Demirdöküm Servis Ataşehir

Demirdöküm markasıyla tanınan ısınma sistemleri, günümüzde birçok evin tercihi haline gelmiştir. Ancak, bu kaliteli cihazların uzun ömürlü olabilmesi ve en iyi performansı sunabilmesi için düzenli bakım ve servis hizmetleri şarttır. İşte tam da bu noktada, Özel Demirdöküm Servis Ataşehir olarak biz devreye giriyoruz.

Demirdöküm Servis Ataşehir
Demirdöküm Servis Ataşehir

Demirdöküm Servis Ataşehir İletişim:

FİRMA :Bahar Konaş
ADRES:Ihlamurkuyu Mah. Çanakkale Cad. No:24/A
ÇAĞRI MERKEZİ :444 1 833
HİZMET SAATLERİ :Hafta içi : 08:00 – 19:00
Cumartesi : 08:00 – 19:00

Neden Özel Demirdöküm Servis Ataşehir’i Tercih Etmelisiniz?

İşte Özel Demirdöküm Servis Ataşehir olarak sizlere sunduğumuz avantajlar:

1. Uzman Kadro ve Deneyim

Servis hizmetlerinde uzmanlaşmış ekibimiz, Demirdöküm marka cihazlar konusunda geniş bir bilgi birikimine sahiptir. Sorunlarınızı tespit ederken geçmiş tecrübelerimizden faydalanarak hızlı ve kesin çözümler sunarız.

2. Hızlı ve Etkili Çözümler

Isınma sisteminizde meydana gelen bir arıza durumunda, hızlı müdahale önemlidir. Özel Demirdöküm Servis Ataşehir olarak, çağrılarınıza en kısa sürede cevap verir ve teknik ekipmanımızla sorunlarınıza anında çözüm üretiriz.

3. Orjinal Yedek Parça Kullanımı

Cihazlarınızın performansını yüksek tutabilmek ve uzun ömürlü kullanım sağlamak adına sadece orjinal Demirdöküm yedek parçalarını kullanıyoruz. Bu sayede, kalite standartlarını yükselterek müşteri memnuniyetini artırıyoruz.

4. Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Anlayışı

Özel Demirdöküm Servis Ataşehir olarak müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İşimizi titizlikle yaparak, siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmak ve sürdürmek için çaba sarf ediyoruz.

“Demirdöküm Servis Ataşehir” üzerine 25 yorum

 1. Kombimde bir sıkıntı oldu internetten araştırıp yapmaya çalıştım olmadı servisi aradım gelip yaptılar işi ehline bırakmak lazım 🙂 elinize sağlık…

 2. Yerli marka diye tercih edip aldığımız Demirdöküm marka kombinin garanti belgesini kaybettim. Bu nedenle çağrı merkezini aradım kombinin seri numarasından bulamadılar. Satın aldığım bayii aradım sürekli olarak oyalıyorlar. Servis çağıracağım, bu yüzden çağıramıyorum. Garanti süresi bitene kadar oyalayacaklar herhalde. Garanti belgesi olmadan bakan Demirdöküm servis Ataşehir’de var mı acaba? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

 3. Demirdöküm marka kombi 10 gündür arıza veriyor. Tehlikeli bir durum olmaması için Ataşehir Demirdöküm servisi çağırdım. Açıp baktılar sorunun elektrik tesisatı ile alakalı olduğunu söylediler. Normalde servisler hiçbir şey yapmasa bile bir ücret alırlar, bu servis abi bir şey yapmadık deyip para da istemediler. O zamandan beri tüm bakım ve arızalar için Ataşehir Demirdöküm servisi çağırıyorum ve müşteri odaklı yaklaşımları için de buradan teşekkür ediyorum.

 4. Türk markalarının yedek parça ve servis hizmetleri konusunda hep yetersiz olduğunu çevremden duyduğumdan, hayatım boyunca Türk markaların cihazlarını almamaya özen gösterdim. Ancak yeni taşındığım evimde Demirdöküm kombi ve klima kullanmak durumunda kaldım. Aslında benim için şans olduğu Ataşehir Demirdöküm Servisi merkezinin gerçekten inanılmaz olan hizmetini görünce, yıllardır yabancı markaların servisleriyle gereksiz yere mücadele ettiğimin farkına vardım.

 5. Arkadaşlarımın önerisiyle işyerim için Demirdöküm klima, evim için Demirdöküm kombi aldım. 4 ya da 5 yıldır falan kullandığım Demirdöküm kombi ve klimalardan çok memnunum. Aslında Demidöküm’ ün ekonomikliği ve kalitesinden bahsetmeye bile gerek yok. Ama bunların dışında Demirdöküm Servis Ataşehir merkezinin kaliteli ve ekonomik hizmetleri, cihazlarda sorun yaşamadan gerçekten memnun kalarak kullanabilmenize yardımcı olduğunu belirtmek isterim.

 6. Demirdöküm’e ait ürünlerin pek çoğunu evimde kullanıyordum. Hatta iş yerim için de Demirdöküm marka bir klima almaya karar verdim. Tüm işlemler tamamlandıktan ve klimanın ilk kurulumu yapıldıktan sonra ürünümü yaklaşık 3 sene kadar kullanabildim. Sonrasında ise yaşadığım şey tam anlamıyla bir fiyaskoydu. Klimanın kanatları zamanla açılmamaya başladığından dolayı soğutma ya da ısıtma işleminin tam olarak yapılamadığını fark ettim. Demirdöküm Servis Ataşehir bu konuda bize elinden gelen desteği de sağladı. Hem profesyonel bir ekibinin olması hem de son teknoloji ekipmanlar ile onarım gerçekleştirmeleri memnuniyet verici. Uzun vadede ürünlerimi sorunsuz şekilde kullanabileceğimi umuyorum. Servis sadece onarım konusunda değil, bakım konusunda da elinden gelen hizmeti verebiliyor.

 7. Apartmanda aktif olarak kullanmış olduğumuz kombi son zamanlarda yeterince ısıtmamaya başladı. Havalarında soğuk olması nedeni ile oldukça sorun yaşamaya başlamıştık. Evin içerisinde çocuklarda olduğu için hemen Demirdöküm Servis Ataşehir şubesi ile iletişime geçtik. Hızlı bir şekilde bize dönüş yapan servis elemanları, kombinin ısıtmama sorununu çözerek tamirini başarılı bir şekilde gerçekleştirdiler.

 8. Eski model bir Demirdöküm kombim var ve yıllardır kullanıyorum. Bu gibi durumlarda yerli ürün kullanmayı hep tercih etmişimdir. Fakat geçenlerde kombi arızalandı ve Ataşehir Demirdöküm servisini çağırdım. Sıcak su sensörünün bozulduğunu ve değişmesi gerektiğini söyledi fakat sorun şu ki değiştirecek sensör yok. Eski bir model olduğu için bu parçanın üretilmediğini, ancak ikinci el takabileceklerini söylediler. Üstelik ikinci el olarak takacağı sensör için garanti de vermiyor. Sadece işçilik için garanti verebilirlermiş. Demirdöküm servis Ataşehir’de birkaç tane var ve hepsi aynı şeyi söylüyor. Demirdöküm gibi bir marka neden kendi parçasının üretimini durdurur, hadi durdurdu neden stok bulundurmaz anlayamıyorum. Küçük bir parça için kombiyi mi değiştirmemizi istiyorlar?

 9. Demirdöküm yerli marka olduğundan tercih ettik. Ancak cihazı aldıktan sonra yaşadığımız problemler nedeniyle internette hakkında daha fazla araştırma yaptık. Yaptığımız araştırmada Demirdöküm markalı kombilerde bizim yaşadığımıza benzer sorunlar kullanıcılar tarafından çok sık şekilde yaşanıyor. Herkes illa ki kombisinde bir sorun yaşıyor. Teknolojisi geliştikçe Demirdöküm kombilerde daha fazla arızayla karşılaşıyorsun. Ayrıca ne kadar yeni nesil Demirdöküm kombi kullanıyorsan servislerinin de verebildikleri hizmet kalitesi o kadar düşüş yaşıyor. Bir türlü anlayamadığım şekilde cihazdaki onarımlar ya çok uzun sürüyor ya da bana çok yüksek maliyete neden oluyor. Üstelik bakımları yapılan, düzenli kullanılan bir cihaz olmasına rağmen. Bu yüzden iyi bir Demirdöküm Servis Ataşehir firması arıyorum.

 10. Demirdöküm, Türkiye’ de üretilen bir marka olduğundan servisinin iyi olacağını düşündüm ve o yüzden indirimdeyken satın aldım. Çünkü daha önce yurtdışında üretilen markaları kullanırken, servis konusunda çok fazla sıkıntı yaşadım. Ya parça temin etmekte zorlanıyorlar ya da üründe fabrika çıkışlı bir sorun olduğundan çözüm sağlayamıyorlar. Bu yüzden yeni evimizde Demirdöküm kombileri denemek istedim. İyi de böyle bir seçimde bulunmuşum. Çünkü adeta yıllarda bu çağda eziyet çekiyormuşum. Şimdi kombide en ufak bir arıza gördüğümde ya da periyodik bakımı için telefonu kaldırıp, Demirdöküm Servis Ataşehir merkezini arıyorum, hemen geliyorlar sorunları çözümsüz bırakmıyorlar. Üstelik çok daha uygun fiyatları var.

 11. Kombi satın almak için uzun süreden beri devam eden arayışımızdan sonra Demirdöküm markasında karar kıldık. Özellikle kaliteli modelleri bünyesinde bulundurması bizim için cezbedici durumlar arasına giriş yapmıştı. Satın aldığımız kombi modeli bir süre geçtikten sonra eski performansını aratmaya başladı. İlk günlerle bir karşılaştırma yapıldığında bariz bir şekilde performansında düşüşün olduğunu gördük. Bu durumdan kurtulmak ve kombiyi eski veriminde kullanabilmek için fazla vakit kaybetmeden hemen Demirdöküm Servis Ataşehir İçerenköy adresini tercih ettik. Servis ilgili ekibi sayesinde bu sorundan bizi hızlı bir şekilde kurtarmış oldu. Her açıdan memnun kaldığımız bir servis süreci servisin varlığı sayesinde iyi bir şekilde noktalandı.

 12. Uzun yıllardır evimizde kullandığımız Demirdöküm marka kombimizin kablosuz oda termostatı duvara çivi çakarken yere düştü ve pil kapağının tırnağı kırıldı. Bu sebeple termostat kullanılamaz hale geldi. İnternetten araştırıp baktım ama sadece kapağı satılmadığı için yeni termostat almak zorunda kaldık. Ben de vakit kaybetmeden Demirdöküm Servis Ataşehir şubesiyle iletişime geçip eski termostatı yenisiyle değiştirdim. Fakat küçücük bir pil kapağının ayrı satılmıyor olması da marka hakkında kafamda kuşkular oluşturdu.

 13. Yakın zamanda kullanıdığım Demirdöküm marka kombi arızalanmıştı. Gelen ekip parça değişimi yaparak sorunu giderdi. Fakat aradan bir hafta bile geçmeden kombim tekrar arızalandı ve ekranda F20 hata kodunu verdi. Bu sefer ben de Demirdöküm Servis Ataşehir şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip diğer arıza giderilirken yapılan parça değişimi sonucu ayarların yapılmadığını tespit etti. Teknik servis ekibi tarafından ayarları yapıldıktan sonra kombimin F20 arızası ortadan kalkmış oldu.

 14. Uzun yıllardır evimizde kullanmamıza rağmen hiç problem çıkarmayan Demirdöküm marka kombimizin kablosuz oda termostatı duvara çivi çakarken yere düştü. Bu esnada pil kapağının kırılan kombimiz bu sebeple termostatı kullanılamaz hale geldi. İnternetten araştırıp baktım ama sadece kapağı satılmadığı için yeni termostat almak zorunda kaldık. Ben de vakit kaybetmeden Demirdöküm Servis Ataşehir yetkilileri iletişime geçip eski termostatı yenisiyle değiştirttim. Ekip çok hızlı ve güler yüzlü olduğu için tavsiye ediyorum.

 15. En çok bilinen kombi markalarından biri olan Demirdöküm servis Ataşehir ile çalışıyoruz. Kombimle alakalı her durumda kendileriyle iletişime geçiyorum ve sürekli her durumda pozitif enerjileri ile bir müşteri olarak beni gerçekten memnun ediyorlar. Kendilerine her zaman ikramlık hazırlıyor ve işlerini temiz ve güven içerisinde yapmalarını da takdir ediyorum.

 16. Her yıl düzenli olarak kombime bakım yaptırdığım ve tonlarca para ödediğim halde ertesi yıl kombim yine çok zayıf çalışmaya başlıyordu. Bu durumdan iyice sıkılmış ve kombimi değiştirme kararı almışken birden Demirdöküm servis Ataşehir ekibi ile tanıştım. Sundukları hizmet sayesinde yeni bir kombi masrafı yapmaktan gerçek anlamda kurtuldum.

 17. Peteklerimin her sene kenarlarında biriken suyun çok kirli olduğunun farkındaydım ancak verimli çalışan bir kombiye sahip olduğum için çok dikkate almamıştım. Meğerse kombimin içerisinde olan bir arızadan ötürü peteklerim siyahlaşmaya başlamış. Bu sorunu çözen ve kısa sürede yepyeni bir kullanım hediye eden Demirdöküm servis Ataşehir ekibine çok minnettarım.

 18. Biz de kombi alırken uzun araştırmalar yapıp hem cebimize uygun hem de kaliteli bir kombi almak istemiştik. Çevremizin de tavsiyesi üzerine döneminde Demirdöküm’ün en son çıkan modelini satın aldık. Başlarda sorunsuz bir şekilde çalışan kombimiz birkaç yıl sonra garantisi bitince ekranda F8 arıza kodunu vermeye başladı. Çağırdığımız Demirdöküm Servis Ataşehir şubesi sorunun tesisattaki gidiş suyunun sensönsünden kaynaklandığını ifade edip, tamir ederek sorunumuzu çözdü.

 19. Yaklaşık olarak 5 sene önce oturduğum ev için Demirdöküm marka kombi satın almıştım. Her sene başka bir arızası çıkaran kombimin bu sene de anakartı arızalandı. Yeni bir kombi almamak adına onun da tamirini yaptırmak için Demirdöküm Servis Ataşehir şubesini aradım. Gelen ekip ankartı değişim yapmamın maliyetli olacağını söyleyip tamir etmeyi deneyeceklerini söyledi. Ancak bunun için 1 hafta kadar sürebileceğini söylemelerine rağmen üç gün geçmeden onarım yapılmış şekilde kombim teslim edildi. Kendilerine teşekkür ederim.

 20. Yaklaşık 4 yıldır kullandığım ve bugüne kadar herhangi bir sorun yaşatmayan demirdöküm kombimiz, birkaç hafta önce çalışmamaya başladı. Aslında bakım hizmeti almadığımız için hata biraz da bizde ancak bundan sonra daha profesyonel davranacağız. İşin garibi ise prize takılı ve dijital ekranda bir sorun görünmüyordu. Ataşehir’de hizmet veren demirdöküm servis ekibini aradım.
  Çok fazla zamanım olmadığı için aynı gün gelmelerini rica ettim ve kırmadılar. Su basıncının düşük olduğunu tespit ettik ve bunu kısa süre içerisinde çözdüler. Bu profesyonel ekipten memnun kaldığım için buradan da kendilerine teşekkür etmek isterim. Gerçekten kıymetli insanlar ve işlerini de iyi yapıyorlar.

Yorumlar kapalı.

TIKLA SERVİSİ ARA
Klimacozum.com Altusservis.net Profilo-servis.com Onarimmerkezleri.com Electservis.com Buderus-servis.org 4445545.com