İstanbul

Demirdöküm Servis Sancaktepe

Demirdöküm Kombi E5 Arızası
Sancaktepe Demirdöküm Servisi
ADRES:Dinçer Sk. No:18
Kemal Türkler
34785 Dudullu Osb/Sancaktepe/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ :0850 446 03 49
HİZMET SAATLERİ :PAZARTESİ : 07:55 – 18:33
SALI : 07:55 – 18:33
ÇARŞAMBA : 07:55 – 18:33
PERŞEMBE : 07:55 – 18:33
CUMA : 07:55 – 18:33
CUMARTESİ : 08:54 – 17:24
  • Nur

    Geçen ay garantisi biten Demirdöküm marka kombimizin termostatımız birkaç gündür arızalıydı. Kombinin ısıtmasında ya da sıcak su tedariğinde bir problem olmamasına rağmen bugün sabah saatlerinden beri kontrol amaçlı yaktığımızda kombinin ekranında gösterdiği derece kadar petekler ısınmıyordu. Öğlen tekrar baktığımda ise ekranında F5 arıza kodunun yazdığını gördüm. Hemen yakınımızda olduğu için Demirdöküm Servis Sancaktepe ile iletişime geçerek problemimizi bildirdim. Yarım saat içerisinde gelerek termostatımızı değiştirerek kombimizi anında tamir ettiler.

  • Sermet

    Geçtiğimiz sene kullanmakta olduğumuz Demirdöküm marka kombimizin anakartında arızalanmıştı ve değişimini yaptık. Fakat o günden beri kombimiz belirli aralıklarla kendi kendine kapanmakta. Değişimi yapan teknik servis de kart değişimi yapıldığını, kombinin, yeni anakartı tanıyana kadar böyle bir şeyin normal olduğu gibi saçma bir gerekçe sundu. Bilgili arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Böyle bir şeyin olması acaba mümkün mü? Çünkü gerçekten sıkılmaya başladık bu durumdan.

  • Onur

    Uzun senelerden beridir kullanmakta olduğum Demirdöküm markalı kombimde şu ana kadar hiçbir arızayla karşılaşmamıştım. Fakat yakın zamanda kombim birdenbire F02 nolu arıza kodunu vermeye başladı. Kombilerden hiç anlamadığım için hemen Demirdöküm Servis Sancaktepe şubesini aradım. Gelen ekip kombinin prosestatta arıza olduğunu tespit etti ve kısa süre içerisinde arzıayı giderdi.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA