Demirdöküm Servis Zeytinburnu

FİRMA Akyıl Isı
ADRES: Nuripaşa Mah.Zübeyde Hanım Cad.No:318/1
ÇAĞRI MERKEZİ : 444 1 833
HİZMET SAATLERİ : PAZARTESİ : 07:55 – 18:33
SALI : 07:55 – 18:33
ÇARŞAMBA : 07:55 – 18:33
PERŞEMBE : 07:55 – 18:33
CUMA : 07:55 – 18:33
CUMARTESİ : 08:54 – 17:24

5 Comments

  1. Klimam Ariza yapti hic vakit kaybetmeden servisi aradim 15 dk cozduler boyle servis candir:)

  2. Binadaki komşularım çok uzun süredir Demirdöküm markalı kombi kullanıyorlarmış. Aralarında bir tek ben farklı marka kombi kullanıyorum. Ama pek de memnun kalarak kullandığımı söyleyemem. Komşularımsa kullandıkları kombilerinden gayet memnunlar ve her fırsatta sürekli olarak bana Demirdöküm kombiyi övüyorlar ve tavsiye ediyorlar. Doğalgaz ve elektrik ve su tüketimi çok düşük ve nadire şekilde arıza yapan kombiler olduğunu az çok komşularım vesilesiyle öğrenmiş oldum. Aynı zamanda da komşularımın Demirdöküm kombilerinde bir arıza olduğunda hemen Demirdöküm Servis Zeytinburnu firmasını arıyorlar. Aradıkları zaman firma hemen ekiplerini eve gönderiyor. Ekipleri işi bildiklerini ve uzmanlıklarını her söylemleri ile bile gösteriyorlar. Üstelik benim kombimin servisinde olduğu gibi bakıp bakıp, çözemeyip asla gitmiyorlar. İlla ki bir çözüm buluyorlar.

  3. Kombi satın almak istediğimiz dönemde çevremizin tavsiyelerine uyarak Demirdöküm markasında karar kıldık. Özellikle bütçe dostu modelleri bünyesinde bulundurması bizi cezbetmiş durumdaydı. Satın aldığımız kombi modeli ilk dönemler içinde ısıtma konusunda iyi bir performans sunarken, sonraki dönemlerde eski verimini aratmaya başlamıştı. Bu sorundan kurtulmak ve kombiyi eski veriminde kullanabilmek için soluğu hemen Demirdöküm Servis Zeytinburnu adresinde almayı tercih ettik. Servis yaptığı incelemenin hemen sonrasında sorunu çözerek cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etti. Servisin ilgisi oldukça takdire şayan durumdaydı. Her açıdan servis sürecinden oldukça fazla memnun kaldık. Tahminimizden daha kısa bir süre içinde bu sorundan bu şekilde kurtulmuş olduk.

  4. Zeytinburnu gibi İstanbul’ un en merkezi ilçelerinden birisinde oturuyorum ama ne kışın ne de yazın servisi aynı gün eve getirebiliyorum. Hadi yazın sorun yaşatsa da kış kadar ciddi sorun oluşturmuyor. Ancak geçtiğimiz kış boyunca kombi arızalandığında servis bir hafta gibi uzun sürelerde bile geldiği oldu. Kış olduğundan da soğuklarda ev halkı çok fazla sorun yaşadı. Geçen gün kombiyi ne ısıtma konusunda arıza yapmaya başladı ve bugün üçüncü gün ve yaz sezonu olmasına rağmen bir türlü kombi servisi gelmedi. Halen firmanın ekiplerinin eve gelmesini beklemeye devam ediyoruz. Umuyoruz ki en kısa sürede gelecek ve sorunu çözecekler ki bizde sıcak su için cihazı kullanmaya devam edebileceğiz. Demirdöküm Servis Zeytinburnu firmasından daha iyi hizmet beklentisinde olmamız çok da abes bir durum değil.

  5. Uzun zamandır memnuniyetle kullandığım Demirdöküm kombim dün banyo esnasında sıcak suyun birden soğuk suya dönmesi ile beni mağdur etti. Gidip kontrol ettiğimde ise kombi ekranında F19 arıza kodunu vermişti. Daha sonra petekler de yanmamaya başladı. Hem sıcak su hem ısınma problemi yaşayınca Demirdöküm Zeytinburnu şubesini aradık ve anında gelip problemi giderdiler.

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Klimacozum.com Altusservis.net Profilo-servis.com Onarimmerkezleri.com Electservis.com Buderus-servis.org 4445545.com