İstanbul

Demirdöküm Servis Silivri

Demirdöküm Servisleri
FİRMA :Vedat Özmen
ADRES:Piri Mehmet Paşa Mh. Özgür Sk. No:9/C
ÇAĞRI MERKEZİ :444 1 833
HİZMET SAATLERİ :PAZARTESİ : 07:55 – 18:33
SALI : 07:55 – 18:33
ÇARŞAMBA : 07:55 – 18:33
PERŞEMBE : 07:55 – 18:33
CUMA : 07:55 – 18:33
CUMARTESİ : 08:54 – 17:24

 • Esin Ferda

  Su açıldığında kombi yanıyor fakat ısıtmıyor bu konuda ne yapabilirim ?

 • Nimet

  Demirdöküm markasını sürekli duyuyordum ve yerli marka olmasından dolayı teknoloji ve kalitesi beni biraz endişelendiriyordu. Çünkü Türkiye’ de elektronik ürünlerde kasa iyi olurken iç yapısı o kadar da iyi olmuyor çoğunlukla. Durum böyle olunca yıllarca önyargılı olarak baktım Demirdöküm kombilere ama kullanmak zorunda kalınca yanıldığımı anladım. Gerçekten çok az doğalgaz ve elektrik tüketimi yapan modelleriyle çok verimli bir kullanım performansı var. Özellikle de kışın doğalgaz faturasında neredeyse yarı yarıya indirim sağladı bana. Cihazın servis hizmetleri de oldukça kaliteli Demirdöküm Servis Silivri firmasını ne zaman arasınız, her sorun için anlayışla bilgi alan ve yönlendirmelerde bulunan personelleri var.

 • Orbay

  Tam 6 yıldır kullandığımız kombi artık çok fazla su kullanmaya başladı ve buna rağmen düzgün ısıtmıyordu. Bu yüzden Demirdöküm Servis Silivri firmasını aradık. Eve kadar gelen ekip hemen kombinin ön panelini sökerek, kombinin içini inceledi ve bu sırada da bizden yaşadığımız sorunlar hakkında bilgi aldılar. Kombinin içerisindeki bazı tesisat borularında tıkanma meydana geldiğini belirlediler. En azından bize söyledikleri teşhisleri bu yöndeydi, teknik yorumunu bilemem. Neyse borulardaki tıkanıklığı gidermek için ellerindeki malzemelerle birkaç müdahale yaptılar ve kombi sanki yeni almışız gibi çalışmaya başladı. Silivri kombi firmasına kaliteli hizmetleri ve personellerine de güler yüzlü ve anlayışı yaklaşımları için tek tek teşekkür ediyorum. Kazancınız bol olsun.

 • Yılmaz

  Uzun zamandan beri kullanmakta olduğumuz kombi bozulunca yeni bir kombi satın almak için arayışa girdik. Bu konuda çevremiz tarafından çok fazla övüldüğünden dolayı Demirdöküm markasında karar kıldık. Satın aldığımız kombi ilk dönemlerde gayet iyi bir performans ortaya çıkarıyorken sonraki dönemde performans bakımından eskiyi arattığını fark ettik. Bizde bu can sıkan sorundan bir an önce kurtulmak için soluğu hemen Demirdöküm Servis Silivri adresinde aldık. Servis yapmış olduğu kısa incelemenin hemen sonrasında sorunu çözerek kombiyi bize teslim etti. Servisin ilgili ekibi sorunun çok büyümeden çözülmesine imkan sağlamıştı. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir servis süreci Demirdöküm Servis Silivri sayesinde tamamlanmış oldu.

 • Serhat

  Yaklaşık 5 yıl önce satın aldığım evde Demirdöküm marka kombi kullanılıyordu. Ben de masraf olmasın diyerekten hiç değiştirme girişiminde bulunmadım. Aradan geçen beş yıllık sürede de hiç arızasını görmedim. Ancak yakın zamanda kombinin su damlattığını farkettim. Altına bir kova koyup hemen Demirdöküm Servis Silivri şubesini aradım. Gelen ekip sorunun kireçlenmeden kaynaklandığını söyleyerek parça değişimi olması gerektiğini belirtti. Bize bu süre zarfında kombiyi kapalı tutmamız gerektiğini söyleyip gittiler. İki gün sonra gelip yerinde parça değişimini yapıp sorunu çözdüler.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA