İstanbul

Demirdöküm Servis Ümraniye

Demirdöküm Servis Kocaeli
Ümraniye Demirdöküm Servisi
ADRES:Arzuhal Sk. No:3 D:1
Elmalıkent
34764 Ümraniye/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ :0850 668 04 01
HİZMET SAATLERİ :PAZARTESİ : 07:55 – 18:33
SALI : 07:55 – 18:33
ÇARŞAMBA : 07:55 – 18:33
PERŞEMBE : 07:55 – 18:33
CUMA : 07:55 – 18:33
CUMARTESİ : 08:54 – 17:24

4 Yorum

 • Reply
  Tayfur

  Uzun senelerdir kullanmakta olduğumuz Demirdöküm marka kombi bu sabah F15 adlı arıza kodunu verdi ve çalışmıyor. Sıcak suya çok ihtiyacımız olduğu bu günlerde mağdur durumdaydık. İnternetten arıza kodu hakkında bilgi almak için baktığımda parça değişimi gerektiği yazıyor. Birkaç yere sordum fahiş fiyatlar verildi. Bunun üzerine çevremden tavsiye üzerine iletişime geçtiğim Demirdöküm Servis Ümraniye ekibi uygun fiyata ve profesyonelce sorunumu çözdü.

 • Reply
  Polat

  Yaklaşık 10 senedir sorunsuz bir şekilde kullandığım Demirdöküm marka kombimin yakın zamanda ekran kartı bozuldu ve F18 isimli arıza kodunu vermeye başladı. Ben de vakit kaybetmeden Demirdöküm Servis Ümraniye şubesi ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde adresime gelen ekip ekran karı onarımını yaptı. Şimdilik bir sorunuyla karşılaşmadım. Kendilerine teşekkür ederim.

 • Reply
  Ferhat

  Ümraniye ilçesinde bulunan atölyemizde uzun zamandır Demirdöküm marka kombi kullanılıyoruz. Şu zamana dek de performansından oldukça memnunduk. Fakat geçtiğimiz ay kombimiz F4 nolu arıza kodunu vermeye başladı. Biz de hemen Demirdöküm Servis Ümraniye şubesi ile iletişime geçtik. Gelen ekip gaz valfinde bir arıza yaşandığını belirtti ve parça değişimi yaparak sorunu giderdi.

 • Reply
  Sezer

  Kombi ile ilgili sorun yaşadığımda kendi başıma müdahale etmekten kaçınıyorum. Bu ürünler gerçekten çok hassas ve yapılacak hatalı bir müdahale sonrası sıkıntı daha da büyüyebilir. Bu tür bir problem yaşamamak adına doğrudan demirdöküm servis ekiplerini arıyorum. Ümraniye’de hizmet veren firmadan fazlasıyla memnunum. Bugüne kadar birçok kez bakım hizmeti aldım ve işlerinde gayet başarılı olduklarını da belirtmek isterim.
  Eğer sizler de kombileriniz ile alakalı bir sorun yaşarsanız hiç tereddüt etmen bu ekibe başvurabilirsiniz. Zaten müşteri yorumlarına bakarsanız ne kadar kaliteli iş yaptıklarını sizler de kendi gözleriniz ile görmüş olacak ve bana hak vereceksiniz.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR