Demirdöküm Servis Beyoğlu

İstanbul’un kalbinde, Beyoğlu bölgesinde, özel Demirdöküm servis hizmetimizle sizlere kaliteli ve güvenilir çözümler sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ekibimiz, deneyimli teknisyenlerimiz ve hızlı hizmet anlayışımız ile öne çıkıyoruz.

Demirdöküm Servis Beyoğlu İletişim:

Beyoğlu Demirdöküm Servisi
ADRES:Dereotu Sk. No:21 Bülbül 34435 Beyoğlu/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ :0850 495 08 57
HİZMET SAATLERİ :Hafta içi : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 08:00 – 20:00
Demirdöküm Servis
Demirdöküm Servis Beyoğlu

Neden Biz?

1. Profesyonellik ve Deneyim: Biz, Demirdöküm cihazlarınızın bakımı, onarımı ve montajı konusunda uzmanlaşmış bir ekip sunuyoruz. Yılların verdiği deneyimle, her türlü sorununuzu çözebilecek donanıma sahibiz.

2. Hızlı ve Etkili Çözümler: Özel Demirdöküm servis ekibimiz, acil durumlarınıza hızla müdahale ederek sorunları en kısa sürede çözer. Sizin için değerli olan zamanınızı minimumda tutarak, konforunuzu hemen geri kazanmanızı sağlar.

3. Güvenilir ve Şeffaf Hizmet: Müşteri memnuniyeti bizim için önceliktir. Hizmet sürecinde size her adımı açıklayarak, işin şeffaflığını koruruz. Güvenilir ve dürüst bir hizmet sunarak sizleri memnun etmeyi hedefliyoruz.

6 Comments

  1. 2 yıla yakın süredir evimde Demirdöküm kombi kullanıyorum ve cok memnunum. Geçen kış da havanın çok soğuk olması sebebiyle kombinin derecesini normalde yaktığım ısının neredeyse iki katına getirmiştim. Birden petekler soğumaya ve kombi ekranında F14 arıza kodunu vermeye başladı. İnternette bu arıza kodunu okuduğumda tehlikeli olabileceği ve anında servisi aranması gerektiği yazınca direkt Demirdöküm Servis Beyoğlu arayarak durumu bildirdim ve hemen gelip yüksek ısıdan kaynaklanan arızayı giderdiler.

  2. Yaklaşık olarak 5 sene önce almış olduğum Demirdöküm marka kombi ilk zamanlar tıkır tıkır sorunsuz bir şekilde çalışırken geçtiğimiz ay F4 nolu hata kodunu verdi ve hiçbir şekilde çalışmadı. Ben de evimin yakınınlarında bulunan Demirdöküm Servis Beyoğlu şubesine ulaştım. Gelen ekip sorunun kombinin ateşleme yapmadığından kaynaklandığını söyledi ve ateşleme elektrotlarını değiştirerek sorunu ortadan kaldırdı.

  3. Yaklaşık olarak 8 senedir büyük bir memnuniyetle kullanmakta olduğum Demirdöküm marka kombimiz F10 arızası verdi. Hemen Demirdöküm Servis Beyoğlu şubesini arayarak sorunu kendilerine anlatıp, hemen eve gelip çözüp çözemeyeceklerini sordum. Oldukça anlayışlı olan yetkililer gelmelerine gerek olmadığını, telefondan tarif ettiiklerinde de benim çözebileceğim bir arıza olduğunu söylediler. Gerçekten de söyledikleri gibi tesisat su basıncını 1,5 bar’a yükseltince sorun ortadan kalktı. Kendilerine teşekkür ederim.

  4. Demirdöküm marka ürünleri gündelik hayatımda çok fazla tercih ediyorum. Teknoloji konusunda gerçekten güvendiğim adreslerden biri ve kombi konusunda da bu işin hakkını verdiklerini belirtmek isteriz. Bu arada Beyoğlu’nda hizmet veren servis ekiplerinden de söz etmek istiyorum. Düzenli olarak bakım hizmeti aldığım bu ekip gerçekten kaliteli işlere imza atıyor.
    Henüz tanışmadıysanız sizler de hizmet alabilirsiniz. Hem yardım sever hem de çok ilgili insanlar. Kombi çalışmasına rağmen sıcak su alamadığım için ekibi aramıştım. Aynı gün sorunu çözdüler ve zahmetsiz bir şekilde hizmet sundular. Kendilerine teşekkür ediyorum ve kesinlikle ama kesinlikle tavsiye ediyorum.

  5. Demirdöküm markasının kombilerini markanın yıllardan beridir bildiğim ve duyduğum bir marka olmasından dolayı tercih ettim. Sorunsuz bir biçimde kombi çalışmasına devam edereken aniden arıza vermeye başladı bir kaç arızanın kontrolünü yaparak düzeltmeme rağmen arızaların önünü kesemedim.Bu nedenle bir teknik servisten yardım almak istedim. Karşıma Demirdöküm’ün Beyoğlu Teknik Servisi çıktı. Servis yetkilileri ilet irtibata geçerek sürekli sorun çıktığını söyledim bazı detayları anlattıktan sonra gün içinde elemanlarının geleceğini belirttirler. Öğlen 12 civarında bir yetkili gelerek kombinin genel sorunlarına baktım ve bazı parçaların değişimini yaparak kombinin ayarlarını yeniledi. Oldukça hızlı gelişen bu süreç sonucunda iki aydır bir arıza ile karşılaşmadım.

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Klimacozum.com Altusservis.net Profilo-servis.com Onarimmerkezleri.com Electservis.com Buderus-servis.org 4445545.com