemen Demirdöküm Servis İçerenköy adresinde aldık. Servis basit bir arızadan kaynaklı olarak bu durumun karşımıza çıktığını belirtti. İlgili ve hızlı ekibi sayesinde sorunu çok kısa bir süre içinde çözüme kavuşturmuş oldu. Soğuk kış aylarında karşılaştığımız bu sorunu Demirdöküm Servis İçerenköy sayesinde basit bir şekilde çözmüş olduk.

  4. Demirdöküm kombilerin reklamları sürekli her yerde karşıma çıkıyordu. Geçen yıl uzunca bir mücadeleden sonra kendi evimizi alabildik. İçerenköy’de aldığımız eve kombi seçerken çok fazla araştırma yaptık. Özellikle kombinin az tüketmesi, yüksek performanslı olması, dayanıklı olması gibi kriterlerin dışında İçerenköy Demirdöküm Servis firması hizmetleri konusunda da araştırmalarda bulunduk. Nitekim seçimlerimizde yanılmamışız. Çünkü dün arızalanan Demirdöküm kombi için firmayı aradığımızda çok iyi bir yaklaşımla karşılaştık. İnternette hakkında yapılmış yorumları gerçekten hak eden hizmet anlayışları var. Son derece hızlı ve bir o kadar da ekonomik şekilde başka yer de 500 TL’ye çözebileceğim sorunu 150 TL’ye çözebilmemi sağladılar. Çok çok teşekkür ederim.

  5. 2 senedir kullanmakta olduğum Demirdöküm kombimin ekranında dünden beri F10 arızası veriyor. İnternetten baktığımda barı ile alakalı olduğu yazıyordu fakat düşük olan barını yükselttiğimde de aynı problem devam etti. Demirdöküm İçerenköy servisi gelip sensörden dolayı barın sürekli düştüğünü tespit ettiler ve sensör kısmını değiştirerek bu soğuk günlerinde bizi mağdur olmaktan kurtardılar.

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Klimacozum.com Altusservis.net Profilo-servis.com Onarimmerkezleri.com Electservis.com Buderus-servis.org 4445545.com