Demirdöküm Servis Sarıyer

Sarıyer bölgesinde ısıtma ve soğutma sistemleriniz için güvenilir ve uzman bir servis mi arıyorsunuz? O halde Demirdöküm Servis Sarıyer tam da ihtiyacınız olan yer! Yılların verdiği tecrübe ve uzmanlıkla, Demirdöküm markalı kombi, klima, şofben ve diğer ısıtma-soğutma cihazlarınızın bakım, onarım ve montaj işlemlerini titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Demirdöküm Servis Sarıyer

Müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutan Demirdöküm Servis Sarıyer, eğitimli ve deneyimli teknisyen kadrosuyla hızlı ve etkili hizmet sunar. Sizin için en uygun ve ekonomik çözümleri sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve yeniliklere açık bir şekilde çalışıyoruz.

Demirdöküm Servis Sarıyer olarak, acil durumlarda bile size bir telefon kadar yakınız. Ekipmanlarınızda meydana gelen herhangi bir arıza veya bakım ihtiyacı durumunda, 7 gün 24 saat bizi arayabilirsiniz. Hızlı müdahale ve profesyonel destek için güvenilir adres Demirdöküm Servis Sarıyer!

Demirdöküm Servis Sarıyer İletişim:

FİRMA :Konaş Teknik
ADRES:Merkez Mah. Afiyet Sk. No9/1 SARIYER / İSTANBUL
ÇAĞRI MERKEZİ :444 1 833
HİZMET SAATLERİ :Hafta içi : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 08:00 – 20:00
Demirdöküm Servis Sarıyer
Demirdöküm Servis Sarıyer

17 Comments

 1. Klima taktırmak istiyorum. Ancak klima takma sırasında yaşanan duvar delme durumlarından dolayı ev sahibim karşı çıkıyor. Çözüm yolu lütfen?

 2. Bende çok eski bir kombi var. Markası Demirdöküm. Daha önce birçok defa işlem gördü, birçok parçası değişti. Demirdöküm servis Sarıyer’den gelerek birkaç defa tamir etti ve sağolsunlar bakımını da yaptılar. Ama buna rağmen doğalgaz faturalarım çok geliyor. Üstelik adamakıllı ısınabildiğimiz de söylenemez. Sizce bu durum kombinin eskiliğinden mi kaynaklanıyor, yoksa başka bir durumdan mı?

 3. Yaptığım araştırmalar Demirdöküm kombilerin iyi olduğunu gösteriyor. Kötü yorumlar da var ancak kullanan tanıdıklarıma da sorduğumda memnun olduklarını söylediler. Bir de internet ortamında farklı kullanıcılardan bilgi almak istedim. Sarıyer’de oturuyorum, burada yeni taşındım. Servisler hakkında da pek bilgim yok. Hem Demirdöküm kombi kullananların memnuniyet düzeyi hakkında hem de Sarıyer Demirdöküm Servisi hakkında bilgi almak istiyorum. Kullananlar memnun mu acaba?

 4. Demirdöküm’ün kalitesinden ve performansından gerçekten çok memnunum. Öyle ki iş yerimde klimasını, evimde de kombisini kullanıyorum. Çok uzun süredir hiçbir sorun yaşamadan her iki cihazı da yüksek yoğunlukta kullanıyorum. Zaten sorun yaşadığımda da Demirdöküm Servis Sarıyer merkezi, yoğun nüfusun bulunduğu bölgede çok hızlı bir servis hizmeti sunarak, her türlü sorunumu ekonomik ve hızlı şekilde çözdüğünden, daha uzun yıllarda kullanmaya devam edebileceğim.

 5. Kombimin fanı bozulmuş bu yüzden hata kodu veriyordu ve çalışmıyordu. Ben de Sarıyer Demirdöküm servisini aradım. Geldiler fanı değiştirdiler ve hem fan için hem de işçilik için 2 yıl garanti verdiler. Ama bu sefer farklı bir hata kodu vermeye başladı, tekrar servisi aradım bu sefer de sensör bozulmuş. Üst üste mi denk geliyor, yoksa kombinin ömrü doldu da kalp masajı ile ayakta mı tutmaya çalışıyoruz tam anlamadım. Kombi fiyatlarına baktım ama fiyatlar ateş pahası. Demirdöküm servis Sarıyer’de uzun zamandır ve kombinin eski olmasından dolayı artık tanış sayılırız. Onlara sordum ikinci el kombi almanın çok da mantıklı olmadığını söylediler. Ne yapmam gerektiğini inanın şaşırdım artık.

 6. Demirdöküm klimanın onarımı için Demirdöküm Servis Sarıyer firmasına başvuruda bulundum. Hiç telefonda sıra beklemeden yetkili birisiyle görüşebildim. Daha en başından diğer servis firmalarından farklı olduklarını gösterdiler. Demirdöküm klimadaki sorunun çözümünü çok hızlı bir şekilde yaptılar. Üstelik tüm bunları onları aradığım ilk gün içerisinde yaptılar. Dolayısıyla beni klimasız bırakmadılar. Ayrıca hizmetlerinde kesinlikle fahiş fiyatlandırmaları yok. Yaptıkları hizmetin bedeli neyse onu alıyorlar ve her zaman en uygun alternatif çözüm yöntemlerini arayarak, bütçeyi gereksiz şekilde yormuyorlar. Firmanıza gerçekten çok teşekkür ederim, uzun süredir şikayetçi olduğum servis konusunda bana çok fazla yardımcı oldunuz.

 7. Kombi arızalandığı için internette yaptığım servis araştırmalarında genellikle insanların servis konusunda illa ki bir sorun yaşadığını gördüm ve biraz da endişe kapıldım. Çünkü tam kışa girerken kombinin arızalanması gerçekten ciddi bir sorun oluşturacaktı. Özellikle kombi cihazlarında kullanılan yeni teknolojinin bulunduğu kombi cihazlarında arıza onarımları nedense komplike bir durum haline geliyor. En azından internette servis hizmetlerini kullanan kişilerin yorumlarından anladığım benim bu. Hakkında olumlu yorumlar olan nadir servislerden birisi olduğu için Demirdöküm Servis Sarıyer telefon numarasından aradım. Gerçekten de o kadar kötü yorumlu servis hizmeti arasındaki nadir iyi yorum alan servis merkezi olmayı hak eden hizmetleri bulunuyor. Çok iyi yaklaşımları var.

 8. Çevremizin tavsiyelerine uyarak Demirdöküm markaya sahip bir kombi modelinde karar kıldık. Satın aldığımız kombi modeli ilk dönemlerde iyi bir performans ortaya çıkarırken, sonraki dönemler içinde ısıtma konusunda eskisi gibi başarılı gözükmüyordu. Bu konu bizim için can sıkıcı bir hale geldiğinden dolayı soluğu hemen işin uzmanı olan Demirdöküm Servis Sarıyer (Tarabya) adresinde aldık. Servis ekibi yapmış olduğu incelemenin hemen sonrasında sorunu çözmüş oldu. Bizi bu can sıkan sorundan bu şekilde çok kısa bir süre içinde kurtarmış oldular. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir servis süreci Demirdöküm Servis Sarıyer (Tarabya) sayesinde bu şekilde kısa süre içinde tamamlanmış oldu.

 9. Bulunduğum muhite doğalgaz gelince hemen kombi arayışına girdik. Hem herkes tarafından bilinirliği, hem de uygun fiyatlı olmasından dolayı Demirdöküm marka kombi almaya karar verdik. İlk zamanlarda hiç başımızı ağrıtmayan kombi geçtiğimiz hafta F12 arıza kodunu verdi. Havalar da soğuk olduğundan hemen Demirdöküm Servis Sarıyer şubesini aradım. Gelen ekip kombiye gelen voltajın düşük olmasından dolayı böyle bir hata verdiğini söyleyip regülatör taktı. Böylelikle sorunum çözülmüş oldu.

 10. Uzun yıllardır Demiröküm marka kombi kullanıcısyım. Bu süre zarfında da en ufak bir hata ile karşılaşmamıştım. Fakat geçtiğimiz ay kombi durduk yere F13 arıza kodunu vermeye başladı. Konu hakkında hiçbir bilgi birikimine sahip olmamamdan ötürü Demirdöküm Servis Sarıyer ile iletişime geçtim. Gelen teknik servis ekibi kombimin anakartının yandığı söyledi ve kombimi götürdü. Bir hafta sonunda parça değişimi yapılarak tamir edildikten sonra kombimi teslim aldım.

 11. Geçen sene tayinim çıkınca İstanbula’a yerleşmek zorunda kaldım. Kiraladığım evde de Demirdöküm kombi kullanılmaktaydı. Geçen sene tek bir sorun bile çıkarmayan kombim bu sene nedense aşırı gürültülü çalışıyor. Mutfağın ücra bir köşesinde olmasına rağmen her odadan rahatlıkla gürültüsü duyuluyor. Demirdöküm Servis Sarıyer ekibini çağırmadan önce burdan da sormak istedim. Bilen arkadaşlar varsa nedenini söyleyebilir mi?

 12. 2 senedir kullanmakta olduğum ve geçenlerde garantisi biten Demirdöküm kombim sanırım bunu hissetmiş olacak ki ekranında dünden beri F10 arızası veriyor. İnternetten baktığımda barı ile alakalı olduğu yazıyordu fakat düşük olan barını yükselttiğimde de aynı problem devam etti. Demirdöküm Servis Sarıyer ekibi gelip sensörden dolayı barın sürekli düştüğünü tespit ettiler ve sensör kısmını değiştirerek bu soğuk günlerinde bizi mağdur olmaktan kurtardılar.

 13. Sarıyer ilçesinde bir öğrenci evinde kalmaktayız. Okullar kapanınca memlekete dönmüştük. Geldiğimizde ise kombinin çalışmadığını farketttik. Kombi ekranında ise F7 isimli arıza kodu yazmaktaydı. Biz de hemen Demirdöküm Servis Sarıyer şubesi ile iletişime geçtik. Gelen ekip kısa süre içerisinde çok da uygun bir ücrete sorunumuzu ortadan kaldırırak bizi de büyük bir yükten kurtardı.

 14. 2010 senesinde kombi satın alırken uzun uzun araştırmalar yapmadık. Komşumuz kullanmış olduğu Demirdöküm marka kombisini bize uzun uzun övdü. Komşumuzun tavsiyesi üzerine döneminde Demirdöküm marka kombinin en son çıkan modelini satın aldık. Başlarda sorunsuz bir şekilde çalışan kombimiz geçtiğimiz hafta F4 nolu arıza kodunu vermeye başladı. Çağırdığımız Demirdöküm Servis Sarıyer şubesi sorunun gaz valfinden kaynaklandığını ifade edip, tamir ederek sorunumuzu çözdü.

 15. Demirdöküm’ün kombilerinden neredeyse her evimde kullandım ancak son aldığım kombimde başka bir ustaya bağlatmamdan kaynaklı olarak tam olarak kontrolleri yapılmadı ustayı tekrar çağırdığımda bana yüklü bir bakım fiyatı çıkardı. Bu durum için arayış içine girdiğimde Demirdöküm’ün Sarıyer Teknik Servisine rastladım. Teknik Servis ile iletişim kurduğumda gayet ilgili bir şekilde sorumu dinlediler ve elemanlarını hemen göndereceklerini söylediler. Gerçektende teknik servis elemanları aradan 1,5 saat geçmesinden sonra geldi ve kontrolleri sağlayarak çok basit işlemler yaptı. Diğer ustaya nazaran büyük sorunların olmadığını söyleyerek olası bir sorun durumunda bizimle iletişime geçebilirsiniz diyerek 20 dakika içerisinde sorunları çözdüler.

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Klimacozum.com Altusservis.net Profilo-servis.com Onarimmerkezleri.com Electservis.com Buderus-servis.org 4445545.com