Demirdöküm Servis Beykoz

Beykoz’da yaşayanlar için özel Demirdöküm servisi bulmak, kombi ve klima bakımında uzman bir ekiple çalışmak son derece önemlidir. İşte tam da bu noktada, Özel Demirdöküm Servis Beykoz olarak devreye giriyoruz.

Demirdöküm Servis Beykoz İletişim:

FİRMA :Özdemir Ticaret
ADRES:Kavacık Mah.Öztürk Sk. No:4 Kavacık BEYKOZ / İSTANBUL
ÇAĞRI MERKEZİ :444 1 833
HİZMET SAATLERİ :Hafta içi : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 08:00 – 20:00
Demirdöküm Servis Beykoz
Demirdöküm Servis Beykoz


Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

 1. Uzman Kadro: Deneyimli ve sürekli eğitim alan uzmanlarımızla kaliteli hizmet sunuyoruz.
 2. Hızlı Geri Dönüş: Taleplerinize en kısa sürede yanıt verir, hızlı çözümler sunarız.
 3. Güvenilirlik: Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak güvenilir bir servis sunarız.
 4. Rekabetçi Fiyatlar: Kaliteli hizmetimizi uygun fiyatlarla sunarak bütçenizi zorlamayız.

21 Comments

 1. Temizlik söz konusu olduğunda benden daha titizi olduğunu sanmıyorum. Ancak gelen bu ekibinizin klima monte aşamasındaki temizlik konusuna özen göstermeleri beni ayrı bir düzeyde hayran bıraktı.

 2. Ben demirdöküm kombi kullanıyorum. Ancak oldukça eskidi. Bu markadan genel olarak memnunum. Demirdöküm servis Beykoz kombimizi kullandığımız süre boyunca da çok ilgili davrandı ve memnun kaldık. Eski kombimiz arızalandı ve artık parçalarını değiştirmek neredeyse yeni kombi bedeline denk düşecek. Bu nedenle yeni bir kombi taktırmayı düşünüyorum ama hangi modelini almam gerektiği konusunda emin olamadım. Yine Demirdöküm mü alsam yoksa başka bir marka mı tercih etsem? Ya da bu markanın yeni kombilerinde en iyi model hangisidir acaba?

 3. Kombi sıcak suyu iyi şekilde ısıtıyor ve peteklere sorunsuzca gönderiyor. Bu şekilde kullanımından yöne herhangi bir şikayetim yok. Ancak arada bir F13 sinyali yanıp duruyor ve musluğu açtığım zaman yok oluyordu. Kitapçığına baktım ve belirttiği şekilde tuş kombinasyonunu uyguladım ancak sorun çözülmedi. Demidöküm Servis Beykoz merkezi bana bu konuda nasıl yardımcı olabilir?

 4. Acemi bir kombi kliması olarak Demirdöküm kombi tercih ettim. Kombimi rahat rahat kullanmaya devam ederken ışığı yanıp sönmeye başladı sürekli olarak. Beykoz bölgesinde yaşıyorum. Demirdöküm Servis Beykoz hizmetinden yararlanmak istiyorum. Demirdöküm kombimdeki sürekli olarak kırmızı ışık yanma problemini kendim çözebilir miyim bir de bunu merak ediyorum? Servis şart mı bu durumda?

 5. Kombi ve klima konusunda Türkiye’ de sorun yaşatmayan tek firma bence Demirdöküm’dür. Ürünleri çok kaliteli olduğu zaten tartışmasız bir gerçekte, üzerine bir de daha önce oturduğum illerde çok memnun kalmıştım ve memlekette annemlerin de oturduğu bölgede servis hizmetlerinden çok memnunlar. Şimdi de Beykoz Demirdöküm Servis merkezinin güler yüzlü ve kaliteli hizmetlerinden her sorunumda bana fazlasıyla yardımcı olmalarından dolayı çok memnunum.

 6. Bu sene petekler ısınırken garip bir ses çıkarıyor. Özellikle geceleri kulak tırmalayan bu ses sorununu bir türlü çözemedik. Beykoz Demirdöküm servisini aradım, gelip baktılar. Kombide herhangi bir sorun yok dediler. Peteklerin havasını falan aldılar, suyu değiştirdiler birkaç gün ses gelmedi ama birkaç gün sonra tekrar sesler çıkmaya başladı. Bir daha aradım servisi, bu sefer petekleri sökerek teker teker temizlediler ama sorun yine düzelmedi. Demirdöküm servis Beykoz’da birkaç tane var, bu sefer diğerlerini aradım, durumu anlattım. Onlar da gelip baktılar, aynı işlemler ve aynı sonuç. Bir türlü peteklerden gelen bu sesin nedenini ve çözümünü bulamadık. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

 7. Sürekli reklamlarını ve kullananları gördüğümden ve fiyatı yüzünden çok kaliteli olduğunu düşündüğümden Demirdöküm markalı kombi aldım. Özellikle indirimde olması en önemli alma sebebimdi. Cihazı aldıktan sonra garanti süresi boyunca sadece yıllık bakımı için servisiyle görüştüm onun dışında hiç servise ihtiyacım olmadı. Ancak garanti süresi sona erer ermez cihaz hemen arızalandı. Sürekli olarak Demirdöküm Servis Beykoz firmasını arayarak, arıza kaydı oluşturmaya başladım. Servis personelleri geliyorlar birkaç müdahalede bulunuyorlar ve çözdük diyerek, gidiyorlar ama kısa bir süre sonra cihaz yeniden arızalanıyor. Servis personelleri mi işten tam anlamıyor yoksa kombide çözülemeyen bir sorun var henüz anlayabilmiş değilim.

 8. Demirdöküm kombiyi aldığımdan beri yıllık bakımına, kullanım kılavuzuna göre kullanmaya hep özen gösterdim. Bu şekilde dikkatli kullanmanın meyvelerinden açıkçası tam olarak aldım. Çünkü ne garanti süresi boyunca ne de garanti süresi bittikten sonra 2 yıl boyunca kombi hiçbir arıza vermedi. Dolayısıyla bana hiç masrafı olmadı. Sadece yılda bir defa Demirdöküm Servis Beykoz aracılığıyla kombinin bakımını yaptırdım. Şu an garanti süresinin dolmasından sonra üçüncü yıla girecek, hala hiçbir sorunu yok. Cihazlar evet çok kaliteli ama aldığım bakım hizmeti de gerçekten çok iyi. Ben bakımı yapan personelin işinde iyi olmasının da fazlasıyla bu konuda etkisi olduğunu düşünüyorum. Firmaya ve personellerine çok teşekkür ederim.

 9. Kombi satın almak için arayış içinde olduğumuz bir dönemde çevremizin tavsiyelerine uyarak Demirdöküm markasında karar kıldık. Satın aldığımız kombi modeli ilk dönemlerde performans bakımından memnun ediciyken ilerleyen dönemler içinde eski performansını aratmaya başlamıştı. Bu can sıkan durumdan bir an önce kurtulabilmek için soluğu hemen Demirdöküm Servis Beykoz Kavacık adresinde almayı tercih ettik. Servis yaptığı incelemenin hemen sonrasında sorunun basit bir durumdan kaynaklı olarak karşımıza çıktığını belirtti. Sorunu çok kısa bir süre içinde çözen servis kombiyi bize eski veriminde teslim etti. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir servis süreci bu şekilde Demirdöküm Servis Beykoz (Kavacık) sayesinde tamamlanmış oldu.

 10. Yıllardır kullandığım Demirdöküm marka kombim geçtiğimiz hafta F2 hatası vermeye başladı. Konu hakkında pek bilgim olmadığı için internetten bakıp cihaza birkaç kez reset attım. Ancak hata devam ettiği için ben de Demirdöküm Servis Beykoz şubesi ile iletişime geçtim. Ekip sıcak su NTC sensörünün arızalandığı ve parça değişimi yapılması gerektiğini söyledi. Parça değişimi yapıldıktan sonra kombimin arızası giderilmiş oldu.

 11. Kendimi bildim bileli Demirdöküm markasını bilirim. Yerli ve milli olması da kombi alımımda olukça etkili bir rol oynadı. Fakat son zamanlarda yaşadığım sorunlar, beni biraz bu markadan soğuttu. Kombi sürekli F0 hatası veriyor. İnternetten bakınca basıncın düşük olduğundan kaynaklandığı yazıyor. Ben de normal olması gereken ayara getiriyorum, birkaç gün sonra tekrar aynısı oluyor. Bu nedenle ne ev doğru düzgün ısınabiliyor ne de biz istediğimiz verimi alabiliyoruz. Kombisinde daha önce bu sorunu yaşayan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi?

 12. Günümüzde elektronik bir ürün alırken yüz defa düşünüp alıyoruz fiyatlarından dolayı. Aksi takdirde hem cebimizden hem de zamanımızdan oluruz. Ben de uzun uzadıya düşünmemin sonucunda Demirdöküm markasında karar kılmıştım. Fakat geçtiğimiz günlerde şu ana kadar sorunsuz bir şekilde çalışan kombim arıza vermeye başladı. Çağırdığım Demirdöküm Servis Beykoz şubesi sorunun ekran kartından kaynaklandığını tespit ederek değişimini yaptı ve sorunu ortadan kaldırdı.

 13. Kombimde çıkan sesin bir an önce düzelmesini bekledik ancak düzelmeyince Demirdöküm servis Beykoz ile görüştük. Kendileri hem bizimle çok yakından ilgilendiler hem de gerekli tüm bilgileri en detaylı şekilde vererek bizi bilgilendirdiler. Bundan sonra kombimle alakalı her durumda kendilerine başvuru yapacağımdan emin olabilirsiniz. Sizlere de tavsiye ederim.

 14. Kombimizde sürekli olarak meydana gelen basınç düşmesinden ötürü artık bıkmaya başladım. Sürekli olarak kontrol ettirmeme rağmen basınçlarda düşüklük devam ediyordu. Demirdöküm servis Beykoz sayesinde bu düşük basınç durumunu kısa sürede çözebildik. Ekibin profesyonel ve titiz çalışması bir müşteri olarak en dikkat ettiğim nokatalardan birisiydi ve beni haksız çıkarmadılar.

 15. Uzun yıllardır evimizde kullandığımız Demirdöküm marka kombimizin termostatının yeri değiştirildiği esnada duvara çivi çakarken yere düştü ve kırıldı. Bu sebeple termostatı kullanılamaz hale geldi. İnternetten araştırıp baktım ve yeni termostat almak zorunda kaldık. Ben de vakit kaybetmeden Demirdöküm Servis Beykoz şubesiyle iletişime geçip eski termostatı yenisiyle değiştirdim.

 16. Geçen sene kış ayında İstanbul’a tayinim çıktı. Beykoz ilçesinde yeni bir ev kiraladım. Kiraladığım evde de Demirdöküm kombi kullanılıyordu. Geçtiğimiz ay kombi F11 nolu arıza kodunu vermeye başladı. Kombiler hakkında pek bir bilgiye sahip olmadığım için hemen Demirdöküm Servis Beykoz şubesi ile iletişime geçtim. Gelen kombide su akışı sağlanmadığını tespit etti. Değişim yapmadan, tamir edip sorunum giderilmiş oldu.

 17. Kombi kullanımında nelere dikkat edilmesi gerektiğini bilen tecrübeli bir ürün kullanıcısı olduğumu düşünüyordum ancak bazı zamanlar bu konuda yetersiz olduğumu görüyorum. Demirdöküm marka kombimden fazlasıyla memnunum ve yıllardır kusursuz bir şekilde hizmet alıyorum. Aynı şekilde Beykoz’da faaliyetlerine devam eden demirdöküm ekibine de ayrıca teşekkür etmek isterim.
  Kombi çalışıyordu ama yeterli ısı verilmiyordu. Peteklerdeki sorunu filtreleri temizleyerek kısa süre içerisinde giderdiler. Ben kendilerinden fazlasıyla memnun kaldım ve işini bu denli iyi yapan insanların olduğunu bilmek gerçekten keyif veriyor. İhtiyaç duyduğunuz takdirde sizler de tereddüt etmeden arayabilir ve bu deneyim sahibi ekipten en iyi şekilde yardım alabilirsiniz.

 18. Demirdöküm kombimden uzun zamandır memnundum ancak son zamanlarda bir çok arıza vermeye başladı bu sorunlardan bazılarını internetten okuduğum yazılar neticesinde çözebilsem de son aldığım arıza ile birlikte bilgim tükendi bunun üzerine genel bakım yaptırmak için Demirdöküm Beykoz Teknik Servisi ile anlaştım. Ertesi gün gelerek kontrollerini sağlayarak kombi bakımını gerçekleştirdiler. Bunun sonucunda aldığım arızada giderilmiş oldu.

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Klimacozum.com Altusservis.net Profilo-servis.com Onarimmerkezleri.com Electservis.com Buderus-servis.org 4445545.com