İstanbul

Demirdöküm Servis Ümraniye

Demirdöküm Servis Kocaeli
Ümraniye Demirdöküm Servisi
ADRES:Arzuhal Sk. No:3 D:1
Elmalıkent
34764 Ümraniye/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ :0850 668 04 01
HİZMET SAATLERİ :PAZARTESİ : 07:55 – 18:33
SALI : 07:55 – 18:33
ÇARŞAMBA : 07:55 – 18:33
PERŞEMBE : 07:55 – 18:33
CUMA : 07:55 – 18:33
CUMARTESİ : 08:54 – 17:24
 • Tayfur

  Uzun senelerdir kullanmakta olduğumuz Demirdöküm marka kombi bu sabah F15 adlı arıza kodunu verdi ve çalışmıyor. Sıcak suya çok ihtiyacımız olduğu bu günlerde mağdur durumdaydık. İnternetten arıza kodu hakkında bilgi almak için baktığımda parça değişimi gerektiği yazıyor. Birkaç yere sordum fahiş fiyatlar verildi. Bunun üzerine çevremden tavsiye üzerine iletişime geçtiğim Demirdöküm Servis Ümraniye ekibi uygun fiyata ve profesyonelce sorunumu çözdü.

 • Polat

  Yaklaşık 10 senedir sorunsuz bir şekilde kullandığım Demirdöküm marka kombimin yakın zamanda ekran kartı bozuldu ve F18 isimli arıza kodunu vermeye başladı. Ben de vakit kaybetmeden Demirdöküm Servis Ümraniye şubesi ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde adresime gelen ekip ekran karı onarımını yaptı. Şimdilik bir sorunuyla karşılaşmadım. Kendilerine teşekkür ederim.

 • Ferhat

  Ümraniye ilçesinde bulunan atölyemizde uzun zamandır Demirdöküm marka kombi kullanılıyoruz. Şu zamana dek de performansından oldukça memnunduk. Fakat geçtiğimiz ay kombimiz F4 nolu arıza kodunu vermeye başladı. Biz de hemen Demirdöküm Servis Ümraniye şubesi ile iletişime geçtik. Gelen ekip gaz valfinde bir arıza yaşandığını belirtti ve parça değişimi yaparak sorunu giderdi.

 • Sezer

  Kombi ile ilgili sorun yaşadığımda kendi başıma müdahale etmekten kaçınıyorum. Bu ürünler gerçekten çok hassas ve yapılacak hatalı bir müdahale sonrası sıkıntı daha da büyüyebilir. Bu tür bir problem yaşamamak adına doğrudan demirdöküm servis ekiplerini arıyorum. Ümraniye’de hizmet veren firmadan fazlasıyla memnunum. Bugüne kadar birçok kez bakım hizmeti aldım ve işlerinde gayet başarılı olduklarını da belirtmek isterim.
  Eğer sizler de kombileriniz ile alakalı bir sorun yaşarsanız hiç tereddüt etmen bu ekibe başvurabilirsiniz. Zaten müşteri yorumlarına bakarsanız ne kadar kaliteli iş yaptıklarını sizler de kendi gözleriniz ile görmüş olacak ve bana hak vereceksiniz.

 • Vedat

  Demirdöküm’ün İsofast modelli kombisini kullanıyorum. Kombim gayet iyi çalışıyor ve 6 aylık kullanım süreci boyunca hiçbir şekilde sorun vermedi. Bir kaç gündür ise F21 adlı bir arıza veriyor. İlk başlarda basınç ile alakalı olduğunu düşünsemde basınç düzeyinin ideal olduğunu gördüm. Sorunun çözümü için Demirdöküm’ün Ümraniye Teknik Servisine telefon ile ulaşarak yardımcı olmalarını istedim. Telefonda oldukça ilgili bir biçimde iletişim kurdular. Gün içinde teknik servis elemanları gelerek kombinin arızası ile uğraştılar ve sorunun su dolaşımı ile ilgili olduğun sonucuna vardılar. Ancak geç bir saat olduğu için ertesi gün belirli saatte geleceklerini belirtiler. Ertesi gün eksik parçaları tamamlamış bir biçimde gelerek 30 dakika içerisinde arızayı sonlandırdılar.

 • Özel Demirdöküm Servis Merkezi - Serkan Hüseyin Atay

  […] servis hizmetlerini ilimizin dört bir yanındaki Demirdöküm müşterilerine ulaşabilmek için Demirdöküm Servis Ümraniye ismi altında özel servis hizmeti vermekteyiz. Hizmetlerinde kalite ve hız önceliği ilkesiyle […]

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA