Demirdöküm Servis Sancaktepe

Demirdöküm, sıcak su ihtiyaçlarınıza çözüm sunan, güvenilir ve kaliteli kombi ürünleri ile bilinen bir markadır. Özellikle Sancaktepe bölgesinde, Demirdöküm kombi kullanıcıları için sunduğumuz özel servis hizmetimizle, sizlere en iyi çözümleri sunmayı amaçlıyoruz.

Demirdöküm Servis Sancaktepe İletişim:

Sancaktepe Demirdöküm Servisi
ADRES:Dinçer Sk. No:18 Kemal Türkler 34785 Dudullu Osb/Sancaktepe/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ :0850 446 03 49
HİZMET SAATLERİ :Hafta içi : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 08:00 – 20:00

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

1. Tecrübe ve Uzmanlık

Biz, Sancaktepe ilçesinde uzun yıllardır faaliyet gösteren bir ekip olarak, Demirdöküm kombi sistemleri konusunda geniş bir tecrübeye sahibiz. Uzman kadromuz, her türlü sorununuzu çözebilecek donanıma ve bilgiye sahiptir.

2. Hızlı ve Güvenilir Hizmet

Özel Demirdöküm servisimiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, çağrılarınıza hızlı ve güvenilir bir şekilde yanıt verir. Acil durumlarda dahi, profesyonel ekibimizle en kısa sürede sizin yanınızdayız.

3. Orijinal Yedek Parça Kullanımı

Kombi bakım ve onarımlarında kullandığımız yedek parçalar, orijinal Demirdöküm ürünleridir. Bu sayede cihazınızın performansını yüksek tutar ve uzun ömürlü kullanım sağlarsınız.

“Demirdöküm Servis Sancaktepe” üzerine 3 yorum

  1. Geçen ay garantisi biten Demirdöküm marka kombimizin termostatımız birkaç gündür arızalıydı. Kombinin ısıtmasında ya da sıcak su tedariğinde bir problem olmamasına rağmen bugün sabah saatlerinden beri kontrol amaçlı yaktığımızda kombinin ekranında gösterdiği derece kadar petekler ısınmıyordu. Öğlen tekrar baktığımda ise ekranında F5 arıza kodunun yazdığını gördüm. Hemen yakınımızda olduğu için Demirdöküm Servis Sancaktepe ile iletişime geçerek problemimizi bildirdim. Yarım saat içerisinde gelerek termostatımızı değiştirerek kombimizi anında tamir ettiler.

  2. Geçtiğimiz sene kullanmakta olduğumuz Demirdöküm marka kombimizin anakartında arızalanmıştı ve değişimini yaptık. Fakat o günden beri kombimiz belirli aralıklarla kendi kendine kapanmakta. Değişimi yapan teknik servis de kart değişimi yapıldığını, kombinin, yeni anakartı tanıyana kadar böyle bir şeyin normal olduğu gibi saçma bir gerekçe sundu. Bilgili arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Böyle bir şeyin olması acaba mümkün mü? Çünkü gerçekten sıkılmaya başladık bu durumdan.

  3. Uzun senelerden beridir kullanmakta olduğum Demirdöküm markalı kombimde şu ana kadar hiçbir arızayla karşılaşmamıştım. Fakat yakın zamanda kombim birdenbire F02 nolu arıza kodunu vermeye başladı. Kombilerden hiç anlamadığım için hemen Demirdöküm Servis Sancaktepe şubesini aradım. Gelen ekip kombinin prosestatta arıza olduğunu tespit etti ve kısa süre içerisinde arzıayı giderdi.

Yorumlar kapalı.

TIKLA SERVİSİ ARA
Klimacozum.com Altusservis.net Profilo-servis.com Onarimmerkezleri.com Electservis.com Buderus-servis.org 4445545.com