Demirdöküm Servis Kağıthane

Demirdöküm, Türkiye’de ısıtma ve soğutma sistemleri konusunda uzun yıllardır güvenilir bir marka olarak bilinmektedir. Ev veya işyerlerinde kullanılan kombi, klima ve diğer ısıtma-soğutma cihazlarının bakımı ve onarımı zaman zaman gerekebilir. İşte tam da bu noktada Demirdöküm Servis hizmetleri devreye girer. Demirdöküm servisleri, markanın ürünlerinin bakımı, onarımı ve montajı konusunda uzmanlaşmış ekipler tarafından sunulan hizmetlerdir. Bu hizmetler, cihazların uzun ömürlü ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak amacıyla önemlidir.

Neden Demirdöküm Servis Kağıthane Tercih Edilmelidir?

Kağıthane bölgesinde yaşayanlar için Demirdöküm servis hizmetlerini tercih etmek, birçok avantajı beraberinde getirir. İşte bu avantajlardan bazıları:

1. Profesyonellik ve Güvenilirlik

Demirdöküm servisleri, alanında uzman ve eğitimli teknisyenlerden oluşan bir ekip tarafından sunulmaktadır. Bu nedenle, cihazlarınızın bakımı ve onarımı için güvenilir ellerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

2. Hızlı ve Etkin Çözümler

Kağıthane’de Demirdöküm servis hizmetleri, hızlı bir şekilde müdahale ederek sorunlarınızı çözer. Acil durumlarda bile, profesyonel ekipleri sayesinde cihazlarınızın en kısa sürede tekrar çalışır duruma gelmesini sağlarlar.

3. Orijinal Yedek Parça Kullanımı

Demirdöküm servisleri, onarım ve bakım işlemleri için orijinal yedek parça kullanımına özen gösterir. Bu da cihazlarınızın performansını ve dayanıklılığını artırır, uzun vadede ekonomik bir çözüm sunar.

4. Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Anlayışı

Kağıthane’deki Demirdöküm servisleri, müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Sorunlarınızı çözmek ve beklentilerinizi karşılamak için ellerinden geleni yaparlar.

Demirdöküm Servis Kağıthane İletişim:

FİRMA :Zihni Ekşi
ADRES:Talatpaşa Mah. Aydoğan Cd. No:21 Çeliktepe
ÇAĞRI MERKEZİ :444 1 833
HİZMET SAATLERİ :PAZARTESİ : 08:00 – 18:30
SALI : 08:00 – 18:30
ÇARŞAMBA : 08:00 – 18:30
PERŞEMBE : 08:00 – 18:30
CUMA : 08:00 – 18:30
CUMARTESİ : 08:00 – 18:30

FİRMA :Termaksan Doğalgaz Sistemleri
ADRES:Emniyetevleri Mah. Bodur Sk. No16/A
ÇAĞRI MERKEZİ :444 1 833
HİZMET SAATLERİ :PAZARTESİ : 08:00 – 18:30
SALI : 08:00 – 18:30
ÇARŞAMBA : 08:00 – 18:30
PERŞEMBE : 08:00 – 18:30
CUMA : 08:00 – 18:30
CUMARTESİ : 08:00 – 18:30

Demirdöküm Servis Kağıthane Hizmetlerinde Neler Sunulmaktadır?

Demirdöküm servisleri, Kağıthane ve çevresinde geniş bir hizmet yelpazesi sunar. Bu hizmetler arasında şunlar bulunmaktadır:

1. Kombi Bakımı ve Onarımı

Evlerde sıklıkla kullanılan kombi cihazlarının düzenli bakımı önemlidir. Demirdöküm servisleri, kombi bakımı ve onarımı konusunda uzmanlaşmıştır. Kombilerinizin performansını artırmak ve güvenliğini sağlamak için düzenli olarak bakım yaptırmayı ihmal etmeyin.

2. Klima Montajı ve Tamiri

Yaz aylarında serinlemek için klima kullanımı yaygındır. Demirdöküm servisleri, klima montajı ve tamiri konusunda size yardımcı olabilir. Uzman ekipler, klima montajını doğru bir şekilde gerçekleştirerek optimum performans sağlarlar. Ayrıca, mevcut klima cihazlarınızın bakımı ve onarımı konusunda da destek alabilirsiniz.

3. Isıtma Sistemleri Bakımı

Demirdöküm servisleri, ev veya işyerlerinde kullanılan diğer ısıtma sistemlerinin bakımını da yapar. Bu sistemlerin düzenli olarak bakımı yapıldığında, enerji verimliliği artar ve arızaların önüne geçilir.

“Demirdöküm Servis Kağıthane” üzerine 12 yorum

  1. Kombimi bir türlü çalıştıramadım internetten baktım biraz ama kombinin ön panelindeki (yaz/kış) konum anahtarı istenilen konumda olmayabilir falan diyor anlamadım pek birşey bana yardımcı olur musunuz?

  2. İşyerimde uzun yıllardır kullandığımız klima Demirdöküm markalı olduğu için, Kağıthane’ ye taşındıktan sonra eve de bir tane Demirdöküm kombi aldım. Performans, tasarruf ve verimliliği gerçekten çok iyi olan cihazın garanti süresi 1 ay kadar önce bitti. Umarım Şişli’ deki iş yerimde aldığım kaliteli klima servisi hizmetini, özel Demirdöküm Servis Kağıthane merkezinden kombim içinde alabilirim.

  3. Eşim yeni doğum yaptığı için doğalgazın seviyesini biraz yükselttik. Fakat ne hikmetse kombi hiç ayarladığımız sıcaklıkta durmuyor. Ya cehennem gibi bunaltıcı yanıyor ya da buzullarda gibi soğuk oluyor ev. Küçük bebeğimiz olduğundan Kağıthane Demirdöküm servisini aradım. Gelmişler ve belirli ayarlar yaparak gitmişler. Fakat aynı sorun hala devam ettiği için servisi yeniden aradım, tekrar geldiler. Bu sefer de bilmem ne sensörü bozuk diye sensör değiştirdiler. Sorun düzeldi deyip gittiler. Fakat aynı sorun hala devam ediyor. Servis görevlilerine güvenmediğim için Demirdöküm servis Kağıthane’de kaç tane var baktım ve bu sefer başka bir servis çağırdım. Sorun ana karttaymış, değiştirdiler ve sorun düzeldi. Bu kadar bilgisiz adamları nasıl teknik servis yapıyorlar, bir sınav ya da yeterlilik testi falan yok mu anlamış değilim.

  4. Demirdöküm Nitromix P35 yoğuşmalı kombi modelini geçtiğimiz yıl içerisinde aldım. Garanti süresi devam etmesine karşın Kağıthane’ deki yetkili servisinin kötü muamelesinden ve kalitesiz hizmetlerinden yıldığım için özel servis firmasıyla çalışma gerçekleştiriyorum. Demirdöküm Servis Kağıthane firması gerçekten samimi yaklaşımı olan ve çok iyi hizmet veren bir servis. Büyük küçük fark etmeksizin her türlü sorunla yakından ilgileniyorlar ve kesinlikle arızalı kombi nedeniyle mağduriyet yaşamanıza neden olmuyorlar. Bu hizmet yaklaşımları gerçekten düzgün kombi kullanmanıza fırsat tanıyor. Bu yüzden firmayı tüm Kağıthane’de oturan ve Demirdökümü tercih edenlere gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Hiç endişe duymadan kendilerine başvurabilirsiniz.

  5. Evlenirken eşimle birlikte kombi almak için gezdiğimiz mağaza sayısını artık hatırlamıyorum bile. O kadar çok gezdik ki kombi özellikleri konusunda adeta personellerinden çok bilgiye sahibim diyebilirim. Sonuçta yeni evlilikte kaliteli olduğu gibi ekonomikte olsun istiyorsun. Neyse Demirdöküm kombiyi aldıktan sonra 1 ay kullandık, kullanmadık kombi çok fazla ısıtmaya başladı. Bizim seçtiğimiz sıcaklığın çok üzerine çıkmaya başladı. Böyle olunca biz kombiyi kapatmasak patlayana kadar gidecek. Doğru düzgün kullanmadığımız cihazda böyle bir sorun olunca hemen servisi aradık. Demirdöküm Servis Kağıthane merkezi personelleri geldi ve kısa süre içerisinde kombiyi yenisiyle değiştirdiler. Verdikleri servis hizmetlerinden çok memnun kaldım. Bundan sonra hep kombi arızası ve bakımı için onlarla çalışacağım.

  6. Kombi satın almak için çevremiz tarafından çok fazla övülen Demirdöküm markasında karar kılmıştık. Özellikle bütçe dostu modellere sahip olması bizim için cezbedici olmuştu. Satın aldığımız kombi modeli ilk zamanlarda sorunsuz bir şekilde çalışırken, ilerleyen zamanlarda eskiye nazaran ısıtma konusunda problemler ortaya çıkarmaya başlamıştı. Yüksek seviyede kullanmamıza rağmen ısıtma konusunda yeterli değildi. Bizde bu can sıkıcı durumdan bir an önce kurtulmak için soluğu hemen işin uzmanı olan Demirdöküm Servis Kağıthane Çağlayan adresinde almayı tercih ettik. Servis ilgili ekibi sayesinde sorunu kısa bir süre içinde çözerek kombiyi bize ilk günkü veriminde teslim etmiş oldu. Bu şekilde sorundan basit bir şekilde kurtulmuş olduk.

  7. Uzun senelerdir kullankata olduğumuz Demirdöküm marka kombimizin kablosuz oda termostatı geçtiğimiz hafta yere düştü ve içindeki devre hasar gördüğü için çalışmıyordu. Düşmesinin ardından sallayınca içinde bir parçanın kırıldığını anladık. Bu sebeple yeni bir termostat alma ihtiyacımız oluştu. Yakınımda bulunan Demirdöküm Servis Kağıthane şubesiyle iletişime geçip yeni bir termostat siparişi verdim. İki gün sonra gelen termostat ile sorunum çözülmüş oldu.

  8. Geçtiğimiz sene tayinim çıkınca İstanbula’a yerleşmek zorunda kaldım. Kiraladığım evde de Demirdöküm kombi kullanılmaktaydı. Geçen kış tek bir sorun bile çıkarmayan kombim bu sene ne hikmetse aşırı gürültülü çalışıyor. Mutfağın ücra bir köşesinde olmasına rağmen her odadan rahatlıkla gürültüsü duyuluyor. Teknik servis çağırmadan önce buradan da sormak istedim. Bilen arkadaşlar varsa nedenini söyleyebilir mi?

  9. Bulunduğum bölgeye doğalgaz gelince hemen kombi arayışına girdik. Hem herkes tarafından bilinirliği, hem de uygun fiyatlı olmasından dolayı Demirdöküm marka kombi almaya karar verdik. İlk zamanlarda hiç başımızı ağrıtmayan kombi geçtiğimiz günlerde ekranda arıza kodu verdi. Hemen Demirdöküm Servis Kağıthane şubesini aradım. Gelen ekip kombiye gelen voltajın düşük olmasından dolayı böyle bir hata verdiğini söyleyip regülatör taktı. Böylelikle sorunum çözülmüş oldu.

Yorumlar kapalı.

TIKLA SERVİSİ ARA
Klimacozum.com Altusservis.net Profilo-servis.com Onarimmerkezleri.com Electservis.com Buderus-servis.org 4445545.com