Demirdöküm Servis Sultangazi

Sultangazi bölgesinde yaşayanlar için Demirdöküm marka cihazların bakım ve onarım hizmetleri büyük önem taşır. İşte bu noktada, Demirdöküm Servis Sultangazi, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla öne çıkar. Uzman teknisyen kadrosuyla Demirdöküm kombi, klima, şofben gibi cihazlarınızın her türlü teknik sorununa çözüm üretmekte, yedek parça ve bakım hizmetleri sunmaktadır.

Demirdöküm Servis Sultangazi

Demirdöküm Servis Sultangazi, müşteri memnuniyetini öncelikli hedef olarak belirlemiş, alanında uzman teknisyenleriyle hızlı ve etkili çözümler üretmektedir. Servisimiz, Demirdöküm markalı ürünlerin montaj, bakım, arıza tespiti ve onarım işlemlerini en güncel teknolojik ekipmanlar kullanarak gerçekleştirmektedir. Arızanın tespiti ve çözümü konusunda transparent bir süreç izleyerek, müşterilerimizin güvenini kazanmayı amaçlıyoruz.

Her türlü Demirdöküm cihazınıza yönelik olarak, acil servis hizmetimizle de yanınızdayız. Servisimiz, haftanın 7 günü kesintisiz hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürmekte, Sultangazi ve çevresindeki tüm müşterilere en kısa sürede ulaşmayı garanti etmektedir. Üstelik, yapılan tüm işlemlerde orijinal yedek parçalar kullanılarak cihazlarınızın uzun ömürlü olması sağlanmaktadır.

Demirdöküm Servis Sultangazi İletişim:

FİRMA :Uygurlar Teknik
ADRES:50.Yıl Mah. Orhangazi Cad. No:10 Sultangazi / İSTANBUL
ÇAĞRI MERKEZİ :444 1 833
HİZMET SAATLERİ :PAZARTESİ : 07:45 – 18:45
SALI : 07:45 – 18:45
ÇARŞAMBA : 07:45 – 18:45
PERŞEMBE : 07:45 – 18:45
CUMA : 07:45 – 18:45
CUMARTESİ : 07:45 – 18:45

5 Comments

  1. Evde küçük çocuk olmasından dolayı sürekli olarak kalorifer gaz ayarıyla oynandığını fark ediyorum. Bana bu konuda bir yardım lütfen.

  2. İstanbul’da Sultangazi gibi merkezi bir ilçede oturuyorum ama ona rağmen bir kombi bakımı yaptırmak için birden fazla firmayla görüşmem gerekiyor. Adeta tüm kombi servisleri canımız isterse geliriz yaklaşımıyla insanların sinirlerini hoplatıyor. Sürekli kavga gürültüyle eve kadar getirip de bir iki müdahalede bulunmalarını sağlarsan ne şanslısın. Bu durum yıllardan beri böyle. Bir türlü çözüm bulamadık ne yetkili ne de özel servisleri bir işe yaramıyor. Kombinin kış gelmeden önce yıllık bakımını yaptırmak istiyorum ama tam 3 haftadır bir tane Demirdöküm Servis Sultangazi firmasından hizmet alamadım. Herhalde bu şekilde tüm kış kullanmaya devam etmek zorunda kalacağım gibi gözüküyor yakın zamanda getirtemezsem daha da uğraşmam.

  3. Son derece kaliteli ve bütçe dostu modellere sahip olduğundan dolayı kombi konusunda tercihimiz Demirdöküm markasından yana kullanmayı tercih ettik. Satın aldığımız kombi modeli ilk dönemlerde ısıtma konusunda iyi bir performans ortaya çıkarırken, sonraki dönemlerde eskisi gibi iyi bir şekilde ısıtmamaya başladığını fark ettik. Özellikle bu durum kış aylarında bizim için çok büyük bir sıkıntı haline gelmiş durumdaydı. Bizde bu sorundan kurtulmak için soluğu hemen Demirdöküm Servis Sultangazi adresinde almayı tercih ettik. Servis yaptığı kısa incelemenin hemen sonrasında sorunu çözerek bizi bu sıkıntılı süreçten kurtarmış oldu. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir servis süreci bu şekilde tamamlanmış oldu.

  4. Annemler kaç yıldır Demirdöküm kombi kullanıyorlar ve hiç sorun yaşamadan çok memnun şekilde kullanmaya devam ediyorlar. Bu yüzden yeni eve çıktığımda bende Demirdöküm kombi aldım. Kombi gerçekten çok az tüketim gerçekleştiriyor ve iyi ısıtıyor. Hiç sorun yaşamadan uzunca bir süre kullandım. Garanti süresi sona erdikten sonra ise hemen arızalandı. Böyle arızalanınca Demirdöküm Servis Sultangazi firmasına başvurmaktan başka yapabileceğim bir şey kalmadı. Annemler farklı bir ilçede oturuyorlar ve oradaki servisleri gerçekten çok iyi ama Sultangazi ilçesinde aynı kalitede bir servis bulamadım. Sürekli uğraşmak ve mücadele etmek zorunda kalıyorum. Bu konudan çok şikayetçiyim bana bu konuda yardım edebilecek önerilere ihtiyacım var.

  5. Demirdöküm marka kombimizin termostatımız birkaç gündür arızalıydı. Kombinin ısıtmasında bir problem olmamasına rağmen bugün sabah saatlerinden beri kombinin ekranında gösterdiği derece kadar petekler ısınmıyordu. Öğlen tekrar baktığımda ise ekranında F5 arıza kodunun yazdığını gördüm. Hemen yakınımızda olduğu için Demirdöküm Sultangazi servisi ile iletişime geçerek problemimizi bildirdim. Yarım saat içerisinde gelerek termostatımızı değiştirerek kombimizi anında tamir ettiler.

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Klimacozum.com Altusservis.net Profilo-servis.com Onarimmerkezleri.com Electservis.com Buderus-servis.org 4445545.com