Demirdöküm Servis Ümraniye

Demirdöküm, uzun yıllardır kaliteli ısıtma sistemleriyle tanınan bir markadır. Ümraniye bölgesinde, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak adına özel Demirdöküm servis hizmetimizle buradayız.

Demirdöküm Servis Ümraniye İletişim:

Ümraniye Demirdöküm Servisi
ADRES:Arzuhal Sk. No:3 D:1 Elmalıkent 34764 Ümraniye/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ :0850 668 04 01
HİZMET SAATLERİ :Hafta içi : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 08:00 – 20:00

Neden Ümraniye Demirdöküm Servisi Tercih Etmelisiniz?

1. Profesyonellik ve Deneyim: Biz, uzun yıllara dayanan deneyimimizle Demirdöküm markasının en iyi şekilde anlaşılmasını sağlıyoruz. Uzman teknik ekibimiz, ısıtma sistemlerinizdeki her türlü sorunu titizlikle çözer.

2. Hızlı Çözümler: Özel Demirdöküm servis Ümraniye olarak, sorunlarınıza hızlı çözümler sunuyoruz. Size zamanında ve etkili bir şekilde hizmet vererek, ısıtma sistemlerinizin en kısa sürede çalışır duruma gelmesini sağlıyoruz.

3. Güvenilirlik: Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli önceliktir. Güvenilir ve dürüst hizmet anlayışımızla, sizlere en kaliteli servisi sunmak için buradayız.

“Demirdöküm Servis Ümraniye” üzerine 5 yorum

  1. Uzun senelerdir kullanmakta olduğumuz Demirdöküm marka kombi bu sabah F15 adlı arıza kodunu verdi ve çalışmıyor. Sıcak suya çok ihtiyacımız olduğu bu günlerde mağdur durumdaydık. İnternetten arıza kodu hakkında bilgi almak için baktığımda parça değişimi gerektiği yazıyor. Birkaç yere sordum fahiş fiyatlar verildi. Bunun üzerine çevremden tavsiye üzerine iletişime geçtiğim Demirdöküm Servis Ümraniye ekibi uygun fiyata ve profesyonelce sorunumu çözdü.

  2. Yaklaşık 10 senedir sorunsuz bir şekilde kullandığım Demirdöküm marka kombimin yakın zamanda ekran kartı bozuldu ve F18 isimli arıza kodunu vermeye başladı. Ben de vakit kaybetmeden Demirdöküm Servis Ümraniye şubesi ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde adresime gelen ekip ekran karı onarımını yaptı. Şimdilik bir sorunuyla karşılaşmadım. Kendilerine teşekkür ederim.

  3. Ümraniye ilçesinde bulunan atölyemizde uzun zamandır Demirdöküm marka kombi kullanılıyoruz. Şu zamana dek de performansından oldukça memnunduk. Fakat geçtiğimiz ay kombimiz F4 nolu arıza kodunu vermeye başladı. Biz de hemen Demirdöküm Servis Ümraniye şubesi ile iletişime geçtik. Gelen ekip gaz valfinde bir arıza yaşandığını belirtti ve parça değişimi yaparak sorunu giderdi.

  4. Kombi ile ilgili sorun yaşadığımda kendi başıma müdahale etmekten kaçınıyorum. Bu ürünler gerçekten çok hassas ve yapılacak hatalı bir müdahale sonrası sıkıntı daha da büyüyebilir. Bu tür bir problem yaşamamak adına doğrudan demirdöküm servis ekiplerini arıyorum. Ümraniye’de hizmet veren firmadan fazlasıyla memnunum. Bugüne kadar birçok kez bakım hizmeti aldım ve işlerinde gayet başarılı olduklarını da belirtmek isterim.
    Eğer sizler de kombileriniz ile alakalı bir sorun yaşarsanız hiç tereddüt etmen bu ekibe başvurabilirsiniz. Zaten müşteri yorumlarına bakarsanız ne kadar kaliteli iş yaptıklarını sizler de kendi gözleriniz ile görmüş olacak ve bana hak vereceksiniz.

  5. Demirdöküm’ün İsofast modelli kombisini kullanıyorum. Kombim gayet iyi çalışıyor ve 6 aylık kullanım süreci boyunca hiçbir şekilde sorun vermedi. Bir kaç gündür ise F21 adlı bir arıza veriyor. İlk başlarda basınç ile alakalı olduğunu düşünsemde basınç düzeyinin ideal olduğunu gördüm. Sorunun çözümü için Demirdöküm’ün Ümraniye Teknik Servisine telefon ile ulaşarak yardımcı olmalarını istedim. Telefonda oldukça ilgili bir biçimde iletişim kurdular. Gün içinde teknik servis elemanları gelerek kombinin arızası ile uğraştılar ve sorunun su dolaşımı ile ilgili olduğun sonucuna vardılar. Ancak geç bir saat olduğu için ertesi gün belirli saatte geleceklerini belirtiler. Ertesi gün eksik parçaları tamamlamış bir biçimde gelerek 30 dakika içerisinde arızayı sonlandırdılar.

Yorumlar kapalı.

TIKLA SERVİSİ ARA
Klimacozum.com Altusservis.net Profilo-servis.com Onarimmerkezleri.com Electservis.com Buderus-servis.org 4445545.com