Demirdöküm Servis Tuzla

Tuzla bölgesinde konforunuz için en iyi özel Demirdöküm servis hizmetini arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Biz, uzman ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla, Tuzla’daki özel Demirdöküm servisi ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız.

Demirdöküm Servis Tuzla İletişim:

Tuzla Demirdöküm Servisi
ADRES:Fırat Sk. No:23 İçmeler 34947 Tuzla/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ :0850 259 40 58
HİZMET SAATLERİ :Hafta içi : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 08:00 – 20:00
Demirdöküm Kombi F4 Arızası
Demirdöküm Servis Tuzla

Hizmetlerimiz

Demirdöküm Bakımı ve Onarımı

Demirdöküm cihazlarınızın düzenli bakımı, performanslarını artırır ve arızaların önüne geçer. Uzman teknik ekibimiz, cihazınızın en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için gereken bakım ve onarımları eksiksiz bir şekilde gerçekleştirir.

Yedek Parça Temini

Demirdöküm cihazlarının uzun ömürlü kullanımı için orijinal yedek parçalar kullanmak önemlidir. Biz, ihtiyaç duyduğunuz orijinal Demirdöküm yedek parçalarını temin ederek, cihazınızın verimliliğini ve dayanıklılığını artırırız.

“Demirdöküm Servis Tuzla” üzerine 4 yorum

  1. Geçtiğimiz sene tayinim çıkınca İstanbula’a yerleşmek zorunda kaldım. Kiraladığım evde de Demirdöküm kombi kullanılmaktaydı. Geçen kış tek bir sorun bile çıkarmayan kombim bu sene ne hikmetse aşırı gürültülü çalışıyordu. Mutfağın ücra bir köşesinde olmasına rağmen her odadan rahatlıkla gürültüsü duyuluyordu. Ben de teknik servis çağırmadan önce internetten araştırarak bilgilerini bulduğum Demirdöküm Servis Tuzla ekibi gelerek kombimin bakımını yaptı ve şu an hiç gürültü olmadan çalışan kombimden çok memnunum.

  2. Uzun yıllardan beridir sorunsuz çalışan Demirdöküm marka kombim aniden arızalanıp ekranda F0 arıza kodunu verdi. Hemen Demirdöküm Servis Tuzla şubesini arayarak sorunu kendilerine anlatıp, hemen eve gelip çözüp çözemeyeceklerini sordum. Oldukça anlayışlı olan yetkililer gelmelerine gerek olmadığını, telefondan tarif ettiiklerinde de benim çözebileceğim bir arıza olduğunu söylediler. Gerçekten de söyledikleri gibi tesisat su basıncını 1,2 bar’a yükseltince sorun ortadan kalktı.

  3. Evimde yaklaşık olarak 7 senedir Demirdöküm marka kombi kullanıyorum. Ufak tefek basınç düşmesi dışında hiçbir arızası ile de karşılaşmadım. Fakat geçtiğimiz hafta kombi çalışırken durduk yere F16 arıza kodunu vermeye başladı. Kombiler hakkında hiçbir teknik bilgiliye sahip olmamamdan ötürü Demirdöküm Servis Tuzla şubesi ile iletişime geçtim. Gelen teknik servis ekibi kombimin brülöründe sorun olduğunu söyleyip, parça değişimi yaptıktan sonra sorunu giderdi.

  4. Kombi yanmasına rağmen peteklerden yeteri kadar ısı gelmiyordu ve bir sorun olduğunu fark ettiğimde çok geç olmadan Demirdöküm servis ekiplerini aradım. Tuzla’da oturuyorum ve burada bir firma mevcut. Kendilerinden daha önce hizmet almadım ancak internet üzerinden yaptığım araştırma neticesinde güvenilir olduklarına kanaat getirdim.
    Gerçekten yazılanlar doğruymuş ve kaliteli iş karşılığında yüksek rakam talep etmediler. Profesyonelliklerine hayran kaldım ve sorun da en hızlı şekilde çözüldü. Eğer hizmet almak isterseniz sizler de bu ekibi tercih edebilirsiniz. Ne kadar başarılı olduklarına tanıklık edecek ve aynı zamanda benimle de aynı düşüncelere sahip olacaksınız.

Yorumlar kapalı.

TIKLA SERVİSİ ARA
Klimacozum.com Altusservis.net Profilo-servis.com Onarimmerkezleri.com Electservis.com Buderus-servis.org 4445545.com