Demirdöküm Servis Esenler

Esenler’de yaşayanlar için Demirdöküm markası artık daha yakınınızda! Demirdöküm Servis Esenler olarak, uzman kadromuz ve güvenilir hizmet anlayışımızla sizlere kaliteli çözümler sunuyoruz.

Demirdöküm Servis Esenler

Her türlü ısıtma ve soğutma ihtiyacınızda güvenebileceğiniz Demirdöküm Servis Esenler, kombi, klima, şofben ve diğer Demirdöküm ürünlerinizin bakım, onarım ve montaj işlerini titizlikle gerçekleştirir. Deneyimli teknisyenlerimiz, sorunlarınızı hızlı bir şekilde tespit eder ve etkili çözümler sunar.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımımızla, Demirdöküm markasının sunduğu konforu en üst seviyede yaşamanızı sağlıyoruz. Hızlı ve güvenilir servisimizle, arızalarınızı en kısa sürede gideriyor ve uzun ömürlü kullanım için gerekli önlemleri alıyoruz.

Demirdöküm Servis Esenler olarak, sizlere sadece teknik destek sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda ürünlerinizin verimliliğini artıracak önerilerde bulunuyoruz. Güvenilir, profesyonel ve hızlı servisimizle Demirdöküm ürünlerinizin bakımını ve onarımını güvenle bize teslim edebilirsiniz.

Demirdöküm Servis Esenler İletişim:

FİRMA :Önder Ticaret
ADRES:Birlik Mah. 804 Sokak No:6 Esenler / İSTANBUL
ÇAĞRI MERKEZİ :444 1 833
HİZMET SAATLERİ :PAZARTESİ : 07:30 – 18:30
SALI : 07:30 – 18:30
ÇARŞAMBA : 07:30 – 18:30
PERŞEMBE : 07:30 – 18:30
CUMA : 07:30 – 18:30
CUMARTESİ : 07:30 – 18:30

5 Comments

  1. Esenler ilçesinde oturuyorum. Klima soğutma problemi yaşaması sonucunda servis desteği almıştım. İstanbul’un her ilçesinde bu kadar kısa zamanda hizmet sağlıyor olmanız çok güzel doğrusu.

  2. Kombiyi sadece sıcak su için çalıştırırken birden hata kodu vermeye başladı. Gösterge ekranında sürekli F4 hata kodu yanmaya başladı ve ardından su soğumaya başladı. Ne olduğunu anlamak için kullanma kılavuzuna baktım kombinin ateşleme yapamadığını söylüyor ama nasıl çözebileceğime dair bir şey yazmıyor ya da ben göremedim. Zaten ila ki kombinin içerisine bakmak gerekiyormuş ki benim asla yapmayacağım bir şey o. Neyse Demirdöküm Servis Esenler firmasının telefon numarasını internette buldum ve aradım. Sağolsunlar çok ilgilendiler ve kısa sürede eve geldiler. Gelen ekipler kolayca ateşlememe sorunu çözdüler Şu anda bir haftadır sorun yaşamadan kullanmaya devam ediyoruz. Umarım bu şekilde sorunsuz kullanmaya devam ederiz ama herhangi bir sorunda iyi bir servis hizmeti olduğunu biliyoruz.

  3. Kombi satın almak için bu konuda bir hayli fazla övülen Demirdöküm markasında karar kıldık. Aldığımız kombi modeli ilk dönemlerde memnun edici bir performans sunarken, ilerleyen dönemlerde ısıtma konusunda eskisi gibi başarılı olmadığını fark ettik. Özellikle eski günlerle bir karşılaştırma yaptığımızda bariz bir şekilde cihazın ısıtma konusundaki performansı düşmüş durumdaydı. Bizde bu sorundan acil bir şekilde kurtulmak ve kombiyi eskisi gibi sorunsuz bir şekilde kullanabilmek için soluğu hemen Demirdöküm Servis Esenler adresinde almayı tercih ettik. İlgili ekibi sayesinde bu sorundan çok kısa bir süre içinde bu şekilde kurtulmuş olduk. Servisin ilgisi ve hızı gerçekten takdire şayan bir durumdaydı.

  4. Çok kaliteli olduğu söylendiğinden aldığım Demirdöküm kombinin ön panelindeki düğmeleri sürekli arızalanıp, duruyor. Garanti süresi boyunca defalarca yetkili servisinde bu düğmeleri değiştirttim. Garanti süresi bittikten sonra da özel Esenler Demirdöküm Servisi firmasından bu düğmeler konusunda 2-3 defa destek aldım. Ancak her seferinde kısa bir süre arızalanmaya devam etti. Sanırım Demirdöküm’ ün kronik bir problemi. Bazen 2-3 hafta bazen birkaç ay sonra illa ki düğmeleri işlevini kaybediyor ve kombiyi yönetemiyorum. Bu yüzden çok fazla sorun yaşadığım zamanlarda oldu. İyi ki servis ekipleri Esenler ilçesinde çok hızlı, başvurduğumda aynı gün eve gelerek, kombinin düğmelerini değiştiriyorlar. Ancak kombiden kaynaklı olarak geçici bir çözüm oluyor.

  5. 2 yıla yakın süredir evimde Demirdöküm kombi kullanıyorum ve cok memnunum. Dün havanın çok soğuk olması sebebiyle kombinin derecesini normalde yaktığım ısının neredeyse iki katına getirmiştim. Birden petekler soğumaya ve kombi ekranında F14 arıza kodunu vermeye başladı. İnternette bu arıza kodunu okuduğumda tehlikeli olabileceği ve anında servisi aranması gerektiği yazınca direkt Demirdöküm Esenler şubesini arayarak durumu bildirdim ve hemen gelip yüksek ısıdan kaynaklanan arızayı giderdiler.

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Klimacozum.com Altusservis.net Profilo-servis.com Onarimmerkezleri.com Electservis.com Buderus-servis.org 4445545.com