Demirdöküm Servis Kartal

Demirdöküm, Türkiye’de ısıtma ve soğutma sistemleri konusunda önde gelen markalardan biri olarak bilinir. Kartal, İstanbul’un gelişmekte olan bölgelerinden biri olup, Demirdöküm ürünlerini kullanan birçok ev ve iş yeri bulunmaktadır. Bu nedenle, Kartal’da Demirdöküm servis hizmetlerine olan ihtiyaç gün geçtikçe artmaktadır. Demirdöküm Servis Kartal, bu ihtiyacı karşılamak üzere hizmet veren bir servis noktasıdır.

Demirdöküm Servis Kartal

Demirdöküm Servis Kartal, alanında uzman ve tecrübeli teknisyen kadrosu ile hizmet vermektedir. Bu servis noktası, Demirdöküm markalı kombi, klima, şofben gibi cihazların bakım, onarım ve montaj işlemlerini üstlenmektedir. Servisimiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve güvenilir servis hizmeti sağlamayı hedefler.

Müşteriler, Demirdöküm Servis Kartal’a ulaşarak cihazlarıyla ilgili yaşadıkları her türlü sorun için hızlı ve etkili çözümler bulabilirler. Servisimiz, arıza durumlarında cihazın durumunu detaylı bir şekilde inceleyerek, en uygun çözümü sunar. Ayrıca, düzenli bakım hizmetleri ile cihazların daha uzun ömürlü olması ve yüksek verimle çalışması sağlanır.

Demirdöküm Servis Kartal İletişim:

FİRMA:Kartal Demirdöküm Servisi
ADRES:Barış Sk. 11-7 Atalar 34862 Kartal/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ :0850 668 00 19
HİZMET SAATLERİ :Hafta içi : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 08:00 – 20:00

5 Comments

  1. Ofisimde kullandığım kombide elektronik kart arızası oluştu. Birçok yerden fiyat aldım. Hepsi de yüksek fiyat verdi. Ayrıca kar değişikliğini nasıl yapacaklar ne edecekler tam güvenemedim. Demirdöküm Servis Kartal bu konuda tavsiye ettiler. Aradım geldiler. Arıza tespiti yaptılar. Kartı değiştirdiler. Verdikleri fiyatta oldukça makuldü.

  2. İstanbul’un Kartal ilçesinde 3 öğrenci olarak bir evde kalıyoruz. Evimizde Demirdöküm marka bir kombi bulunuyor. Isıtma konusunda problem yaşamıyoruz fakat 1 haftadır sıcak su problemi yaşamaktayız. Ev sahibimiz gerekli ilgi alakayı göstermiyor. Öğrenci olduğumuz için de masrafa girmek istemiyoruz. Bu bölgede bu sorunumuzu çözecek uygun bir teknik servis var mıdır?

  3. Yaklaşık olarak 5 seneden beridir kullanmakta olduğum Demirdöküm marka kombimin şu ana kadar hiç bakımını yaptırmamıştım. Bu yüzden internet üzerinden araştırmış olduğum teknik servisleri arayarak kombi bakım fiyatlarını araştırdım. Gerçekten de her şeye zam geldiği gibi kombi bakım ücretlerine de zamn gelmiş. İçlerinden en makul fiyatı veren Demirdöküm Servis Kartal şubesi oldu. Ben de kombimin bakımını kendilerine yaptırdım. Hizmetlerinden memnun kaldım.

  4. Kombimden sürekli olarak su basıncı hatası alıyordum. İki gün çalışır iki gün çalışmaz hale geldi sürekli olarak su basıncını kontrol etsemde bakmadığım zamanlarda tekrar arıza veriyordu. Artık bıkkınlık noktasına gelen bu arızalar nedeniyle DemirDöküm’ün Kartal Teknik Servisinin şubesine giderek yardım istedim. Bunun üzerine teknik servis elemanları gün içinde geldiler ve su basıncı ile ilgili hatanın kaynağının bir takım teknik terimlerle açıkladılar. Arızanın tekrar çıkmaması için bir parçanın değişimini yaptılar. Bir aylık bir süredir herhangi bir şekilde hata almıyorum.

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Klimacozum.com Altusservis.net Profilo-servis.com Onarimmerkezleri.com Electservis.com Buderus-servis.org 4445545.com