İstanbul

Demirdöküm Servis Kadıköy

Demirdöküm servis Kadıköy şirketi içerisinde yer alan servislerimiz Kadıköy semtinde ikamet eden müşterilerimize hızlı bir klima servisi olarak hizmet veriyor. İstanbul’un daha birçok yerinde de yer alan servis noktalarımız ile kaliteli, güvenilir ve ekonomik hizmetler sunuyoruz. Ekonomik hizmetlerimiz için çözüm odaklı teknolojik cihazlarımızla ve işinde son derece profesyonel ekibimizle hizmet veriyoruz. Demirdöküm servis Kadıköy olarak uygun fiyat politikamız kapsamında siz değerli müşterilerimizi memnun etmek bizler için büyük bir öneme sahip. Klimalarınızın onarımı, bakımı ve tesisatı ile ilgili her türlü durum için çalışma saatlerimiz içerisinde bizlere ulaşabilirsiniz. Profesyonel ekibimizle beraber sizlere daha iyi hizmet vermek için her gün kendimizi geliştiriyor ve yeniliyoruz.


FİRMA :Göksu Ticaret
ADRES:Ziverbey Kuyubaşı Sk. No22/A
ÇAĞRI MERKEZİ :444 1 833
HİZMET SAATLERİ :PAZARTESİ : 07:55 – 18:33
SALI : 07:55 – 18:33
ÇARŞAMBA : 07:55 – 18:33
PERŞEMBE : 07:55 – 18:33
CUMA : 07:55 – 18:33
CUMARTESİ : 08:54 – 17:24

 • kadir

  Klima kullanıyorum. Ancak akşamları klimadan gündüz saatlerinden daha fazla şekilde ses çıkmasının nedeni nedir acaba?

 • Vural Y.

  Ben Demirdöküm kombi kullanıyorum. 1,5 ay öncesine kadar da çok memnundum. Bu süre zarfında arıza verdi. Su ısıtmamaya başladı. Ben de iletişim hattını aradım. Bakım yapabileceklerini söylediler. Demirdöküm servis Kadıköy bakım yapmak için geldiğinde kombimde arızalı parça olduğunu söyledi. Parça değiştirildi. Kombimin sorunu çözüldü. Ben bunun için bakım yaptırmadım. Ancak bakım yaptırmam daha mı iyi olurdu?

 • Meral H.

  Demirdöküm marka kombimizden son derece memnunuz, ancak burada herkesin ihmal ettiği bir noktayı vurgulamak istiyorum. Kombimiz son dönemde daha az ısıtır olmuştu. Biz de daha yüksek ayarda yakmaya başladık. Sonunda bir gün bizi Kadıköy Demirdöküm Servisi müşteri hizmetlerinden aradılar. Kombi bakımını yaptırıp yaptırmadığımızı sordular. Biz de kombimizin henüz 2 yıllık olduğunu ve gerek görmediğimizi söyledik. Ancak bakım yaptırmadığımızda ısınma sorunlarının ortaya çıkabileceğini öğrendik ve sonrasında gerekli bakım için onay verdik. Gelip petek temizliği ve kombi bakımını yaptılar. Su an faturamız daha az geliyor ve daha iyi ısınıyoruz.

 • Kadıköy Demirdöküm Kombi Servisi - Dünya Atlası

  […] Demirdöküm kombi ve klima modellerine yönelik olarak hizmet sunabilme potansiyeli bulunduruyor. Demirdöküm Servis Kadıköy ilçesi genelinde her zaman müdahale için hazır durumda bulunan tam teşekküllü gezici servis […]

 • Pınar P.

  Evdeki kombide ve ofisimdeki klimada Demirdöküm tercih ediyorum. Hem yerli üretim olması hem de diğer pek çok dünyaca ünlü markaya göre son derece kaliteli bir servis hizmetleri bulunuyor. Özellikle de her iki ürünümün de garanti süresinin dolmuş olmasına karşın, kesinlikle hiçbir sorunda problem yaşamadım. Demirdöküm Servis Kadıköy merkezi tüm arızalarda çok kısa sürede gelerek, sorunumu ekonomik yollardan gideriyor.

 • Taygun

  Demirdöküm kombimizin su basınç seviyesi 1-2 gün içerisinde 1’in altına kendi kendine düşüyor. Daha sonra ben kendim tekrar sisteme su verip 1,5 civarına çekiyorum. Bu basınç düşmesini nasıl çözebiliriz?

 • Demirdöküm Kombi Servis Kadıköy | Kadıoğlu Blog

  […] sağlıyor. Bu şekilde maksimum seviyede müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri bulunan Demirdöküm Servis Kadıköy merkezinde, en yeni Demirdöküm markalı kombiler için dahi tüketicilere yanıtlar sunulabilmesi […]

 • İstanbul Demirdöküm Kombi Servis - Dolapadam.com

  […] Demirdöküm Teknik Servis Kadıköy Sorunsuz Hizmet Garantisi! […]

 • Numan

  Demirdöküm kombimden su akıyor. Evin suyunu komple kapatmadığım sürecede su akmaya devam ediyor. Rezil olduk kaç gündür bu sorunu nasıl çözebilirim?

 • Yeliz

  Demirdöküm kombi kullanıyorum fakat kullanıyorum kelimesine çok takılmayın çünkü kullanamıyorum. Sürekli olarak F14 arızası veriyor. Birkaç defa servisi çağırdım, birkaç parçayı değiştirdiler ama sorun çözülmedi. Düzenli olarak F14 arızası almaya devam ediyorum. Tam bu duruma alıştım, her seferinde resetleyip kullanıyorken bu sefer de F01 arızası vermeye başladı. Bu arıza kodunda resetlemek de işe yaramadığından her seferinde servis çağırıyorum. Demirdöküm servis Kadıköy’de kaç tane varsa hepsi beni tanıyor artık, yine de bir çözüm bulamadık. Artık kombiyi değiştireceğim sanırım, çünkü Kadıköy Demirdöküm servisinin numarası telefonumda hızlı aramaya kayıtlı. En son sorun ana karttan olabilir dediler, değiştirdik fakat bu değişimden sonra zaten F01 arızası vermeye başladı.

 • İhsan

  Kadıköy Demirdöküm Servisi merkezine Demirdöküm kombinin peteklere sıcak su verememe arızası için başvuruda bulundum çok hızlı bir şekilde sorunu çözdüler. Şimdi sanki sıfır cihaz takılmış gibi yüksek bir performansla çalışıyor. Telefonla kendilerini aradığımda beni hiç bekletmeden hemen yetkili birisiyle görüştüm. Telefonda sorunu aktardığımda en hızlı şekilde ekibi yönlendireceklerini söylediler ve birkaç saat sürmeden ekip eve kadar geldi. Çok güler yüzlü ve anlayışlı personelleri var. Sorunu tespit ettiklerinde kolayca anlayabileceğim şekilde bana da bilgi verdiler ve yapacakları onarım işlemlerini anlattılar. Her açıdan çok güvenilir olduklarından teşekkür ediyorum. Demirdöküm kombiler için her zaman gönül rahatlığıyla kendilerine başvurabilirsiniz.

 • İrfan

  Demirdöküm kombimin tamiri için Demirdöküm Servis Kadıköy merkezine başvuruda bulundum. Beni telefonda görüşme için ne de eve gelmek için fazla bekletmediler. Çok kısa sürede Demirdöküm kombimdeki arızayı giderdi. Üstelik cihazı yerinde onardıklarından, alıp götürme gibi bir işlemin beni işlerimden alıkoymasını da önlemiş oldular. İşlerinde gerçekten çok iyi ve uzman kişilerden oluşan personelleri var. Her personeli güler yüzlü ve samimi bir yaklaşım gerçekleştiriyor. Her sorduğunuz soruya içtenlik detaylı şekilde yanıt vererek, sorunu kendi bilginiz ölçüsünde de kolayca anlayabilmenizi sağlıyorlar. Firmanızın bu güvenilir hizmetleri için çok teşekkür ederim.

 • Banu

  Kombimiz bozulduğundan dolayı yeni bir kombi satın almak için arayış içine girdik. Özellikle bu dönemde çevremizden övgü dolu yorumlar aldığından dolayı Demirdöküm markasında karar kılmıştık. Demirdöküm marka kombi ilk dönemlerde sorunsuz bir şekilde çalışırken, ilerleyen dönemlerde bu kusursuz performansını aratmaya başlamıştı. Eskiyi aratan bir performans ortaya çıkardığından dolayı bizde daha fazla zaman kaybetmeden soluğu hemen Demirdöküm Servis Kadıköy Bostancı adresinde almayı tercih ettik. Servis kısa bir incelemenin hemen sonrasında sorunu çözerek kombiyi bize ilk günkü performansında teslim etmiş oldu. Servisin ilgili yüzü ve hızı sayesinde soğuk kış aylarında bu can sıkan sorundan basit bir şekilde kurtulmuş olduk.

 • Ahmet

  Oturmakta olduğum eve yıllar önce Demirdöküm marka kombi takılmış, eski ev sahibi de kombiden memnun olduğunu söylediği için hiç değiştirmek istemedim. İlk 2 yıl aynı memnuniyeti ben de yaşadım. Fakat yakın zamanda kombi ekran sürekli F3 kodlu hatayı vermeye başladı. Çağırdığım Demirdöküm Servis Kadıköy şubesi sorunun hava prosestatında kaynaklandığını ve parçanın değişmesi gerektiğini söyleyerek değişimi yaptı ve kombim sapasağlam çalışmaya devam ediyor.

 • Semih

  İşletmekte olduğum yemek firmasında kombi olarak Demirdöküm marka kullanılmakta. Şu zamana kadar günlük 5.000 kişiye yemek çıkan işletmemde kombi konusunda hiçbir sorun yaşamamıştım. Ancak geçen gün yanıma gelen personelim kombinin çalışmadığını ve F18 arızası verdiğini söyledi. Ben de ilçemizde bulunan Demirdöküm Servis Kadıköy şubesine ulaştım. Ekip arızanın ekran kartından kaynaklandığını söyleyerek parça değişimi gerektiğini söyledi. Ben de değişimi onayladıktan sonra değişim ile birlikte arıza ortadan kalkmış oldu.

 • Ali

  Pendik ilçesinde bulunan özel bir poliklnikte Demirdöküm marka kombi kullanmaktayız. Gerek ısıtma, gerekse de sıcak su ve ocak kullanımı açısından bizim için önemli bir demirbaş. Arızalanması birçok işimiz aksatır. Geçtiğimiz günlerde de kombi durduk yere F4 arızası verdi. Vakit kaybetmeden Demirdöküm Servis Kadıköy şubesini aradık. Sorunun ateşlemeden kaynaklandığını söyleyen teknik servis ekibi, durumun aciliyetini bildikleri için hızlı bir şekilde çalışıp, problemi çözdüler.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA