İstanbul

Demirdöküm Servis Esenler

Demirdöküm Servis Telefonu
FİRMA :Önder Ticaret
ADRES:Birlik Mah. 804 Sokak No6
ÇAĞRI MERKEZİ :444 1 833
HİZMET SAATLERİ :PAZARTESİ : 07:55 – 18:33
SALI : 07:55 – 18:33
ÇARŞAMBA : 07:55 – 18:33
PERŞEMBE : 07:55 – 18:33
CUMA : 07:55 – 18:33
CUMARTESİ : 08:54 – 17:24

 • Esra Tezcan

  Esenler ilçesinde oturuyorum. Klima soğutma problemi yaşaması sonucunda servis desteği almıştım. İstanbul’un her ilçesinde bu kadar kısa zamanda hizmet sağlıyor olmanız çok güzel doğrusu.

 • Emrecan

  Kombiyi sadece sıcak su için çalıştırırken birden hata kodu vermeye başladı. Gösterge ekranında sürekli F4 hata kodu yanmaya başladı ve ardından su soğumaya başladı. Ne olduğunu anlamak için kullanma kılavuzuna baktım kombinin ateşleme yapamadığını söylüyor ama nasıl çözebileceğime dair bir şey yazmıyor ya da ben göremedim. Zaten ila ki kombinin içerisine bakmak gerekiyormuş ki benim asla yapmayacağım bir şey o. Neyse Demirdöküm Servis Esenler firmasının telefon numarasını internette buldum ve aradım. Sağolsunlar çok ilgilendiler ve kısa sürede eve geldiler. Gelen ekipler kolayca ateşlememe sorunu çözdüler Şu anda bir haftadır sorun yaşamadan kullanmaya devam ediyoruz. Umarım bu şekilde sorunsuz kullanmaya devam ederiz ama herhangi bir sorunda iyi bir servis hizmeti olduğunu biliyoruz.

 • Bülent

  Kombi satın almak için bu konuda bir hayli fazla övülen Demirdöküm markasında karar kıldık. Aldığımız kombi modeli ilk dönemlerde memnun edici bir performans sunarken, ilerleyen dönemlerde ısıtma konusunda eskisi gibi başarılı olmadığını fark ettik. Özellikle eski günlerle bir karşılaştırma yaptığımızda bariz bir şekilde cihazın ısıtma konusundaki performansı düşmüş durumdaydı. Bizde bu sorundan acil bir şekilde kurtulmak ve kombiyi eskisi gibi sorunsuz bir şekilde kullanabilmek için soluğu hemen Demirdöküm Servis Esenler adresinde almayı tercih ettik. İlgili ekibi sayesinde bu sorundan çok kısa bir süre içinde bu şekilde kurtulmuş olduk. Servisin ilgisi ve hızı gerçekten takdire şayan bir durumdaydı.

 • Hikmet

  Çok kaliteli olduğu söylendiğinden aldığım Demirdöküm kombinin ön panelindeki düğmeleri sürekli arızalanıp, duruyor. Garanti süresi boyunca defalarca yetkili servisinde bu düğmeleri değiştirttim. Garanti süresi bittikten sonra da özel Esenler Demirdöküm Servisi firmasından bu düğmeler konusunda 2-3 defa destek aldım. Ancak her seferinde kısa bir süre arızalanmaya devam etti. Sanırım Demirdöküm’ ün kronik bir problemi. Bazen 2-3 hafta bazen birkaç ay sonra illa ki düğmeleri işlevini kaybediyor ve kombiyi yönetemiyorum. Bu yüzden çok fazla sorun yaşadığım zamanlarda oldu. İyi ki servis ekipleri Esenler ilçesinde çok hızlı, başvurduğumda aynı gün eve gelerek, kombinin düğmelerini değiştiriyorlar. Ancak kombiden kaynaklı olarak geçici bir çözüm oluyor.

 • İrfan

  2 yıla yakın süredir evimde Demirdöküm kombi kullanıyorum ve cok memnunum. Dün havanın çok soğuk olması sebebiyle kombinin derecesini normalde yaktığım ısının neredeyse iki katına getirmiştim. Birden petekler soğumaya ve kombi ekranında F14 arıza kodunu vermeye başladı. İnternette bu arıza kodunu okuduğumda tehlikeli olabileceği ve anında servisi aranması gerektiği yazınca direkt Demirdöküm Esenler şubesini arayarak durumu bildirdim ve hemen gelip yüksek ısıdan kaynaklanan arızayı giderdiler.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA