İstanbul

Demirdöküm Servis Beyoğlu

Demirdöküm Servis Karabağlar
Beyoğlu Demirdöküm Servisi
ADRES:Dereotu Sk. No:21
Bülbül
34435 Beyoğlu/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ :0850 495 08 57
HİZMET SAATLERİ :PAZARTESİ : 07:55 – 18:33
SALI : 07:55 – 18:33
ÇARŞAMBA : 07:55 – 18:33
PERŞEMBE : 07:55 – 18:33
CUMA : 07:55 – 18:33
CUMARTESİ : 08:54 – 17:24
Demirdöküm Servis
Demirdöküm Servis Beyoğlu
 • Deniz

  2 yıla yakın süredir evimde Demirdöküm kombi kullanıyorum ve cok memnunum. Geçen kış da havanın çok soğuk olması sebebiyle kombinin derecesini normalde yaktığım ısının neredeyse iki katına getirmiştim. Birden petekler soğumaya ve kombi ekranında F14 arıza kodunu vermeye başladı. İnternette bu arıza kodunu okuduğumda tehlikeli olabileceği ve anında servisi aranması gerektiği yazınca direkt Demirdöküm Servis Beyoğlu arayarak durumu bildirdim ve hemen gelip yüksek ısıdan kaynaklanan arızayı giderdiler.

 • Burcu

  Yaklaşık olarak 5 sene önce almış olduğum Demirdöküm marka kombi ilk zamanlar tıkır tıkır sorunsuz bir şekilde çalışırken geçtiğimiz ay F4 nolu hata kodunu verdi ve hiçbir şekilde çalışmadı. Ben de evimin yakınınlarında bulunan Demirdöküm Servis Beyoğlu şubesine ulaştım. Gelen ekip sorunun kombinin ateşleme yapmadığından kaynaklandığını söyledi ve ateşleme elektrotlarını değiştirerek sorunu ortadan kaldırdı.

 • Ali

  Yaklaşık olarak 8 senedir büyük bir memnuniyetle kullanmakta olduğum Demirdöküm marka kombimiz F10 arızası verdi. Hemen Demirdöküm Servis Beyoğlu şubesini arayarak sorunu kendilerine anlatıp, hemen eve gelip çözüp çözemeyeceklerini sordum. Oldukça anlayışlı olan yetkililer gelmelerine gerek olmadığını, telefondan tarif ettiiklerinde de benim çözebileceğim bir arıza olduğunu söylediler. Gerçekten de söyledikleri gibi tesisat su basıncını 1,5 bar’a yükseltince sorun ortadan kalktı. Kendilerine teşekkür ederim.

 • Beyoğlu’nun En İyi Demirdöküm Servisi ile Tanışın! | Kişisel Bilgi

  […] arıza sorunlarının giderilmesine yönelik en hızlı hizmeti sunmaktayız. Geçmişten itibaren Beyoğlu Demirdöküm Servis olarak sizlere hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Bu şekilde müşterilerin arıza sorunlarına […]

 • Osman

  Demirdöküm marka ürünleri gündelik hayatımda çok fazla tercih ediyorum. Teknoloji konusunda gerçekten güvendiğim adreslerden biri ve kombi konusunda da bu işin hakkını verdiklerini belirtmek isteriz. Bu arada Beyoğlu’nda hizmet veren servis ekiplerinden de söz etmek istiyorum. Düzenli olarak bakım hizmeti aldığım bu ekip gerçekten kaliteli işlere imza atıyor.
  Henüz tanışmadıysanız sizler de hizmet alabilirsiniz. Hem yardım sever hem de çok ilgili insanlar. Kombi çalışmasına rağmen sıcak su alamadığım için ekibi aramıştım. Aynı gün sorunu çözdüler ve zahmetsiz bir şekilde hizmet sundular. Kendilerine teşekkür ediyorum ve kesinlikle ama kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Nur

  Demirdöküm markasının kombilerini markanın yıllardan beridir bildiğim ve duyduğum bir marka olmasından dolayı tercih ettim. Sorunsuz bir biçimde kombi çalışmasına devam edereken aniden arıza vermeye başladı bir kaç arızanın kontrolünü yaparak düzeltmeme rağmen arızaların önünü kesemedim.Bu nedenle bir teknik servisten yardım almak istedim. Karşıma Demirdöküm’ün Beyoğlu Teknik Servisi çıktı. Servis yetkilileri ilet irtibata geçerek sürekli sorun çıktığını söyledim bazı detayları anlattıktan sonra gün içinde elemanlarının geleceğini belirttirler. Öğlen 12 civarında bir yetkili gelerek kombinin genel sorunlarına baktım ve bazı parçaların değişimini yaparak kombinin ayarlarını yeniledi. Oldukça hızlı gelişen bu süreç sonucunda iki aydır bir arıza ile karşılaşmadım.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA