İstanbul

Demirdöküm Servis Tuzla

Demirdöküm Servis İstanbul
Tuzla Demirdöküm Servisi
ADRES:Fırat Sk. No:23
İçmeler
34947 Tuzla/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ :0850 259 40 58
HİZMET SAATLERİ :PAZARTESİ : 07:55 – 18:33
SALI : 07:55 – 18:33
ÇARŞAMBA : 07:55 – 18:33
PERŞEMBE : 07:55 – 18:33
CUMA : 07:55 – 18:33
CUMARTESİ : 08:54 – 17:24
Demirdöküm Kombi F4 Arızası
Demirdöküm Servis Tuzla

3 Yorum

 • Reply
  Serhat

  Geçtiğimiz sene tayinim çıkınca İstanbula’a yerleşmek zorunda kaldım. Kiraladığım evde de Demirdöküm kombi kullanılmaktaydı. Geçen kış tek bir sorun bile çıkarmayan kombim bu sene ne hikmetse aşırı gürültülü çalışıyordu. Mutfağın ücra bir köşesinde olmasına rağmen her odadan rahatlıkla gürültüsü duyuluyordu. Ben de teknik servis çağırmadan önce internetten araştırarak bilgilerini bulduğum Demirdöküm Servis Tuzla ekibi gelerek kombimin bakımını yaptı ve şu an hiç gürültü olmadan çalışan kombimden çok memnunum.

 • Reply
  Meriç

  Uzun yıllardan beridir sorunsuz çalışan Demirdöküm marka kombim aniden arızalanıp ekranda F0 arıza kodunu verdi. Hemen Demirdöküm Servis Tuzla şubesini arayarak sorunu kendilerine anlatıp, hemen eve gelip çözüp çözemeyeceklerini sordum. Oldukça anlayışlı olan yetkililer gelmelerine gerek olmadığını, telefondan tarif ettiiklerinde de benim çözebileceğim bir arıza olduğunu söylediler. Gerçekten de söyledikleri gibi tesisat su basıncını 1,2 bar’a yükseltince sorun ortadan kalktı.

 • Reply
  Yüksel

  Evimde yaklaşık olarak 7 senedir Demirdöküm marka kombi kullanıyorum. Ufak tefek basınç düşmesi dışında hiçbir arızası ile de karşılaşmadım. Fakat geçtiğimiz hafta kombi çalışırken durduk yere F16 arıza kodunu vermeye başladı. Kombiler hakkında hiçbir teknik bilgiliye sahip olmamamdan ötürü Demirdöküm Servis Tuzla şubesi ile iletişime geçtim. Gelen teknik servis ekibi kombimin brülöründe sorun olduğunu söyleyip, parça değişimi yaptıktan sonra sorunu giderdi.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR