İstanbul

Demirdöküm Servis Kartal

Demirdöküm Servis Numarası
Kartal Demirdöküm Servisi
ADRES:Barış Sk. 11-7
Atalar
34862 Kartal/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ :0850 668 00 19
HİZMET SAATLERİ :PAZARTESİ : 07:55 – 18:33
SALI : 07:55 – 18:33
ÇARŞAMBA : 07:55 – 18:33
PERŞEMBE : 07:55 – 18:33
CUMA : 07:55 – 18:33
CUMARTESİ : 08:54 – 17:24
 • Mehmet

  Ofisimde kullandığım kombide elektronik kart arızası oluştu. Birçok yerden fiyat aldım. Hepsi de yüksek fiyat verdi. Ayrıca kar değişikliğini nasıl yapacaklar ne edecekler tam güvenemedim. Demirdöküm Servis Kartal bu konuda tavsiye ettiler. Aradım geldiler. Arıza tespiti yaptılar. Kartı değiştirdiler. Verdikleri fiyatta oldukça makuldü.

 • Cihan

  İstanbul’un Kartal ilçesinde 3 öğrenci olarak bir evde kalıyoruz. Evimizde Demirdöküm marka bir kombi bulunuyor. Isıtma konusunda problem yaşamıyoruz fakat 1 haftadır sıcak su problemi yaşamaktayız. Ev sahibimiz gerekli ilgi alakayı göstermiyor. Öğrenci olduğumuz için de masrafa girmek istemiyoruz. Bu bölgede bu sorunumuzu çözecek uygun bir teknik servis var mıdır?

 • Yusuf

  Yaklaşık olarak 5 seneden beridir kullanmakta olduğum Demirdöküm marka kombimin şu ana kadar hiç bakımını yaptırmamıştım. Bu yüzden internet üzerinden araştırmış olduğum teknik servisleri arayarak kombi bakım fiyatlarını araştırdım. Gerçekten de her şeye zam geldiği gibi kombi bakım ücretlerine de zamn gelmiş. İçlerinden en makul fiyatı veren Demirdöküm Servis Kartal şubesi oldu. Ben de kombimin bakımını kendilerine yaptırdım. Hizmetlerinden memnun kaldım.

 • Sevtap

  Kombimden sürekli olarak su basıncı hatası alıyordum. İki gün çalışır iki gün çalışmaz hale geldi sürekli olarak su basıncını kontrol etsemde bakmadığım zamanlarda tekrar arıza veriyordu. Artık bıkkınlık noktasına gelen bu arızalar nedeniyle DemirDöküm’ün Kartal Teknik Servisinin şubesine giderek yardım istedim. Bunun üzerine teknik servis elemanları gün içinde geldiler ve su basıncı ile ilgili hatanın kaynağının bir takım teknik terimlerle açıkladılar. Arızanın tekrar çıkmaması için bir parçanın değişimini yaptılar. Bir aylık bir süredir herhangi bir şekilde hata almıyorum.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA